< Späť na zoznam článkov výmena svadobných obrúčok

Svadba na Slovensku – 5 romantických miest vhodných na svadbu

pridané 23.05.2022

Ak sa nachádzate v štádiu výberu romantického miesta na svadbu, ste tu správne. Slovensko ich ponúka hneď niekoľko a je len na vás, ktoré z nich sa stane tým vaším osudovým.

Usporiadanie svadby sa odvíja od viacerých faktorov, napríklad od finančných možností budúcich mladomanželov, od počtu svadobných hostí, od sezóny/ročného obdobia, od kvality pohostenia a ubytovania či od priestorovej dostupnosti.

Treba myslieť na veľa vecí a aj na to, že pozvaní hostia môžu byť z rôznych kútov krajiny. Z tohto dôvodu sme vybrali 5 romantických miest vhodných na svadbu v rámci Slovenska.

Bitter House – Bratislava

Bitter House je súkromný biznis club, ktorý spája históriu 17. storočia so štýlom 21. storočia. V jeho priestoroch je však možné usporadúvať aj svadobné obrady a pohostenia. Vymoženosťou tohto sídla sú napríklad: altánok s grilom, chill out zóny, krb, veľkolepý bazén, fontána a zimná záhrada. O kvetinové dekorácie sa postará kreatívna Petra Wolfert s jej šikovným tímom. V Bitter House vám bude cťou povedať si „áno” pri výmene svadobných obrúčok.

výmena svadobných obrúčok
Zdroj obrázka: bitterhouse.sk

Château Béla  – Belá

Ďalšie čarokrásne miesto, kde si zaľúbenci môžu nasadiť svoje svadobné, ale aj zásnubné prstene, je nadýchaný kaštieľ Château Belá neďaleko maďarských hraníc. V prostredí je situovaný kaštieľ, filiálny rímskokatolícky kostolík z 18. st. a krásne vyzdobené priestory hotela, ktoré spravia dojem na nejedného ženícha či nevestu. K dispozícii sú salóny a obradové miestnosti s výhľadom na romantický park. Celkovú atmosféru dotvárajú kulinárske špeciality a vína z pivnice samotného kaštieľa. Zažijete tu deň ako žiadny iný.

výmena svadobných obrúčok
Zdroj obrázka: chateau-bela.sk

Château Appony  – Oponice

Svadba ako z rozprávky. Aj to je prirovnanie, ktoré sa môže spájať s Château Appony. Hotel ponúka 9-hektárový park a interiérové priestory Svadobnej sály, Modrého salónika, Privátneho salóna alebo Kočiarne. V prípade, že preferujete cirkevný obrad, tak približne 5 minút od kaštieľa sa nachádza miestny kostol v centre dediny Oponice. Personál sa už postará o vašu svadobnú hostinu podľa vašich predstáv.

výmena svadobných obrúčok
Zdroj obrázka: chateauappony.sk

Villa Bork – Bolešov

Ak ste až príliš veľa času strávili nad výberom svadobných šiat, doplnkových šperkov či hostí, pravdepodobne oceníte služby Villy Bork v Bolešove. Svadobná agentúra vám pomôže naplánovať a zorganizovať váš celý svadobný deň. Vďaka tímu si svadbu vychutnáte bez stresu. Počas leta sa sobáš môže uskutočniť vonku za prítomnosti elegantného svadobného stanu s kapacitou 120 hostí, ktorý je zasadený do agátového lesíka. Za určitých podmienok si môžete do tohto areálu zobrať aj psíka. Interiér je taktiež pôsobivý. Priestory sú ideálne pre svadby s kapacitou do 70 hostí.

výmena svadobných obrúčok
Zdroj obrázka: villabork.sk

Zámok Topoľčianky – Topoľčianky

Honosnosť – jediné slovo, ktorým sa dá opísať toto miesto. Fotogenické priestory odrážajú luxus 17. storočia. K dispozícii sú: veľkolepá Kupolová sála, zámocká Kaplnka, Svadobná sála, Spoločenská sála alebo útulnejší Turecký salónik. Lákavým skvostom pre mladomanželský pár je múzeum s pôvodným nábytkom vhodným na pamätné fotografie. Priestory slúžia ako na civilný, tak aj na cirkevný obrad. Vymoženosťou je fontána, reštaurácia s terasou a útulné ubytovanie v historických apartmánoch.

výmena svadobných obrúčok
Zdroj obrázka: zamok-topolcianky.sk

Výber miesta je len jedna z vecí, ktorú musíte zvládnuť. Je tu ešte jedna, ktorú treba mať na pamäti – výber zlatých svadobných obrúčok. S tým vám už pomôžu naši špecialisti z Kamea Diamonds.

Prečítajte si aj náš článok Máte radi eleganciu? Tieto svadobné obrúčky sú stvorené pre vás.

Najnovšie články

dozivotny bezplatny servis svadobne obrucky

5 rýchlych rád pre uchovanie krásy vašich svadobných obrúčok

Svadobné šperky sú pravdepodobne tie najcennejšie kúsky šperkov, ktoré vlastníte. Nielenže ste pri ich výbere strávili nespočet hodín hľadania a museli ste si hlbšie siahnuť do peňaženky, ale majú aj veľkú citovú hodnotu. Preto, je... prečítať >.

nakupujte bez starosti zlava sperky  percent kamea diamonds

Nakupujte bez starostí s 15% zľavou

Priatelia, táto mimoriadna a zároveň nepríjemná situácia zasiahla nás všetkých. Nikto si pred niekoľkými týždňami nedokázal ani len predstaviť, čo nás čaká a neminie. Naše životy sa zmenili zo dňa na deň a všetci už... prečítať >.

H

Moderné diamantové náušnice roku 2020

Pokiaľ ide o diamanty, tie azda nikdy nevyjdú z módy. Diamantové náušnice sú splneným snom mnohých žien. Vo všeobecnosti sú veľmi elegantným a kvalitným doplnkom. My sme sa pozreli na top trendy diamantových náušníc roku... prečítať >.