Referencie našich zákazníkov

Hnátová Petra (26.8.2022)

Ďakujeme za krásne svadobné obrúčky a expresné dodanie. Veľmi sme sa potešili. Prajem pekný deň a veľa spokojných zákazníkov.

Katka&Zsolti (2.6.2022)

Jedno obrovské ďakujeme za dnešok 🙂 bol to veľký deň a Vy ste ho vyzdvihol aj na sviatočný zážitok. Reštauráciu sme vyskúšali a všetko bolo na 1* a zistila som, že som celú dobu ťukala zlý pin. Asi ma môj budúci manžel aj prekvapil investíciou do obrúčok, tak som bola mimo :D. Pre mňa to nebude už premiéra a o to viac to celé nechávam na neho. Veľmi si cením, že ste obetovali viac z Vášho víkendu práci a my sme boli perfertne vybavení. Všetko dobré!

Miriam Pekárová (17.2.2022)

Dobrý deň, chcela by som vám veľmi pekne poďakovať v mene mňa, môjho manžela, brata a švagrinej za úžasný prístup počas výberu našich obrúčok, za ochotu a čas. Nech sa vám darí a veľa spokojných zákazníkov minimálne takých ako my, pekný deň!

Manželia Hovancoví (31.10.2021)

Ďakujeme za veľmi profesionálny prístup ?
Boli sme nadmieru spokojní nielen pred 3 rokmi pri výbere obrúčok, ale aj teraz pri ich úprave ?
Komunikácia je na vysokej úrovni, bolo nám cťou sa spoznať s pánom Jurajom ? ďakujeme za všetko, veď Vy viete ?
Pozdravujeme aj celý tím, ktorý sa svojou prácou podieľal na výrobe a úprave našich obrúčok ?

Evka (10.9.2021)

Už 4 týždne mi krášli ruku nádherný kamienkový prsteň z vašej dielne, ktorý som dostala od manžela pri narodení synčeka. Ďakujem krásne za dokonalú a precíznu prácu.

Zuzana Kompaníková (13.7.2021)

Dnes nám boli dodané svadobné obrúčky, ktoré sme objednali na základe mailovej komunikácie a prostredníctvom formulára. Napriek tomu sú obrúčky krásne a úplne podľa našich predstáv. Chcela by som sa ešte raz poďakovať za vynikajúcu komunikáciu, ochotu pomôcť a rýchle vybavenie našej objednávky.

Petra (13.5.2021)

Ďakujeme krásne za tie najkrajšie a najžiarivejšie obrúčky? Maximálna spokojnosť a najlepšia kúpa u Kamea Diamonds? Prajeme čo najviac spokojných zákazníkov, minimálne tak ako sme my s manželom?

Monika Kubová (9.4.2021)

Obrúčky pred chvíľkou prišli a sú nádherné na prste sedia perfektne nádherná práca ďakujeme. Prajeme krásny deň a plno spokojných zákazníkov ?

Spokojný zákazník (10.2.2021)

Ďakujem za prijemne stretnutie, Váš čas, usmernenie a prezentáciu. Odchádzal som naozaj s veľmi dobrým pocitom z tohto stretnutia. Som rád, že som sa rozhodol dnes ráno vycestovať. PS. Ste výborný obchodník.

Edina Szabó Szitás (8.1.2021)

Chceme sa vám Veľmi pekne poďakovať za nádherné svadobné obrúčky a za neskutočne ľudský prístup pána, ktorý nás obsluhoval priamo v zlatníctve. Oplatilo sa toľko cestovať (okr. Rimavská Sobota). Prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov a úspechov!?

Tomáš Šimon (21.12.2020)

Dnes som obdržal objednávku. Ďakujem Veľmi pekne za skoré poslanie.

Verun Zdari (7.12.2020)

Dnes akurát oslavujeme presne pol roka, čo sme svoji ?. Pripomínajú nám to aj nádherné obrúčky práve od Vás. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve Kameu. Prekvapil nás veľmi ľudský prístup pána Kobzu, ktorý nás obsluhoval priamo vo vašom prekrásnom, luxusnom a voňavom zlatníctve. Jeho odborný prístup nám pomohol vybrať prstienky bez zaváhania vo veľmi príjemnej atmosfére a s nimi naozaj veľmi spokojní ?. Máme tiež od Vás aj zásnubný prstienok, ktorý mal úspech všade, kde som sa s ním objavila. Ste veľmi ústretový tím a aj v prípade komplikácii ste nám vedeli vždy pomôcť. ? Ku Vám sa oplatí naozaj cestovať. U Vás si vyberie naozaj každý ?.
Prajeme veľa spokojných zákazníkov a úspechov ?.

Martinková (4.12.2020)

Právě jsme převzali prstýnky a jsou nádherné… Moc Děkujem!

Natália Ivičičová (27.11.2020)

Dobrý deň, obrúčky prišli ešte v utorok. Sú krásne, sme veľmi spokojní. Ešte raz Vám ďakujeme.

Bianka Kocánová (1.9.2020)

Chceme sa vám poďakovať za nádherné svadobné obrúčky. Je to naozaj krásna a precízna práca, sme z nich úplne nadšení. 🙂 Prajeme vám veľa len tých najspokojnejších zákazníkov, akými sme aj my.

Eva a Patrik Dugovci (15.8.2020)

Chceli by sme sa vám veľmi pekne poďakovať za naše obrúčky. Výber klenotníctva bol v našom prípade jednoznačný, Kamea v Trenčíne. Naše očakávanie ste nad mieru splnili, nielen svojím profesionálnym prístupom a odbornosťou, ale tiež expresným dodaním skutočne exkluzívneho modelu.

Tomáš Marták (15.7.2020)

Ďakujem veľmi pekne za dodaný tovar. Náušnice sú krásne, manželke urobili veľkú radosť.

Zuzana P. (15.2.2020)

Veľká spokojnosť, skvelý a profesionálny prístup 🙂

Ivan Klopan (14.2.2020)

Ešte raz Vám chcem poďakovať za rýchle vybavenie mojej objednávky a za profesionálny prístup. Cítil som sa u Vás príjemne a určite budem vrelo odporúčať.

Maslovská (2.2.2020)

Dobrý deň, chceme sa Vam veľmi pekne poďakovať. Obrúčky sú nádherne, všetko dobre prajem.

Nikola Lipták (14.1.2020)

Chceli by sme sa Vám poďakovať za krásne obrúčky presne podľa našich predstáv – aj vďaka nim bol náš svadobný deň ešte krajším. A taktiež teraz každý jeden bežný deň robia výnimočným. Ešte raz patrí veľké Ďakujem celému tímu Kamea Diamonds za profesionálny prístup a dokonalú prácu 🙂

Peter Kundrath a Ivana Chovancova (10.9.2019)

Ďakujeme za krásne obrúčky a dodanie načas.

Tomeková (17.7.2019)

Chceli by sme Vám poďakovať za Váš čas. Bol to pre nás (a hlavne pre mňa) neuveriteľný zážitok, naozaj doslovne plníte ľuďom sny. Už sa neviem dočkať výsledku.

Gunther Roman (4.4.2019)

Ešte raz ďakujeme za krásne prevedenie prsteňa a promptné vybavenie zákazky.

Simona (20.1.2019)

Ďakujeme za krásne svadobné obrúčky, presne podľa našich predstáv.

Berdakova (26.11.2018)

Konečne som sa k tomu dostala, aby som sa poďakovala za krásne svadobne obručky. Sme s nimi veľmi spokojní. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem krásny zvyšok dňa.

Monika Ivan (11.12.2017)

Ďakujem veľmi pekne za obrúčku, sedí ako uliata.

Igor Holländer (18.10.2017)

Obrúčku som v poriadku dostal. Chcem sa poďakovať za bezproblémove vybavenie.

Manželia Porrelli (13.10.2017)

Veľmi krásne Vám ďakujeme za Vaše rýchle vybavenie nasej požiadavky. Prstene sú krásne, dokonca si dovolíme tvrdiť krajšie ako prvýkrát, keď sme ich dostali 😉

Lucia Leginusová (06.10.2017)

Ste zlatý a veľmi pekne ďakujem za rýchle vybavenie. Prajem pekný víkend

Zuzana Lapinová (03.10.2017)

Dobrý večer, ďakujem za servis našich obrúčok, sú krásne, ako nové. Veľmi sa teším 🙂 Z celého srdca Vám ďakujem. Veľa úspechov prajem.

Paulína Uhrinová (02.10.2017)

Dobrý deň, už sme sa dostali k naším obrúčkam. Veľmi pekne Vám ďakujeme. Sú krásne a v poriadku ☺ Prajem pekný zvyšok dňa a mnoho šťastných zákazníkov ☺

Slávka a Jozef (18.09.2017)

Chceli by sme sa Vám poďakovať za profesionálny prístup a služby na vysokej úrovni. Obrúčky sú krásne, pripájam aj fotografiu.

Ing. Marek Balčák (12.09.2017)

Chcem sa len poďakovať, obrúčka padla snúbenici ako uliata. Som nadmieru spokojný a som rád, že som si vybral práve Vás.
Mne osobne sa tak isto veľmi prsteň páči j rovnako je nádherný aj vygravírovaný text.
Touto cestou sa Vám chcem poďakovať tak sa kvalitnú prácu, prístup k zákazníkovi a poskytnutú radu (ružové zlato som zmenil vďaka Vám na biele zlato).

Hečko Richard (07.09.2017)

Dnes som si bol pre obrúčky k 20 výročiu svadby. Obrúčky sú veľmi pekné, prosím odovzdajte moje poďakovanie chlapom, ktorí vyrábali obrúčky.

Filip Varga

Dobrý deň, preleštené obrúčky nám dorazili. Ďakujeme veľmi pekne za ochotu a skvelú prácu. Všade Vás s manželkou chválime a odporúčame 🙂

Tatiana Kabzanova (26.07.2017)

Dakujem za odoslanie obrucok pred dovolenkou. Dnes teda dorazili a su naozaj krasne, moc nas potesili, takze este raz velmi pekne dakujeme!

Daniela Blahova a Martin Balaz (21.07.2017)

Dobry den, obrucky nam dnes dorazili a su krasne. Velmi pekne dakujeme a prajeme prijemny den.

Eva Vidová (20.07.2017)

Dobrý deň, pred chvíľou mi boli doručené obrúčky. Sú naozaj krásne. Ďakujem veľmi pekne.

Ruzanic a Kerepeczka (27.06.2017)

Tak vcera nam prisli Svadobne obrucky. Velmi nas potesili. Krasna praca. Takto nazivo su este krejasie. Obdivujeme rychlost, presnost a preciznost prace. Dakujeme este raz a budeme na Vas mysliet v nas den, ktory bude 1.7.2017. p.s. Sedia ako rit na serbel.

Anna Antoňaková (11.05.2017)

Děkujeme za nádherné prsteny. Upřímně nemám slov. Jsou skvělé.

Kristína S. (22.04.2017)

4. júla 2017 to budú 2 roky a prstene sú stále krásne. Ďakujeme.

Filip Varga (06.05.2016)

Dobrý deň, preleštené obrúčky nám dorazili. Ďakujeme veľmi pekne za ochotu a skvelú prácu. Všade Vás s manželkou chválime a odporúčame.

Karin Lorencová (24.02.2017)

Dnes nám prišli svadobné obrúčky. Sú nádherné. Ďakujeme.

Silvia.Jedina (05.01.2017)

Dobrý deň, p. Kobza, predovšetkým by som Vám aj celému kolektívu KAMEA chcela popriať všetko naj, naj v Novom roku 2017 😀 Možno si spomeniete, možno nie, že pred cca 2,5 rokmi sme si u vás kupovali obrúčky, chlap obrovský a jeho polovička “ja”, naša 2. svadba, veselí a ukecaní trampi z Bratislavy. Bola som príjemne zaskočená prístupom k zákazníkovi u vás, čo som dovtedy verte alebo nie, nepoznala a hádam ani neverila, že na Slovensku je to možné. Prekročením dverí u vás, sme vstúpili do iného sveta, kde zákazník je zákazník. Takže samé dobré dojmy dodnes.

Ing. Jana Palčeková (12.12.2016)

Ďakujeme krásne za obrúčky, pri každom pohľade na ne sme očarení, lebo sú také výnimočné a pritom jednoduché a krásne.

Gabriela a Helmuth Platzer (08.12.2016)

Dobry vecer prajeme, chceli by sme sa Vam este raz podakovat za krasne obrucky, za profesionalny pristup a za to, ze na Slovensku mame taky uzasny obchod, akym Kamea naozaj je. Svadbu sme mali 25.6.2016 a obrucky /teda okrem toho, ze nam sa neskutocne pacia/ zozali velikansky uspech u vsetkych. V prilohe posielame aspon jednu fotku do vasej zakaznickej galerie. Prajeme vela uspechov a este viac spokojnych zakaznikov.

V. Máťuš (08.12.2016)

Sú nádherné, dúfam že prekvapia aj polovičku. Šťastné a veselé.

Tvarožková (04.11.2016)

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za profesionálny prístup, promtnú výrobu a dodanie obrúčky. Obrúčka je presne podľa mojich predstáv a zodpovedá zobrazeniu na web-stránke. Prajem celému tímu veľa spokojných zákazníkov.

Ing. Lucia Csémiová (27.10.2016)

Touto cestou by som sa Vam rada podakovala za ustretovy pristup a rychle vybavenie nasej objednavky. Obrucky su krasne a podla nasich predstav! Dakujem a prajem vela spokojných zakaznikov.

Lelovičová Agneša (25.10.2016)

Dobrý deň, včera som dostala obrúčky. Sú veľmi krásne a veľkosť je akurát aj pre mňa aj pre manžela. Ďakujem Vám veľmi pekne. Sme s manželom veľmi spokojní.

Andrea (18.10.2016)

Chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za promptné vybavenie mojej objednávky. Prstene prišli, sme spokojní. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov.

Novomanželia Hulákoví (28.09.2016)

Ďakujeme za krásne obrúčky, ktoré ste nám vyhotovili. Už sú na správnom mieste 🙂

Lovrantová a Strela

Dobrý deň prajem. Obrúčky nám dnes došli sú nádherné ešte raz ďakujeme.

Evina Fričová (16.01.2016)

Ďakujeme, snubný prsteň aj obrúčky sú krásne 🙂

Kristína Medňanská (23.12.2015)

Dobrý deň, hodinky včera dorazili. Gravír je nádherný chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať ste naozaj úžasné klenotníctvo. Fantastické služby prijemné jednanie zo zákaznikom. A krásna práca. Ešte raz ďakujem a Prajem krásne Sviatky!

Matej Sekera (18.12.2017)

Dnes mi bol doručený šperk s veľkou spokojnosťou. Ďakujem veľmi pekne za vašu prácu aj za odporučenie zakúpiť si ho pred zvýšením ceny.

Katarína & Juraj Zimmermann (26.09.2015)

Dobrý deň, dodatočne by sme sa ešte raz touto cestou chceli poďakovať za krásne svadobné obrúčky 🙂 mali veľký úspech 🙂

maja2517 (17.08.2015)

Vaše obrúčky sa chvália samé. Bolo mi potešením prísť k vám do Trenčína a verím, že to nebolo posledný krát. Ďakujeme, že ste a dúfam, že ešte bude o vás dlho počuť celé Slovensko. STE TOP.

Dacej Tomáš (14.10.2017)

Zdravím Vás pán Kobza !!! Chcel som lennn….., chcel som sa podeliť o radosť a ešte raz poďakovať za výsledný produkt…., prstienok bol doručený k mamine v dohodnutom termíne, čiže tento pondelok čo bol a ku mne sa skrz moju vyťaženosť dostal až včera večer, aj to som ho len na chvíľku, narýchlo omrkol, aby som predišiel prezradeniu, … no a dnes som moju milovanú požiadal o ruku, povedala áno, …. sme najšťastnejší, …….btw veľkosť úplne jak riť na šerbel, ste profík vo svojom fachu, očko vycibrené !!!!! … Ďakujem a prajem veľa pracovných, ale aj osobných úspechov.

Tatiana Bartošová (23.11.2015)

Dobrý deň
Posielam Vám fotografiu našich obrúčok od Vás z našeho nádherného svadobného dňa….sme veľmi veľmi spokojní, každý ich chváli a páčia sa. Veľmi si vážime vašu prácu, pohotovosť, milý prístup a servis aký ste nám poskytli.Nikdy neoľutujeme že máme obrúčky práve od Kamei.
Ďakujeme ešte raz

Evina Fričová (16.01.2016)

Ďakujeme, snubný prsteň aj obrúčky sú krásne 🙂

Tomáš (18.11.2015)

Dobrý deň prajem, chcem Vám veľmi pekne poďakovať za vaše služby a šperk, som nadmieru spokojný a samozrejme aj moja snúbenica. Ďakujem ešte raz a prajem všetko dobré.

apple2012 (22.10.2012)

Profesionálny a proklientský prístup v každom smere! Super!!!

apple2012 (22.10.2012)

Profesionálny a proklientský prístup v každom smere! Super!!!

Andrea Keselka Keselyova

Ďakujeme za obrúčky, včera prišli a sú krásne, sedia perfektne 🙂

Janka Chudá

Ďakujem, práve mi prišla od Vás zásielka. Prsteň je úžasný. Vysoká spokojnosť.

lienkalenka7 (08.11.2012)

SUPER! Veľký výber a fantastický prístup. Odporúčam!

Eliana Petríková

S našimi obrúčkami sme už 6 mesiacov maximálne spokojní… diiiki. 🙂

Michaela Kubizňová

Ďakujeme za skvelý nákup u ozajstných profesionálov 🙂

Veronika Kocourková

Ďakujeme za krásne obrúčky, práve dnes nám prišli a sme veľmi spokojní 🙂

hub (12.02.2013)

Neskutočné, krásne a už len ich samotný výber bol úžasný zážitok.

Kristína Cimermanová

Určite doporučím známym váš obchod, v ktorom vychádzate v ústrety zákazníkom a ich prianiam. Prajem pekný deň.

scifi23

Krásne a urobené načas.

scifi23

Krásne a urobené načas.

aurica

Odporúčam, profesionálny prístup, krásne obrúčky 🙂

Gabrišková

Dobrý deň, chcem poďakovať za veľmi príjemnú obsluhu. S pozdravom Gabrišková.

vikimilany

Príjemné prostredie, profesionálny prístup, rýchle dodanie obrúčok 🙂

Tomáš (18.11.2015)

Dobrý deň prajem, chcem Vám veľmi pekne poďakovať za vaše služby a šperk, som nadmieru spokojný a samozrejme aj moja snúbenica. Ďakujem ešte raz a prajem všetko dobré.

Mária (05.11.2015)

Dobrý deň, dorazili k nám obrúčky ktoré sme si vybrali u Vás v predajni. V časovom predstihu, v perfektnom stave. Mali sme také malé vianoce v septembri. Naozaj výnimočné prepracovanie, detailov písma, a prevedenie pôsobí honosne. Ďakujeme, tešíme sa na svadobný deň. Vrelo Vás budem odporúčať všetkým známym. Boli sme si vybrať v predajni osobne hoci sme z Popradu, ale naozaj to za to stálo. Zamestnanci sú na kvalitnej úrovni, ústretoví a v príjemnom prostredí. Spokojnosť na 100%. Ešte overíme kvalitu počas nosenia. Všetko dobré, spokojná zákazníčka Mária.

lienkalenka7 (08.11.2012)

SUPER! Veľký výber a fantastický prístup. Odporúčam!

Miazmia (04.11.2012)

Neskutočný výber v rôznych cenových kategóriách.

Miazmia (04.11.2012)

Neskutočný výber v rôznych cenových kategóriách.

katinka11 (03.11.2012)

Velka spokojnost

katinka11 (03.11.2012)

Veľká spokojnosť.

rendy179 (11.10.2012)

Profesionálny prístup. Nádherný výber obrúčiek. Veľká spokojnosť s výborom obrúčiek a doladenia detailov. Jednoducho nádherné. Vrele odporúčam.

Lucia

Radi by sme sa Vám za všetko ešte raz poďakovali. Ste jednoducho perfektní, nikdy predtým sme sa nestretli s takým profesionálnym a zároveň srdečným prístupom. Vďaka Vám bol náš “Veľký deň” úplne fantastický, uvoľnený a nezabudnuteľný. Svedčia o tom Vaše – už naše 🙂 nádherné obrúčky i fotografie, ktoré sme mohli nafotiť vo Vašich priestoroch. SRDEČNÁ VĎAKA. Lucia a Juraj Mackoví.

Ivana Kočnerová

Nedavno sme si boli s priatelom u vas zajednavat obrucky. Obrucky nam tento tyzdne aj prisli, za co som sa vam chcela podakovat. A tiez som sa vam chcela podakovat za vas super skvely pristup, od slovenskych firiem sa malokedy dockam nejakeho pozitivneho prekvapenia (skor naopak 🙂 ). Drzim vam palce do dalsich podnikatelskych rokov a budem vas vsade odporucat, nakolko som bola naozaj so vsetkym spokojna a milo prekvapena vasou profesionalitou a pristupom. Obrucky su krasne! 🙂 Pekny den praje,Ivana Kočnerová

Vierocka a Marek

Dobry den Vam prajeme, chceme Vam podakovat za naaaaadherne obrucky, co ste nam vyrobili, vdaka vasej profesionalnej pomoci ste nam pomohli vybrat tie najkrajsie obrucky. Su prekrasne, sme velmi spokojni a velmi sa tesime 😀 pozdravujeme cely tim, co sa podielal na vyrobe a spracovani, ste super J Prajeme vela dalsich uspechov a osobne Vam zelame aj pekny vikendik. Vierocka a Marek zo Svajcu J DAKUJEME

Hana Gužalová

Aj my máme obrúčky KAMEA… sú skvelé 🙂

Andrea Kupecova

Ďakujeme za obrúčky, pricestovali do GB v poriadku, sú krásne.

Michaela Kubizňová

Ďakujeme za skvelý nákup u ozajstných profesionálov 🙂

Anita Bobeková

Ďakujeme za obrúčky, sú nádherné.

Vladimíra Ferianc Šallingová

Skvelá spolupráca, vynikajúce obrúčky, vrelo odporúčam 🙂

Tatiana Tkacova Stehlíková

Ďakujeme za najkrajšie obrúčky! Sú krásne 🙂

Júlia Toriská

ĎAKUJEME za krásne obrúčky 🙂

Lenka Štangová Šrámeková

Dakujeme velmi pekne za obrucky – uz nech je december. Stale chodim a pozeram do krabicky a neviem sa od nich odtrhnut su nadherne. Este raz dakujeme 🙂

Margareta Majerova

Ďakujeme za nádherné svadobné obrúčky 🙂

erikabud

Oplatilo sa tam isť ten prístup a to prostredie no fakt citíli sme sa tam prijemne, obrúčky presne podľa našich predstáv PRENÁDHERNÉ – 17. aug 2012

lenka_jojo

S obrúčkami sme strašne spokojní, aj s celkovým prístupom, veľmi príjemná osôbka to má na starosti, nemenila by som za nič. FAKT ODPORÚČAM!!! :))) – 14. máj 2012