Obrúčky s diamantom lacnejšie, ako si myslíte

Diamantový šperk od KAMEA® nie je nedostupným snom. Drahé kamene pre naše šperky nakupujeme na svetových burzách a môžeme vám preto luxusné šperky ponúknuť za prijateľné ceny. KAMEA® vyrába diamantové šperky najrôznejších dizajnov a veľkostí, v našej ponuke sa tak nájde šperk pre každého.

Diamanty najvyššej kvality

Diamanty pre vás vyberáme podľa najprísnejších medzinárodných štandardov. Každý diamant, ktorý zasadzujeme do našich šperkov, hodnotíme podľa štyroch kritérií: čistoty, brusu, farby a váhy, udávané v karátoch. Pracujeme len s kvalitnými diamanty, ktoré spĺňajú najnáročnejšie merítka.

Záruka pravosti diamantov

Ku každému šperku KAMEA® dostávate certifikát, overený nezávislým gemologickým laboratóriom potvrdzujúci jeho pravosť a legálny pôvod.

Investícia trvalej hodnoty

Šperky KAMEA® predstavujú ten najbezpečnejší spôsob uloženia vašich peňazí a záruku trvalého zhodnotenia. Za posledných sto rokov hodnota diamantov nepretržite narastá.

Moderný a nadčasový dizajn

Jedinečný dizajn svadobných obrúčok KAMEA® rešpektuje súčasné trendy ale zároveň zostáva nadčasový. Krása je pominuteľná, šperky od KAMEA® nie.

Špičkové spracovanie

Pri výrobe našich šperkov používame najnovšie technológie. Šperky KAMEA® sa vďaka tomu vyznačujú výnimočnou kvalitou a môžeme vám poskytnúť celoživotnú záruku proti vypadnutiu drahého kameňa.

Celoživotné partnerstvo

KAMEA® je jedným z popredných európskych výrobcov svadobných obrúčok a šperkov. Môžete sa preto spoľahnúť, že aj v nasledujúcich rokoch a desaťročiach tu budeme pre vás, aby sme vášmu šperku poskytli všetky odborné služby.