Blog

princess-diana-wedding-t

Najslávnejšie svadby: princezná Diana a princ Charles

Svadba princa Charlesa a lady Diany sa konala v stredu 29. júla 1981 v katedrále svätého Pavla v Londýne vo Veľkej Británii. Ženích bol následníkom britského trónu a nevesta bola členkou slávnej aristokratickej rodiny Spencerovcov.... prečítať >.

Bride,And,Groom,In,Forest,With,Horses.,Wedding,Couple,With

4 Spôsoby, ako sa dostaviť zo svadobného obradu na hostinu 

Pokiaľ chcete ozvláštniť váš svadobný obrad o naozaj kreatívne prvky, môžete zvoliť netradičný odchod zo svadobného obradu. Táto téma bude primárne venovaná párom, ktoré svoj svadobný obrad majú na inom mieste, ako je samotná svadobná... prečítať >.

Young,Attractive,Woman,Flirting,With,A,Man,On,The,Street.flirty

Láska na prvý pohľad. Mýtus alebo skutočnosť

Romantickí spisovatelia a skladatelia, by sa nikdy nezaobišli bez tvrdenia, že láska na prvý pohľad existuje. Ako inak by napísali všetky tie krásne romány a skladby o momentoch, keď sa ich pohľady stretli a okamžite... prečítať >.

Boho,Style,Wedding,Party.,Banquet,With,Friends,,Bride,And,Groom.

Zažite svadobný deň na originálnom mieste – Slovensko (časť II.)

    Asi každá žena túži po nádhernom priestore pre svoj jedinečný svadobný deň. V momente, keď si s partnerom vymení svadobné obrúčky, chce stáť na naozaj neobyčajnom mieste. Toto miesto, dekorácie a kvety, to... prečítať >.

Bride,Throws,The,Bouquet,To,Unmarried,Girls,Wedding,Traditions.

Ako sa vyhnúť svadobnému klišé?

My ženy si svadbu idealizujeme už od ranného veku. Predstavujeme si, ako by vyzerali naše svadobné šaty, akých priateľov by sme na svadbu pozvali, prehrávame si dookola v hlave pieseň, ktorá bude hrať pri prvom... prečítať >.

Parr,On,Arrival,Or,Verabschiedeung,On,A,Platform,At,A

5 pozitívnych vecí vzťahu na diaľku

Dnešná doba prináša rôzne výzvy pre každý jeden pár. Páry, ktoré mali vzťahy na diaľku ešte predtým, ako svetová kríza nastala, to majú o to náročnejšie. Množstvo ľudí sa vzťahu na diaľku vyhýba už len... prečítať >.

Zobraziť viac