Blog

4 dôvody, prečo si vybrať práve šperky od KAMEA® Diamonds

Trh vám ponúka veľa rôznych druhov šperkov. No nie každý šperk je kvalitne prepracovaný a nie každý ručí sa svoju kvalitu aj certifikátom. Preto by sme vám radi predstavili našu prácu, ktorú sa snažíme robiť... prečítať >.

kamea, diamonds, si collection

Sí kolekcia: zásnubné prstene inšpirované talianskym temperamentom

  V Kamea Diamonds pre vás vyrábame šperky už vyše 20 rokov. Ak hľadáte prsteň pre svoju budúcu ženu, verte, že spoločne nájdeme to pravé. Dnes sa bližšie pozrieme na našu obľúbenú Sí kolekciu. Predstavujeme... prečítať >.

Long,Dinner,Tables,Covered,With,Grey,And,Blue,Cloth,,Served

Rok 2021: 5 inšpirácií na svadobné stolovanie vonku

Je jedno, či plánujete malú, alebo veľkú svadbu, výzdoba na stoloch bude stredobodom pozornosti. Keďže hostia strávia veľa času práve za stolom, všimnú si každý detail. Preto sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ako urobiť... prečítať >.

royal, collection, kamea, diamonds

Netradičné svadobné obrúčky od Kamea Diamonds 

Pred blízkou rodinou a priateľmi spoločne vyslovíte slová, ktoré budú predstavovať vstup do manželstva. Nasadíte si obrúčky ako symbol vašej večnej lásky.  V dnešnom článku prinesieme štipku inšpirácie pre zamilované páry, ktoré sa rady odviažu... prečítať >.

princess-diana-wedding-t

Najslávnejšie svadby: princezná Diana a princ Charles

Svadba princa Charlesa a lady Diany sa konala v stredu 29. júla 1981 v katedrále svätého Pavla v Londýne vo Veľkej Británii. Ženích bol následníkom britského trónu a nevesta bola členkou slávnej aristokratickej rodiny Spencerovcov.... prečítať >.

Bride,And,Groom,In,Forest,With,Horses.,Wedding,Couple,With

4 Spôsoby, ako sa dostaviť zo svadobného obradu na hostinu 

Pokiaľ chcete ozvláštniť váš svadobný obrad o naozaj kreatívne prvky, môžete zvoliť netradičný odchod zo svadobného obradu. Táto téma bude primárne venovaná párom, ktoré svoj svadobný obrad majú na inom mieste, ako je samotná svadobná... prečítať >.

Zobraziť viac