Blog

svadobná obrúčka

Twin collection: svadobné obrúčky zladené so zásnubným prsteňom

Naša Twin collection je perfektným riešením, ak chce žena aj po svadbe nosiť zásnubný prsteň. Táto kolekcia je totiž vymyslená tak, že obrúčky a zásnubný prsteň spolu perfektne a detailne ladia. Poďte sa o tom... prečítať >.

6 romantických miest v zahraničí, kam vyraziť na svadobnú cestu

Rozmýšľate, kam vyraziť na svadobnú cestu? Pripravili sme pre vás niekoľko úžasných tipov. Samozrejme, momentálne je cestovanie o niečo komplikovanejšie kvôli Covid-19, preto je dôležité pravidelne sledovať obmedzenia a nariadenia týkajúce sa vstupu do cudzej... prečítať >.

sperk k narodeninam

Aký šperk vybrať žene k narodeninám

Má vaša priateľka/žena sviatok a vy rozmýšľate, akým darčekom ju potešiť? Sme si stopercentne istí, že šperk bude to pravé. Tým nikdy nič nepokazíte. A ako vybrať ten správny, sa dočítate v našom článku? Výber... prečítať >.

šperk

5 mýtov o šperkoch, ktoré by ste mali poznať

O šperkoch ste určite už počuli mnohé informácie, no nie všetky sú pravdivé. Pozreli sme sa na 5 najčastejších mýtov, ktoré sa o šperkoch hovoria. 1. Diamant sa nedá zničiť Podľa Mohsovej stupnice má diamant... prečítať >.

svadobne kytice

Aké kvety vybrať na svadobnú kyticu

Kvety sú dôležitou súčasťou každej svadby. Kedysi vyberal kyticu pre nevestu ženích a nevesta ju videla až v deň svadby. Dnes už je to trošku inak. Väčšina neviest si zvolí celkový dizajn kytice sama, vyberie... prečítať >.

kamea nausnice

Tipy na šperky pre svadobnú mamu

Nielen nevesta, ale aj svadobná mama je dôležitá osoba na svadbe, ktorú si všimne každý hosť. Zaslúži si preto osobitnú starostlivosť a pozornosť. A to platí aj pri výbere šperkov. Poďte sa s nami spoločne... prečítať >.

Zobraziť viac