Blog

svadobné obrúčky

3 spôsoby, ako vylepšiť svadobné obrúčky

Začína to byť nuda? Nie, reč nie je o vašom manželstve, ale o svadobných obrúčkach, ktoré nosíte na svojej ruke už dlhšiu dobu. Po určitom čase začína byť šperk opozeraný. Našťastie, existujú rôzne spôsoby, ktorými... prečítať >.

Blíži sa výročie vašej svadby? Podarujte svojej polovičke špeciálny prsteň

Je veľmi pekné, keď si pripomínate, ako dlho ste spolu. Výročia sú dôkazom, že ste si vybrali správne a vaša láska pretrváva naďalej. Ešte špeciálnejšie sú výročia svadby, keď spomínate na deň, kedy ste si... prečítať >.

Červené zlato: Toto ste o ňom nevedeli

Najčastejšími drahými kovmi používanými na výrobu šperkov sú zlato a striebro. Rýdze zlato je charakteristické svojou čírou žltou farbou. Vedeli ste však, že okrem žltého alebo bieleho zlata poznáme aj farebné zlato? V tomto článku upriamime pozornosť... prečítať >.

zásnuby

Ako sa postarať o prstene počas zimy?

December – tento mesiac so sebou prináša sviatky pokoja, radosti a obdarúvania. Zimná sezóna je však charakteristická chladnejším počasím, ktoré ovplyvňuje nielen vašu pokožku, ale aj šperky, ktoré na sebe nosíte. V tomto článku sa dozviete, akým... prečítať >.

zásnuby

Čomu sa vyvarovať a čo nerobiť počas žiadosti o ruku

Žiadosť o ruku je nezabudnuteľným okamihom v živote vás a vášho partnera. Pokiaľ si myslíte, že ste obaja na tento dôležitý krok pripravení, nič vám nebráni, aby ste sa vydali na spoločné dobrodružstvo. Spoločná cesta,... prečítať >.

zásnuby

6 tipov, kde uskutočniť zimné zásnuby

Zmenu ročných období môžeme vidieť na mnohých veciach okolo nás. Ľudia začínajú nosiť čoraz viac vrstiev oblečenia, stromy sa sfarbili do jesenných farieb a zhodili svoje listy, v rádiu hrajú vianočné koledy a ľudia s... prečítať >.

Zobraziť viac