Blog

kamea kolekcia

Romantic Collection – Neobyčajný príbeh plný lásky

Svadobné obrúčky budú pre vás pripomienkou záväzku a toho, že nech sa nachádzate kdekoľvek, tento kovový krúžok má medzi vami a vašou polovičkou silné puto. Ak prišiel ten čas dať vašej láske hmotnú podobu pred... prečítať >.

výmena svadobných obrúčok

Svadba na Slovensku – 5 romantických miest vhodných na svadbu

Ak sa nachádzate v štádiu výberu romantického miesta na svadbu, ste tu správne. Slovensko ich ponúka hneď niekoľko a je len na vás, ktoré z nich sa stane tým vaším osudovým. Usporiadanie svadby sa odvíja... prečítať >.

kamea maj

Mesiac plný lásky – je ale máj vhodný na svadbu alebo zásnuby?

Máj. Mesiac, keď sú si zamilovaní o niečo bližší a nechávajú sa unášať svojimi pocitmi. Častokrát sa práve v tomto mesiaci zaľúbenci rozhodnú spečatiť svoju lásku zásnubami či svadbou. No traduje sa jedna povera, ktorá... prečítať >.

kamea investovanie

Rozmýšľate nad investovaním do zlata? Toto sú výhody a nevýhody

Zlato má mnohonásobné využitie. Už v starovekej Číne bolo uznané ako platidlo v roku 1091 p. n. l. a dodnes si drží štatút uchovávateľa hodnoty. Na zemi sú obmedzené zásoby tohto drahého kovu (približne 170... prečítať >.

kamea den matiek

Tipy na darčeky ku Dňu matiek

Ako raz povedala princezná Diana: „Matkine ruky sú utešujúce. Viac než kohokoľvek iného.“ Mali by sme teda 8. mája vložiť do rúk našim drahým mamám darček, ktorý si zaslúžia za to všetko úžasné, čo pre... prečítať >.

kamea tradicna svadba

V čom sa líšia tradičná a moderná svadba?

Po romantických zásnubách nastal čas vyvrcholenia lásky dvoch slobodných ľudí. K diamantovému zásnubnému prsteňu pribudne krúžok symbolizujúci nekonečnú lásku k drahej polovičke.  V súčasnej dobe to vyzerá tak, že budúci mladomanželia chcú viac modernejšiu svadbu.... prečítať >.

Zobraziť viac