Blog

svadobné obrúčky

10 inšpirácií, ako môže vyzerať svadba v zime

Pri predstave zimnej svadby nám môžu preblesnúť hlavou rôzne myšlienky. Buď sú to krásne zasnežené pláne, dlhé snehobiele šaty, ktorým nevieme nájsť začiatok ani koniec, zásnubné prstene blyštiace sa na kilometre, alebo nás, naopak, nostalgia... prečítať >.

klenotníctvo

5 rád, ako spoznať dobré klenotníctvo

Klenotníctiev v dnešnej dobe funguje veľmi veľa a je náročné si spomedzi širokej ponuky vybrať. Spoznať kvalitné klenotníctvo môže byť pre laika neľahká úloha. Preto sme si pripravili niekoľko tipov, ktorými by ste sa mali... prečítať >.

Aké šperky vybrať pre družičky

Družička je osoba, ktorá nesmie chýbať na žiadnej svadbe. Úlohy, ktoré na svadbe zastupuje, by sa dali spísať do nekonečného zoznamu a nevesta by si mala naozaj rozmyslieť, kto bude úlohu družičky zastávať. Je to... prečítať >.

4 dôvody, prečo si pripraviť spoločný svadobný tanec. Ako na to a na čo si dať pozor

Vymyslieť svadobný tanec nie je vôbec jednoduché. Na začiatku je veľmi podstatný výber hudby, s ktorou budete obaja spokojní. Potom prichádza proces vymýšľania správnych krokov a pohybov. Voľba druhu tanca a hudby je len na... prečítať >.

Angel Collection pre skutočné femme fatale

Chceli by ste svoju životnú lásku požiadať o ruku. Priestor je vybraný, postup, ako to celé prebehne tiež, už stačí len jedna vec, ktorá napriek tomu, aká je malá, tvorí dôležitú súčasť zásnub. Zásnubný prsteň,... prečítať >.

plánovanie svady

Návod, ako zvládnuť svadbu bez problémov

Svadba. Deň, na ktorý sa všetci neuveriteľne tešia. Od ženícha a nevesty až po posledného pozvaného hosťa. Avšak, tomuto veľkému dňu predchádza dlhodobý a náročný proces, ktorý sa jednoducho nedá zvládnuť bez stresu. Už len... prečítať >.

Zobraziť viac