Blog

zásnubný prsteň biele zlato

Šperky na svadbu, ktoré pristanú každej žene

Výber šperkov na svadbu je rovnako dôležitý ako výber šiat. Správne šperky môžu podčiarknuť vašu krásu, štýl a osobnosť, preto by mali byť starostlivo vyberané. Bez ohľadu na váš vkus či štýl existujú šperky, ktoré... prečítať >.

žena na pláži so šperkami

Šperky na leto 2024. Toto sú naše tipy

Leto 2024 je obdobím výrazných farieb, odvážnych dizajnov a jedinečných šperkov, ktoré vyjadrujú osobný štýl a vkus. Slnko, dovolenky a spoločenské udalosti sú príležitosťou na to, aby sme ukázali svoj štýl. Tu sú naše tipy... prečítať >.

svadobné obrúčky biele zlato

Obrúčky od Kamea Diamonds, ktoré sa vám najviac páčia

V našej ponuke nájdete naozaj veľa kolekcií obrúčok. Je to preto, aby sme vyhoveli každej žene, ktorá túži nájsť štýlovú a jedinečnú obrúčku. A taktiež aby sme vyhoveli každému mužovi, ktorý chce pohodlnú obrúčku s... prečítať >.

onrúčky v rukách nevesty

Najčastejšie chyby pri výbere obrúčok

Výber svadobných obrúčok je jedným z najdôležitejších krokov pri plánovaní svadby. Napriek tomu sa mnohé páry dopúšťajú chýb, ktoré môžu viesť k nespokojnosti, ba dokonca k nutnosti výmeny obrúčok. V tomto článku sa pozrieme na... prečítať >.

svadobné obrúčky

Elegantné obrúčky, ktoré si zamilujete

Naše obrúčky sú výsledkom precíznej ručnej práce a veľa rokov praxe. V Kamea Diamonds kombinujeme tradičné techniky so súčasnými trendmi, aby sme vytvorili šperky, ktoré sú nielen krásne, ale aj trvalo hodnotné. Využívame len tie... prečítať >.

zamilovaná dvojica

Pre mužov: ako vybrať pre ženu zásnubný prsteň?

Výber zásnubného prsteňa je jedným z najvýznamnejších rozhodnutí, ktoré muž môže urobiť. Nejde len o výber kúsku šperku, ale o symbol lásky a záväzku, ktorý má vydržať celý život. S pomocou Kamea Diamonds môže tento... prečítať >.

Zobraziť viac