Blog

Zirkón a diamant – ako ich rozoznať?

Pri hľadaní dokonalého šperku, najmä prsteňa, sa pravdepodobne najčastejšie stretávame so zirkónmi a diamantmi. Tieto dva kamene majú rôzne vlastnosti a hodnoty, a preto je dôležité vedieť, ako ich rozoznať. V článku sa pozrieme na... prečítať >.

Chcete svadbu vo veľkom štýle? Toto na nej nesmie chýbať

Svadba je jedným z najdôležitejších a najšťastnejších okamihov v živote. Ak túžite mať svadbu vo veľkom štýle a chcete, aby bola nezabudnuteľná pre vás aj vašich hostí, tu je zopár vecí, ktoré by ste mali... prečítať >.

Twin Collection – snubný prsteň a obrúčky, ktoré spolu ladia

Snubný prsteň a obrúčky patria medzi najsymbolickejšie šperky, ktoré sa nosia ako prejav lásky a záväzku vo vzťahu. V minulosti boli tieto klenoty výlučne navrhnuté oddelene, no dnes sa stále viac párov rozhoduje investovať do... prečítať >.

Šperk zo zlata, striebra alebo platiny? Poradíme vám

Pri výbere šperku, teda prsteňa, náhrdelníka či náušníc, je jedným z najdôležitejších rozhodnutí vybrať správny materiál. Zlato, striebro a platina patria medzi najobľúbenejšie kovy používané na výrobu šperkov. Zistite v článku, ktorý kov je pre... prečítať >.

Ručná výroba šperkov: takto pracujeme v Kamea Diamonds

Ako už väčšina z vás vie, sme slovenský výrobca šperkov. Máme svoju dielňu v krásnom meste Trenčín, kde sa zároveň nachádza aj náš showroom šperkov. Na výrobe šperkov nám záleží, pracujeme s výhradne kvalitnými materiálmi... prečítať >.

7 unikátnych šperkov pre ženy

Hľadáte niečo originálne, unikátne, niečo, čo vás fascinuje? Tak máme pre vás niekoľko tipov na šperky, ktoré vo vás vyvolajú presne tieto pocity. Šperk môže byť romanticky, elegantný, ale taktiež môže pôsobiť jedinečne a svojimi... prečítať >.

Zobraziť viac