Blog

kamea maj

Mesiac plný lásky – je ale máj vhodný na svadbu alebo zásnuby?

Máj. Mesiac, keď sú si zamilovaní o niečo bližší a nechávajú sa unášať svojimi pocitmi. Častokrát sa práve v tomto mesiaci zaľúbenci rozhodnú spečatiť svoju lásku zásnubami či svadbou. No traduje sa jedna povera, ktorá... prečítať >.

kamea investovanie

Rozmýšľate nad investovaním do zlata? Toto sú výhody a nevýhody

Zlato má mnohonásobné využitie. Už v starovekej Číne bolo uznané ako platidlo v roku 1091 p. n. l. a dodnes si drží štatút uchovávateľa hodnoty. Na zemi sú obmedzené zásoby tohto drahého kovu (približne 170... prečítať >.

kamea den matiek

Tipy na darčeky ku Dňu matiek

Ako raz povedala princezná Diana: „Matkine ruky sú utešujúce. Viac než kohokoľvek iného.“ Mali by sme teda 8. mája vložiť do rúk našim drahým mamám darček, ktorý si zaslúžia za to všetko úžasné, čo pre... prečítať >.

kamea tradicna svadba

V čom sa líšia tradičná a moderná svadba?

Po romantických zásnubách nastal čas vyvrcholenia lásky dvoch slobodných ľudí. K diamantovému zásnubnému prsteňu pribudne krúžok symbolizujúci nekonečnú lásku k drahej polovičke.  V súčasnej dobe to vyzerá tak, že budúci mladomanželia chcú viac modernejšiu svadbu.... prečítať >.

kamea rozlucka

Ako má vyzerať dokonalá rozlúčka so slobodou?

Žiadna svadba by sa rozhodne nemala konať bez rozlúčky so slobodou. Posledná akcia, ešte pred nasadením svadobných obrúčok, by mala byť nezabudnuteľným zážitkom pre nevestu aj ženícha. Nezabudnite, že ženích a nevesta by mali mať... prečítať >.

kamea svadba

Potrebujete k svadbe súhlas od otca nevesty?

Svoju partnerku zo srdca milujete a rozhodli ste sa ju požiadať o ruku. Vo vašom živote ide o veľký krok a sami určite uvažujete, ako to spraviť správne. V minulosti bolo zvykom, aby muž prišiel... prečítať >.

Zobraziť viac

Našich klientov radi privìtame v našom štýlovom zlatníckom štúdiu, kde sa budeme venovať výhradne vám. K dispozícii vám bude vyučený klenotnik - gemológ s 23-ročnou praxou.
Objednať sa môžete na tel. 0904 618 009 / mailom.