O nás

Spoločnosť KAMEA je popredný slovenský výrobca svadobných obrúčok a šperkov na Slovensku. Na trhu pôsobí už celých 20 rokov a jeho sídlom je mesto Trenčín. Ako slovenský výrobca expedujeme svadobné obrúčky a šperky do celého sveta, o čom svedčí aj fakt, že sa už rozkotúľali do 58 krajín sveta. Naša spoločnosť Kamea Group disponuje najväčším štúdiom svadobných obrúčok a šperkov na Slovensku s ponukou 3800 modelov od renomovaných dizajnérov.

V štýlových a reprezentatívnych priestoroch nájdete v ponuke viac ako 3000 modelov svadobných obrúčok a šperkov, rovnako ako aj najnovšie trendy v nových kolekciách. Všetky zlaté obrúčky KAMEA®, ktoré na našej stránke nájdete, je možné na želanie upraviť podľa vašich predstáv a to nielen zmenou farebnosti použitého kovu alebo zmenou povrchovej úpravy, ale aj počtom vzácnych zirkónov či diamantov. Osadené diamanty do obrúčok nadobudnete aj s priloženým certifikátom. U nás nachádzate nevšedný dizajn šperku, s akým sa v inom zlatníctve nestretnete.

Individuálny prístup a profesionálny personál sú samozrejmosťou, najzručnejší zlatníci a renomovaní dizajnéri nutnosťou. Prednosťou je ručná práca a do detailov prepracovaný šperk. Naše šperky majú 6 až 10-ročnú záruku a doživotný bezplatný servis.

Svadobné obrúčky sprevádzajú majiteľa po celý život. Pripomínajú mu vzrušujúcu atmosféru príprav rozhodujúcich okamihov života i slávnostnú chvíle ich odovzdávania. Preto svojou kvalitou musia spĺňať tie najnáročnejšie kritériá. Spôsobu ich výberu a prezentácie venujeme mimoriadnu pozornosť: po vopred dohodnutom presne stanovenom termíne sa budeme venovať výhradne vám a vašim požiadavkám.

Krásu, jedinečnosť a eleganciu šperkov vyzdvihla slovenská herečka Kristína Farkašová, ktorá sa stala v roku 2014 tvárou značky KAMEA.

Naši dlhoroční zlatnícki majstri vám vyrobia:

  • obrúčky z bieleho zlata
  • obrúčky z ušľachtilého žltého zlata
  • obrúčky z nádherného červeného zlata a tiež strieborné obrúčky
  • obrúčky z platiny
  • obrúčky na zákazku (podľa vášho želania)