O nás

Sme popredný slovenský výrobca svadobných obrúčok a šperkov. Už viac ako 20 rokov je precízna ručná práca našou vášňou. Prevádzkujeme najväčšie štúdio svadobných obrúčok a šperkov na Slovensku s ponukou až 3800 modelov od renomovaných dizajnérov. Naše svadobné obrúčky a šperky sú skutočne svetové. Svedčí o tom aj fakt, že sa už rozkotúľali do takmer 60 krajín. Sme radi, ak môžeme prežívať najkrajšie dni spolu s vami.

Naša filozofia

Každý človek je jedinečný a zaslúži si originálny šperk. Individuálny prístup a profesionálny personál sú preto v Kamea samozrejmosťou, najzručnejší zlatníci a renomovaní dizajnéri zase nutnosťou. Našou prednosťou je unikátna ručná práca a do najmenších detailov prepracovaný šperk. Svadba by mala vydržať naveky. Rovnako ako naše obrúčky. Aj preto na ne ponúkame desaťročnú záruku a doživotný bezplatný servis.

Čo pre vás máme

Ponúkame klasiku, najnovšie trendy, ale aj nevšedný dizajn šperkov, s akými sa v inom zlatníctve nestretnete. Nemáte cestu do nášho štúdia svadobných obrúčok a šperkov v Trenčíne? Kompletnú ponuku produktov nájdete aj v eshope. Výnimočné príležitosti si zaslúžia výnimočné veci. Všetky zlaté obrúčky KAMEA vám vieme na želanie upraviť podľa vašich predstáv a to nielen zmenou farebnosti použitého kovu alebo zmenou povrchovej úpravy, ale aj počtom vzácnych zirkónov či diamantov. Osadené diamanty do obrúčok dodávame aj s priloženým certifikátom.

Sme tu iba pre vás

Svadobné obrúčky sprevádzajú majiteľa po celý život. Pripomínajú vzrušujúce chvíle často najkrajších okamihov života. Svojou kvalitou preto musia spĺňať tie najnáročnejšie kritériá. Ich výber si zaslúži mimoriadnu pozornosť. Ak presne viete, čo chcete, povedzte nám to. To, o čom snívate, dokážeme zhmotniť. Ak sa chcete inšpirovať, zastavte sa u nás. Dohodneme si termín a budeme sa venovať iba vám a vašim požiadavkam.

Naši dlhoroční zlatnícki majstri vám vyrobia:

  • obrúčky z bieleho zlata
  • obrúčky z ušľachtilého žltého zlata
  • obrúčky z nádherného červeného zlata a tiež strieborné obrúčky
  • obrúčky z platiny
  • obrúčky na zákazku (podľa vášho želania)