< Späť na zoznam článkov

Máte radi eleganciu? Tieto svadobné obrúčky sú stvorené pre vás

pridané 06.09.2021

Svadobné obrúčky symbolizujú prepojenie 2 zamilovaných ľudí. Od momentu, keď si ich navzájom nasadíte, viete, že nech ste kdekoľvek, obrúčka na vašom prste má svoj jediný a dokonalý pár, presne tak ako vy. Láska je krásna vec a všetci vieme, že k nej patrí zaľúbenosť, elegancia, vášeň, istota a odvaha spoznať niečo známe aj neznáme.  

Dovoľujeme si vám preto s radosťou predstaviť našu Elegance collection, ktorá určite dodá vášmu manželstvu štipku pôvabu a elegancie.  Strieborné svadobné obrúčky budete nosiť celý život, a preto by ste mali o ich výbere poriadne rozmýšľať. Táto kolekcia vo svojej ponuke zahŕňa minimalistickejšie, ale aj extravagantnejšie ozdobné motívy, pretože elegancia sa dá nájsť u oboch.

Elegancia nie je iba o oblečení a o doplnkoch. Ide hlavne o prezentovanie človeka, jeho správanie a hodnoty, ktoré uznáva. Presne týmto spôsobom boli tvorené dizajny tejto kolekcie, aby sa čo najlepšie priblížili ľuďom, ktorí ich budú nosiť. V každom z modelov môžete už na prvý pohľad vidieť dokonalú prácu našich zlatníkov a ich cit pre detail.

Drahokamy sú jedinečne obrúsené tak, aby dokonale zapadli do obrúčok. Zdobenie je v tejto kolekcii skrátka famózne. Objavíte v ňom zaujímavé a originálne krivky. Nahliadnite do našej ponuky a nájdite aj vy tie obrúčky, ktoré vás budú sprevádzať na vašej spoločnej ceste lásky a šťastia.

Zlaté obrúčky u nás nájdete v troch farebných prevedeniach:

  • biele zlato,
  • klasické žlté zlato,
  • červené zlato.

Ak sa stále rozhodujete, kde si platinové obrúčky kúpiť, v tomto článku sa o našich službách dozviete ešte niečo viac: 4 dôvody, prečo si vybrať práve šperky od KAMEA® .

Najnovšie články

Ak chcete spraviť Vaše svadobné obrúčky zaujímavejšími a špeciálnymi len pre vás určite ich obohaťte gravírovaním.

Gravírovanie svadobných obrúčok

Svadba je určite tou najväčšou udalosťou v živote zasnúbeného páru. Každá svadba je unikátna a nezabudnuteľná. Svadobné obrúčky aj napriek ich dokonalému prevedeniu či množstvu variácií, a odpustite nám to, ale až také originálne nie sú. Ak chcete... prečítať >.

muz pred svadbou

Ako bezbolestne zvládnuť dni pred svadbou

Pár rýchlych rád pre budúcich ženíchov Je čas urobiť veľký krok. Už ste využili romantickú chvíľu a dali jej malú krabičku, v ktorej objavila zásnubný prsteň. Ale ako vieme, všetko má svoju cenu. Svadba nie... prečítať >.

5 kúskov, ktoré deklarujú Vašu lásku navždy

Deklarovanie Vašej lásky so značkou KAMEA je prísľub daru, ktorý oslavuje romantické puto. Vášnivo, bláznivo a intenzívne. To je celé na čom záleží. Od zásnubného prsteňa až po šperk na výročie zlatej svadby. Od prvých... prečítať >.