< Späť na zoznam článkov

Máte radi eleganciu? Tieto svadobné obrúčky sú stvorené pre vás

pridané 06.09.2021

Svadobné obrúčky symbolizujú prepojenie 2 zamilovaných ľudí. Od momentu, keď si ich navzájom nasadíte, viete, že nech ste kdekoľvek, obrúčka na vašom prste má svoj jediný a dokonalý pár, presne tak ako vy. Láska je krásna vec a všetci vieme, že k nej patrí zaľúbenosť, elegancia, vášeň, istota a odvaha spoznať niečo známe aj neznáme.  

Dovoľujeme si vám preto s radosťou predstaviť našu Elegance collection, ktorá určite dodá vášmu manželstvu štipku pôvabu a elegancie.  Strieborné svadobné obrúčky budete nosiť celý život, a preto by ste mali o ich výbere poriadne rozmýšľať. Táto kolekcia vo svojej ponuke zahŕňa minimalistickejšie, ale aj extravagantnejšie ozdobné motívy, pretože elegancia sa dá nájsť u oboch.

Elegancia nie je iba o oblečení a o doplnkoch. Ide hlavne o prezentovanie človeka, jeho správanie a hodnoty, ktoré uznáva. Presne týmto spôsobom boli tvorené dizajny tejto kolekcie, aby sa čo najlepšie priblížili ľuďom, ktorí ich budú nosiť. V každom z modelov môžete už na prvý pohľad vidieť dokonalú prácu našich zlatníkov a ich cit pre detail.

Drahokamy sú jedinečne obrúsené tak, aby dokonale zapadli do obrúčok. Zdobenie je v tejto kolekcii skrátka famózne. Objavíte v ňom zaujímavé a originálne krivky. Nahliadnite do našej ponuky a nájdite aj vy tie obrúčky, ktoré vás budú sprevádzať na vašej spoločnej ceste lásky a šťastia.

Zlaté obrúčky u nás nájdete v troch farebných prevedeniach:

  • biele zlato,
  • klasické žlté zlato,
  • červené zlato.

Ak sa stále rozhodujete, kde si platinové obrúčky kúpiť, v tomto článku sa o našich službách dozviete ešte niečo viac: 4 dôvody, prečo si vybrať práve šperky od KAMEA® .

Najnovšie články

Zlatník a gemológ precízne kontroluje všetky diamanty, ktoré osádzame do zásnubných prsteňov

Brus diamantov

Brus diamantov je objektívnym meradlom sveteľného výkonu všetkých diamantov, teda jeho lesku či ligotu. Pokiaľ je diamant kvalitne vybrúsený a so správnymi proporciami, jeho lesk sa vracia z hornej časti diamantu. Pokiaľ je príliš plytký,... prečítať >.

zodiac signs

Výber šperku podľa znamení zverokruhu

Ľudia si podľa znamení zverokruhu predpovedajú budúcnosť, hľadajú partnerov, definujú samých seba a svoju náladu podľa mesiaca, v ktorom sa narodili. Môže nám však naše znamenie pomôcť aj pri výbere toho pravého šperku? K charakteristike... prečítať >.

Dvojica s darčekom

6 tajomstiev, ako trafiť ten správny šperk pre ňu

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami sa muži potýkajú s odvekým problémom: aký šperk vybrať žene, aby sa jej naozaj páčil? Prinášame vám preto niekoľko tipov, pri ktorých si už viac pri výbere zásnubného prsteňa či... prečítať >.