< Späť na zoznam článkov

Máte radi eleganciu? Tieto svadobné obrúčky sú stvorené pre vás

pridané 06.09.2021
autor Team KAMEA

Svadobné obrúčky symbolizujú prepojenie 2 zamilovaných ľudí. Od momentu, keď si ich navzájom nasadíte, viete, že nech ste kdekoľvek, obrúčka na vašom prste má svoj jediný a dokonalý pár, presne tak ako vy. Láska je krásna vec a všetci vieme, že k nej patrí zaľúbenosť, elegancia, vášeň, istota a odvaha spoznať niečo známe aj neznáme.  

Dovoľujeme si vám preto s radosťou predstaviť našu Elegance collection, ktorá určite dodá vášmu manželstvu štipku pôvabu a elegancie. Svadobné obrúčky budete nosiť celý život, a preto by ste mali o ich výbere poriadne rozmýšľať. Táto kolekcia vo svojej ponuke zahŕňa minimalistickejšie, ale aj extravagantnejšie ozdobné motívy, pretože elegancia sa dá nájsť u oboch.

Elegancia nie je iba o oblečení a o doplnkoch. Ide hlavne o prezentovanie človeka, jeho správanie a hodnoty, ktoré uznáva. Presne týmto spôsobom boli tvorené dizajny tejto kolekcie, aby sa čo najlepšie priblížili ľuďom, ktorí ich budú nosiť. V každom z modelov môžete už na prvý pohľad vidieť dokonalú prácu našich zlatníkov a ich cit pre detail.

Drahokamy sú jedinečne obrúsené tak, aby dokonale zapadli do obrúčok. Zdobenie je v tejto kolekcii skrátka famózne. Objavíte v ňom zaujímavé a originálne krivky. Nahliadnite do našej ponuky a nájdite aj vy tie obrúčky, ktoré vás budú sprevádzať na vašej spoločnej ceste lásky a šťastia.

Zlaté obrúčky u nás nájdete v troch farebných prevedeniach:

  • biele zlato,
  • klasické žlté zlato,
  • červené zlato.

Ak sa stále rozhodujete, kde si obrúčky kúpiť, v tomto článku sa o našich službách dozviete ešte niečo viac: 4 dôvody, prečo si vybrať práve šperky od KAMEA® .

Najnovšie články

Svadobné šperky, náušnice, prívesky a sety

Ako ušetriť na svadobných šperkoch?

Veľa budúcich neviest si myslí, že čím viac peňazí minú na svadobné šperky, tým budú vyzerať okúzľujúcejšie na svojej svadbe. To nie je celkom až tak pravda a veľa „šetrných“ neviest myslí na svoj finančný... prečítať >.

Ako si vyčistiť zásnubný prsteň v pohodlí domova?

Ako prevenciu počas pandémie Koronavírusu (Covid-19) odporúčame NENOSIŤ zásnubné prstene, svadobné obrúčky, náramky ako aj hodinky na rukách. Nosenie šperkov a iných doplnkov na verejnosti môže výrazne znížiť účinnosť odporúčaných hygienických opatrení! Nielenže na niektorých... prečítať >.

Jesenné zásnuby s KAMEA

Jedno z najromantickejších požiadaní o ruku sa istotne deje v prírode. Predstavte si pestrofarebné kopce, teplé babie leto a jej jemnú ruku v tej vašej ako mierite na vrchol niektorého zo slovenských kopcov. No na... prečítať >.