< Späť na zoznam článkov

Máte radi eleganciu? Tieto svadobné obrúčky sú stvorené pre vás

pridané 06.09.2021
autor Team KAMEA

Svadobné obrúčky symbolizujú prepojenie 2 zamilovaných ľudí. Od momentu, keď si ich navzájom nasadíte, viete, že nech ste kdekoľvek, obrúčka na vašom prste má svoj jediný a dokonalý pár, presne tak ako vy. Láska je krásna vec a všetci vieme, že k nej patrí zaľúbenosť, elegancia, vášeň, istota a odvaha spoznať niečo známe aj neznáme.  

Dovoľujeme si vám preto s radosťou predstaviť našu Elegance collection, ktorá určite dodá vášmu manželstvu štipku pôvabu a elegancie. Svadobné obrúčky budete nosiť celý život, a preto by ste mali o ich výbere poriadne rozmýšľať. Táto kolekcia vo svojej ponuke zahŕňa minimalistickejšie, ale aj extravagantnejšie ozdobné motívy, pretože elegancia sa dá nájsť u oboch.

Elegancia nie je iba o oblečení a o doplnkoch. Ide hlavne o prezentovanie človeka, jeho správanie a hodnoty, ktoré uznáva. Presne týmto spôsobom boli tvorené dizajny tejto kolekcie, aby sa čo najlepšie priblížili ľuďom, ktorí ich budú nosiť. V každom z modelov môžete už na prvý pohľad vidieť dokonalú prácu našich zlatníkov a ich cit pre detail.

Drahokamy sú jedinečne obrúsené tak, aby dokonale zapadli do obrúčok. Zdobenie je v tejto kolekcii skrátka famózne. Objavíte v ňom zaujímavé a originálne krivky. Nahliadnite do našej ponuky a nájdite aj vy tie obrúčky, ktoré vás budú sprevádzať na vašej spoločnej ceste lásky a šťastia.

Zlaté obrúčky u nás nájdete v troch farebných prevedeniach:

  • biele zlato,
  • klasické žlté zlato,
  • červené zlato.

Ak sa stále rozhodujete, kde si obrúčky kúpiť, v tomto článku sa o našich službách dozviete ešte niečo viac: 4 dôvody, prečo si vybrať práve šperky od KAMEA® .

Najnovšie články

Čo robiť keď milujete muža, ale nenávidíte zásnubný prsteň?

Čo robiť keď milujete muža, ale nenávidíte prsteň?

Určite si hovoríte, že keď vás partner požiada o ruku a spýta sa, či budete jeho po celý život, nebudete sa starať o to, ako bude prsteň vyzerať. Povedzme si však pravdu! Tento prsteň budete nosiť po celý... prečítať >.

Trendy svadobných obrúčok 2020

Posledné desaťročia svadobný priemysel zaznamenal obrovské zmeny. Tieto zmeny sa posunuli smerom k prejavovaniu osobného štýlu a pravidlá, ktoré kedysi diktovali ako má vyzerať svadba – teda od snehobielych svadobných šiat až po vzorovo vyzdobenú svadobnú... prečítať >.

Ako nosiť zlato každý deň

Predstava o tom, že zlato ma svoje “zlaté časy” za sebou sa nezakladá na pravde. Môžeme konštatovať, že zlato zostáva najväčším trendom, dokonca sa teší rastúcej obľube v Európe i na celom svete. Karát Tradičná... prečítať >.