< Späť na zoznam článkov

Máte radi eleganciu? Tieto svadobné obrúčky sú stvorené pre vás

pridané 06.09.2021

Svadobné obrúčky symbolizujú prepojenie 2 zamilovaných ľudí. Od momentu, keď si ich navzájom nasadíte, viete, že nech ste kdekoľvek, obrúčka na vašom prste má svoj jediný a dokonalý pár, presne tak ako vy. Láska je krásna vec a všetci vieme, že k nej patrí zaľúbenosť, elegancia, vášeň, istota a odvaha spoznať niečo známe aj neznáme.  

Dovoľujeme si vám preto s radosťou predstaviť našu Elegance collection, ktorá určite dodá vášmu manželstvu štipku pôvabu a elegancie.  Strieborné svadobné obrúčky budete nosiť celý život, a preto by ste mali o ich výbere poriadne rozmýšľať. Táto kolekcia vo svojej ponuke zahŕňa minimalistickejšie, ale aj extravagantnejšie ozdobné motívy, pretože elegancia sa dá nájsť u oboch.

Elegancia nie je iba o oblečení a o doplnkoch. Ide hlavne o prezentovanie človeka, jeho správanie a hodnoty, ktoré uznáva. Presne týmto spôsobom boli tvorené dizajny tejto kolekcie, aby sa čo najlepšie priblížili ľuďom, ktorí ich budú nosiť. V každom z modelov môžete už na prvý pohľad vidieť dokonalú prácu našich zlatníkov a ich cit pre detail.

Drahokamy sú jedinečne obrúsené tak, aby dokonale zapadli do obrúčok. Zdobenie je v tejto kolekcii skrátka famózne. Objavíte v ňom zaujímavé a originálne krivky. Nahliadnite do našej ponuky a nájdite aj vy tie obrúčky, ktoré vás budú sprevádzať na vašej spoločnej ceste lásky a šťastia.

Zlaté obrúčky u nás nájdete v troch farebných prevedeniach:

  • biele zlato,
  • klasické žlté zlato,
  • červené zlato.

Ak sa stále rozhodujete, kde si platinové obrúčky kúpiť, v tomto článku sa o našich službách dozviete ešte niečo viac: 4 dôvody, prečo si vybrať práve šperky od KAMEA® .

Najnovšie články

Zlatník osádza diamant do zásnubného prsteňa

Tvary diamantov

V našom rodinnom zlatníctve KAMEA Diamonds striktne dodržiavame najvyššie štandardy kvality pri všetkých diamantových šperkoch, či už sa jedná o diamantové zásnubné prstene, diamantové svadobné obrúčky, diamantové náušnice alebo diamantové sety šperkov. Do našich šperkov... prečítať >.

shutterstock

Láska v karanténe

Tak ako koronavírus ovplyvnil naše pracovné životy a súkromné životy, má obrovský dopad aj na naše romantické vzťahy. Odrazu sa celý svet spomalil a my máme omnoho viac času na vnímanie seba a svojho partnera.... prečítať >.

Ako udržiavať diamanty aby nestratili svoj lesk?

Dokonca aj ten najťažší a najdrahší drahokam môže časom stratiť lesk. Preto vám prezradíme, ako sa starať o diamantové šperky. Rovnako ako väčšinu ostatných drahokamov, diamant môžete vyčistiť aj doma. Ak to však nebudete robiť... prečítať >.