< Späť na zoznam článkov Kamea zasnuby

Ako požiadať o ruku v hollywoodskom štýle?

pridané 24.01.2022

Kráčala po pláži posiatej lupienkami z ruží a na jej konci sa nachádzal pripravený stôl pre zamilovanú dvojicu, okolo ktorého horeli desiatky sviečok do tvaru srdca. 

Nečakaný let helikoptérou počas zimy a v jednom momente ju jej polovička vyzvala, aby sa pozrela na krajinu, ktorú má pod sebou. V snehu sa leskol nápis, Marry me?. Keď sa otočila, jej priateľ už kľačal s otvorenou krabičkou, v ktorej sa leskol diamantový prsteň za niekoľko miliónov dolárov. 

Áno, hollywoodske hviezdy vedia mať zásnuby naozaj pompézne a nielen to. 

Vzhľad a obsah diamantov zásnubných prsteňov, ktoré plánujú hollywoodski herci nastoknúť svojím drahým polovičkám im priam vyrážajú dych.  

Zásnubný prsteň v štýle hollywoodskych hviezd

U nás na Slovensku vkladáme do tohto čarovného momentu možno trošku menej pompéznosti, ale ako sa hovorí: „Menej je niekedy viac.“ Veď predsa čo môže byť väčšia romantika, ako keď zoberiete svoju lásku na miesto, kde ste sa prvýkrát stretli, dali si svoj prvý bozk? V momente, keď to najmenej čaká, jej položíte otázku, ktorá váš status chodenia premení na budúcich mladomanželov. 

Pri výbere zásnubných prsteňov sa nešetrí luxusom a dokonalým vzhľadom. Muži si pri kúpe dávajú naozaj záležať a nie jedenkrát sa snažia kúpiť prstienok, ktorý sa podobá na model zásnubného prsteňa slávnej hollywoodskej hviezdy. 

Kamera prstenKamea diamantKamea sperk

Zásnubné prstene vytvorené pre oslavu lásky 

U nás na webovej stránke Kamea môžete nájsť niekoľko kolekcií zásnubných prsteňov, kde si rozhodnete vyberiete ten pravý krúžok nekonečnej lásky pre vašu nastávajúcu. Nahliadnite do Celebrity collection, ktorá vám svojimi modelmi prsteňov určite vyrazí dych. Objavte čaro Sí collection, pri ktorej sa zlatníci inšpirovali talianskou bezprostrednosťou a temperamentom. 

Ak chcete podčiarknuť nežný vzhľad vašej polovičky, určite nazrite do Classic collection. Angel collection vyjadruje dotyk hodvábnej ženskosti. Zásnubný prsteň z tejto kolekcie patrí na prstenník modernej ženy s citom pre romantiku. Zvýrazniť výnimočnosť svojej milovanej môžete vďaka Dream collection. 

Posledná kolekcia zásnubných prsteňov potvrdzuje, že ak, má byť niečo večné, tak sú to diamanty a láska dvoch bezprostredne zamilovaných ľudí. Diamond collection je špeciálne navrhnutá kolekcia s diamantovými prsteňmi, ktoré vynikajú svojim nadčasovým vzhľadom, jednoduchosťou a krásou línií.  

Kamea zásnubny prstenKamea snubny prstenKamea diamantovy prsten

Pri výrobe každého jedného modelu sa zameriavame na to, aby samotný prstienok neupútal pozornosť len sám na seba, ale aj na nekonečnú krásu žien. 

Ak ste sa ešte stále nerozhodli, či si vybrať zásnubný prsteň práve od nás, v ďalšom článku sme vám zhrnuli 4 dôvody, ktoré vás zaručene presvedčia

Najnovšie články

svadobné obrúčky

Splnený sen o obrúčkach na mieru

Tohtoročná sezóna pre mnohé zasnúbené páry nebola jednoduchá. Veľa zrušených svadieb či presunutých termínov. My však spravíme všetko pre to, aby si naši zákazníci na svoj výnimočný deň navždy pamätali. Preto robíme svoju prácu zodpovedne... prečítať >.

žena hľadiac na muža, či je naozaj pravý

Ako žena zistí, že je naozaj ten pravý? Veci, ktoré stoja za povšimnutie

Hľadáte už dlho partnera, a stále si nie ste istá, či je naozaj ten pravý? V prvom rade si treba uvedomiť, že dokonalý partner neexistuje. Preto snaha nájsť partnera, ktorý vám bude v 100% situáciách... prečítať >.

kamea nausnice

Tipy na šperky pre svadobnú mamu

Nielen nevesta, ale aj svadobná mama je dôležitá osoba na svadbe, ktorú si všimne každý hosť. Zaslúži si preto osobitnú starostlivosť a pozornosť. A to platí aj pri výbere šperkov. Poďte sa s nami spoločne... prečítať >.