< Späť na zoznam článkov Kamea zasnuby

Ako požiadať o ruku v hollywoodskom štýle?

pridané 24.01.2022

Kráčala po pláži posiatej lupienkami z ruží a na jej konci sa nachádzal pripravený stôl pre zamilovanú dvojicu, okolo ktorého horeli desiatky sviečok do tvaru srdca. 

Nečakaný let helikoptérou počas zimy a v jednom momente ju jej polovička vyzvala, aby sa pozrela na krajinu, ktorú má pod sebou. V snehu sa leskol nápis, Marry me?. Keď sa otočila, jej priateľ už kľačal s otvorenou krabičkou, v ktorej sa leskol diamantový prsteň za niekoľko miliónov dolárov. 

Áno, hollywoodske hviezdy vedia mať zásnuby naozaj pompézne a nielen to. 

Vzhľad a obsah diamantov zásnubných prsteňov, ktoré plánujú hollywoodski herci nastoknúť svojím drahým polovičkám im priam vyrážajú dych.  

Zásnubný prsteň v štýle hollywoodskych hviezd

U nás na Slovensku vkladáme do tohto čarovného momentu možno trošku menej pompéznosti, ale ako sa hovorí: „Menej je niekedy viac.“ Veď predsa čo môže byť väčšia romantika, ako keď zoberiete svoju lásku na miesto, kde ste sa prvýkrát stretli, dali si svoj prvý bozk? V momente, keď to najmenej čaká, jej položíte otázku, ktorá váš status chodenia premení na budúcich mladomanželov. 

Pri výbere zásnubných prsteňov sa nešetrí luxusom a dokonalým vzhľadom. Muži si pri kúpe dávajú naozaj záležať a nie jedenkrát sa snažia kúpiť prstienok, ktorý sa podobá na model zásnubného prsteňa slávnej hollywoodskej hviezdy. 

Kamera prstenKamea diamantKamea sperk

Zásnubné prstene vytvorené pre oslavu lásky 

U nás na webovej stránke Kamea môžete nájsť niekoľko kolekcií zásnubných prsteňov, kde si rozhodnete vyberiete ten pravý krúžok nekonečnej lásky pre vašu nastávajúcu. Nahliadnite do Celebrity collection, ktorá vám svojimi modelmi prsteňov určite vyrazí dych. Objavte čaro Sí collection, pri ktorej sa zlatníci inšpirovali talianskou bezprostrednosťou a temperamentom. 

Ak chcete podčiarknuť nežný vzhľad vašej polovičky, určite nazrite do Classic collection. Angel collection vyjadruje dotyk hodvábnej ženskosti. Zásnubný prsteň z tejto kolekcie patrí na prstenník modernej ženy s citom pre romantiku. Zvýrazniť výnimočnosť svojej milovanej môžete vďaka Dream collection. 

Posledná kolekcia zásnubných prsteňov potvrdzuje, že ak, má byť niečo večné, tak sú to diamanty a láska dvoch bezprostredne zamilovaných ľudí. Diamond collection je špeciálne navrhnutá kolekcia s diamantovými prsteňmi, ktoré vynikajú svojim nadčasovým vzhľadom, jednoduchosťou a krásou línií.  

Kamea zásnubny prstenKamea snubny prstenKamea diamantovy prsten

Pri výrobe každého jedného modelu sa zameriavame na to, aby samotný prstienok neupútal pozornosť len sám na seba, ale aj na nekonečnú krásu žien. 

Ak ste sa ešte stále nerozhodli, či si vybrať zásnubný prsteň práve od nás, v ďalšom článku sme vám zhrnuli 4 dôvody, ktoré vás zaručene presvedčia

Najnovšie články

Zlatník a gemológ precízne kontroluje všetky diamanty, ktoré osádzame do zásnubných prsteňov

Brus diamantov

Brus diamantov je objektívnym meradlom sveteľného výkonu všetkých diamantov, teda jeho lesku či ligotu. Pokiaľ je diamant kvalitne vybrúsený a so správnymi proporciami, jeho lesk sa vracia z hornej časti diamantu. Pokiaľ je príliš plytký,... prečítať >.

Výber šperku podľa znamení zverokruhu

Ľudia si podľa znamení zverokruhu predpovedajú budúcnosť, hľadajú partnerov, definujú samých seba a svoju náladu podľa mesiaca, v ktorom sa narodili. Môže nám však naše znamenie pomôcť aj pri výbere toho pravého šperku? K charakteristike... prečítať >.

Dvojica s darčekom

6 tajomstiev, ako trafiť ten správny šperk pre ňu

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami sa muži potýkajú s odvekým problémom: aký šperk vybrať žene, aby sa jej naozaj páčil? Prinášame vám preto niekoľko tipov, pri ktorých si už viac pri výbere zásnubného prsteňa či... prečítať >.

Našich klientov radi privìtame v našom štýlovom zlatníckom štúdiu, kde sa budeme venovať výhradne vám. K dispozícii vám bude vyučený klenotnik - gemológ s 23-ročnou praxou.
Objednať sa môžete na tel. 0904 618 009 / mailom.