< Späť na zoznam článkov

Zásnubný prsteň a obrúčky, ktoré spolu ladia

pridané 24.07.2023

Ak chcete nosiť po svadbe zasnúbný prsteň aj obrúčku, je dobré myslieť popredu na to, aby spolu šperky pekne ladili. Zdá sa vám táto úloha náročná? Nebojte, vždy existuje riešenie. Tu je niekoľko tipov, ako túto úlohu vyriešite:

1. Materiál a farba 

Základným kritériom pre zlúčenie zásnubného prsteňa a obrúčky je zvolenie rovnakého materiálu a farby. Napríklad, ak je zásnubný prsteň z bieleho zlata, je vhodné zvoliť aj obrúčky z bieleho zlata. Toto zaručí súdržnosť a jednotný vzhľad.

2. Štýl šperkov

Zvážte štýl a dizajn zásnubného prsteňa a snažte sa nájsť obrúčky, ktoré k nemu ladia. Môžete zvoliť podobný vzor, gravírovanie alebo zdobenie, ktoré budú spolu vytvárať harmóniu. Napríklad, ak je zásnubný prsteň zdobený diamantmi, môžete zvoliť obrúčky s jemnými diamantovými detailmi.

3. Veľkosť a tvar

Zohľadnite aj veľkosť a tvar zásnubného prsteňa pri výbere obrúčky. Môžete si vybrať také obrúčky, ktoré sú obdobnej veľkosti a majú podobný tvar. To pomôže zabezpečiť, že šperky budú ladiť a vyzerať na prste dobre.

4. Prispôsobte ich vašim predstavám

Ak nechcete, aby boli zásnubný prsteň a obrúčky úplne totožné, môžete ich mierne odlíšiť. Napríklad pridajte rôzne detaily, ako sú farebné drahokamy, zdobenie alebo personalizované gravírovanie, ktoré sa bude zhodovať s vašou víziou.

5. Konzultácia s odborníkom

Ak máte obavy alebo ťažkosti pri výbere zásnubného prsteňa a obrúčok, dohodnite si konzultáciu s odborníkom. Šperkár alebo zásnubný expert vám môže poskytnúť odborné rady a pomôže vám nájsť správne kombinácie, ktoré budú vyhovovať vášmu vkusu.

6. Vyriešili sme to za vás a vytvorili sme Twin Collection

Naša Twin Collection je dokonalé spojenie zásnubného prsteňa a obrúčok. Pri nej nemusíte rozmýšľať, ako šperky zladiť. Celú sadu sme vytvorili tak, aby ste ju mohli nosiť spoločne. Použili sme do šperkov nádherné diamanty a zladili sme obrúčku pre muža a ženu spolu so zásnubným prsteňom. Viac kúskov z tejto krásnej kolekcie nájdete na našom webe.

 

Najnovšie články

Ak chcete spraviť Vaše svadobné obrúčky zaujímavejšími a špeciálnymi len pre vás určite ich obohaťte gravírovaním.

Gravírovanie svadobných obrúčok

Svadba je určite tou najväčšou udalosťou v živote zasnúbeného páru. Každá svadba je unikátna a nezabudnuteľná. Svadobné obrúčky aj napriek ich dokonalému prevedeniu či množstvu variácií, a odpustite nám to, ale až také originálne nie sú. Ak chcete... prečítať >.

muz pred svadbou

Ako bezbolestne zvládnuť dni pred svadbou

Pár rýchlych rád pre budúcich ženíchov Je čas urobiť veľký krok. Už ste využili romantickú chvíľu a dali jej malú krabičku, v ktorej objavila zásnubný prsteň. Ale ako vieme, všetko má svoju cenu. Svadba nie... prečítať >.

5 kúskov, ktoré deklarujú Vašu lásku navždy

Deklarovanie Vašej lásky so značkou KAMEA je prísľub daru, ktorý oslavuje romantické puto. Vášnivo, bláznivo a intenzívne. To je celé na čom záleží. Od zásnubného prsteňa až po šperk na výročie zlatej svadby. Od prvých... prečítať >.