< Späť na zoznam článkov

Twin Collection – snubný prsteň a obrúčky, ktoré spolu ladia

pridané 23.10.2023

Snubný prsteň a obrúčky patria medzi najsymbolickejšie šperky, ktoré sa nosia ako prejav lásky a záväzku vo vzťahu. V minulosti boli tieto klenoty výlučne navrhnuté oddelene, no dnes sa stále viac párov rozhoduje investovať do kolekcie, ktorá zjednocuje snubný prsteň a obrúčky do jednotného dizajnu. Tieto šperky sú spoločne nielen štýlové, ale aj výnimočné, pretože ich kombinácia symbolizuje jednotu a spojenie. My sme vytvorili Twin Collection a viac vám o nej prezradíme v článku.

Twin Collection je moderným a inovatívnym prístupom k navrhovaniu a výrobe snubných prsteňov a obrúčok. Twin Collection kombinuje 3 šperky do jednotného a koherentného celku. Túto kolekciu ocenia najmä ženy, ktoré sa nechcú vzdať nosenia snubného prsteňa po svadbe. Twin Collection vám teda ponúkne harmóniu a zabezpečí, že snubný prsteň a obrúčky vyzerajú ako súčasť jednej kolekcie. 

Okrem estetickej hodnoty majú snubný prsteň a obrúčky z Twin Collection aj hlboký symbolický význam. Ich jednotný dizajn zdôrazňuje spojenie a vzájomnú závislosť medzi dvoma partnermi. Snubný prsteň je tradične považovaný za symbol zásnub a začiatku nového vzťahu, zatiaľ čo obrúčky sa nosia po svadbe a reprezentujú trvalý záväzok.

My sme sa v Kamea Diamonds pri tvorbe Twin Collection inšpirovali najnovšími trendmi v dizajne šperkov, ale zároveň sme sa snažili zachovať aj klasický a elegantný štýl šperkov, ktorý je medzi pármi veľmi obľúbený. Kolekcia ponúka rôzne možnosti voľby, čo sa týka vzorov, materiálov a kameňov. Na výrobu šperkov používame iba najkvalitnejšie diamanty a drahokamy, ktoré dodávajú šperkom nádherný a ohromujúci lesk.

Pozrite si celú našu Twin Collection, kde je možné aj jej zakúpenie. V prípade otázok alebo požiadaviek nás môžete kontaktovať:

0904 618 009 

obchod@svadobneobrucky.com

 

Najnovšie články

Zásnubné prstene a ich história naprieč kultúrami krajín

História zásnubných prsteňov

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým kedy vznikla a odkiaľ pochádza tradícia zasnúbenia so zásnubným prsteňom? V skutočnosti je táto tradícia zakorenená v dávnej histórii. Význam zásnubného prsteňa spolu s jeho vzhľadom sa menil v čase naprieč kultúrami krajín. Zásnubný... prečítať >.

puncove znacky zlato a drahe kovy

Overenie pravosti šperkov – Štátny punc

Pre overenie pravosti šperkov sa na skoro každom drahom kove používanom pri výrobe šperkov uvádza punc. Čo je to punc? Na čo sa používa? Punc je číselné označenie vyrazené do drahých kovov, ktoré sa používajú... prečítať >.

tout Paul Newman Joanne Woodward

Najznámejšie príbehy pravej lásky

Diego Rivera & Frida Kahlo Mladá talentovaná maliarka z Mexika Frida Kahlo si zaplatila návštevu štúdia slávneho muralistu Diega Rivieru. Hľadala u neho rady pre svoju kariéru. “Mala nevšednú dôstojnosť, sebaistotu a v očiach zvláštny... prečítať >.