< Späť na zoznam článkov

Twin Collection – snubný prsteň a obrúčky, ktoré spolu ladia

pridané 23.10.2023

Snubný prsteň a obrúčky patria medzi najsymbolickejšie šperky, ktoré sa nosia ako prejav lásky a záväzku vo vzťahu. V minulosti boli tieto klenoty výlučne navrhnuté oddelene, no dnes sa stále viac párov rozhoduje investovať do kolekcie, ktorá zjednocuje snubný prsteň a obrúčky do jednotného dizajnu. Tieto šperky sú spoločne nielen štýlové, ale aj výnimočné, pretože ich kombinácia symbolizuje jednotu a spojenie. My sme vytvorili Twin Collection a viac vám o nej prezradíme v článku.

Twin Collection je moderným a inovatívnym prístupom k navrhovaniu a výrobe snubných prsteňov a obrúčok. Twin Collection kombinuje 3 šperky do jednotného a koherentného celku. Túto kolekciu ocenia najmä ženy, ktoré sa nechcú vzdať nosenia snubného prsteňa po svadbe. Twin Collection vám teda ponúkne harmóniu a zabezpečí, že snubný prsteň a obrúčky vyzerajú ako súčasť jednej kolekcie. 

Okrem estetickej hodnoty majú snubný prsteň a obrúčky z Twin Collection aj hlboký symbolický význam. Ich jednotný dizajn zdôrazňuje spojenie a vzájomnú závislosť medzi dvoma partnermi. Snubný prsteň je tradične považovaný za symbol zásnub a začiatku nového vzťahu, zatiaľ čo obrúčky sa nosia po svadbe a reprezentujú trvalý záväzok.

My sme sa v Kamea Diamonds pri tvorbe Twin Collection inšpirovali najnovšími trendmi v dizajne šperkov, ale zároveň sme sa snažili zachovať aj klasický a elegantný štýl šperkov, ktorý je medzi pármi veľmi obľúbený. Kolekcia ponúka rôzne možnosti voľby, čo sa týka vzorov, materiálov a kameňov. Na výrobu šperkov používame iba najkvalitnejšie diamanty a drahokamy, ktoré dodávajú šperkom nádherný a ohromujúci lesk.

Pozrite si celú našu Twin Collection, kde je možné aj jej zakúpenie. V prípade otázok alebo požiadaviek nás môžete kontaktovať:

0904 618 009 

obchod@svadobneobrucky.com

 

Najnovšie články

svadobne tradicie

6 najznámejších svadobných tradícií a ich pôvod

Od vašich zásnub až po váš veľký svadobný deň sprevádza vaše šťastie množstvo svadobných tradícií. Niektoré tradície sa už vytratili, ale niektoré stále ostávajú. My sme pre vás vybrali tých 6, ktoré sa zväčša dodržiavajú... prečítať >.

ako vybrat zasnubny prsten kamea diamonds

Ako na nákup zásnubného prsteňa alebo svadobných obrúčok

Výber prsteňa môže byť veľmi ťažkým orieškom. Preto sme sa nad tým zamysleli a prinášame Vám jednoduchý návod, ktorý Vám zaručene pomôže s nákupom. Veríme, že tento krátky návod Vám pomôže vybrať tie pravé prstene,... prečítať >.

shutterstock

Ako kombinovať šperky so spoločenským odevom?

Oslavy, svadobné hostiny a stužkové sa blížia. Radi by ste nosili zaujímavé outfity v kombinácií so šperkami, ale neviete ako ich vkusne a farebne zladiť? Pripravili sme si pre vás pár jednoduchých rád, ktoré vám... prečítať >.