< Späť na zoznam článkov

Požiadanie o ruku na Valentína – vyberte ten pravý prsteň

pridané 18.07.2023

Ak chcete požiadať svoju lásku o ruku, musíte jej vybrať prsteň, ktorý ju naozaj očarí. Valentín je skvelá príležitosť. Pokiaľ si nie ste istí výberom, poradíme vám. V článku vám predstavíme naše kolekcie zásnubných prsteňov. každá kolekcia má svoju špecifikáciu, ktorá vám pomôže pri rozhodovaní sa.

Sí collection

Táto kolekcia je naozaj čarovná. Inšpirovali sme sa pri nej talianskym temperamentom a bezprostrednosťou. Jej dominantou sú ručne prepracované kamene, môžete si vybrať buď diamanty, alebo zirkóny. Sí collection je určená pre ženy, ktoré očaria krásne kamene, ale zároveň nejde o žiaden gýč. Modely upútajú pozornosť, no svojím dizajnom nič nepreháňajú. Ak chcete svoju priateľku očariť a nechcete jej dať iba klasický model prsteňa, verte, že prsteň z tejto kolekcie bude mať určite úspech.

Classic collection

Classic collection je vytvorená pre ženy, ktoré sa nevyznačujú extravaganciou, majú radi v šperkoch jemnosť a eleganciu. Je určená pre romantické duše, ktoré ho budú s láskou a hrdo nosiť na ruke. Keď si vyberiete konkrétny model, môžete zvoliť aj farebnosť zlata: biele, žlté, červené. Rozhodnúť sa môžete taktiež, či osadíme do prsteňa Dalloz zirkón alebo diamant.

Diamond collection

Diamanty symbolizujú večnosť, preto táto kolekcia prezentuje večnú lásku. Do týchto snubných prsteňov osádzame iba diamanty. Zlato si môžete zvoliť žlté alebo biele. Kolekcia má nadčasový vzhľad. Niektoré modely majú iba jeden väčší diamant, iné majú väčší počet diamantov. Vyberajte podľa toho, či má vaša priateľka radšej jednoduchosť, alebo žiarivé prevedenie plné kamienkov.

Angel collection

Anjelsky krásna kolekcia. Čisté šperky, ktoré v sebe nesú odvážnosť, romantiku, emócie, prirodzenosť a ženskosť. Pri pohľade na prstene z Angel collection vnímate, že je niečím špeciálna. Vyniká zaujímavým a nevšedným prevedením. Originálne sú aj tvary samotných zirkónov a diamantov. Ak hľadáte pre partnerku niečo špeciálne, siahnite po zásnubnom prstene z tejto kolekcie.

Dream collection

Kolekcia Dream je naozaj veľkolepá. O takýchto šperkoch sníva snáď každá žena. Prstene z tejto kolekcie vytvárajú „vau efekt”. Prezentujú ich výnimočnosť a ozajstné zlatnícke umenie. Nejde teda o jednoduché a klasické modely, ide o výrazné a veľkolepé prstene. Pozornosť upútajú najmä veľké farebné kamene. Opäť máte na výber zo zirkónov alebo diamantov.

Celebrity collection

Ak je vaša priateľka extrovertný typ, má rada šperky, ktoré „vyrazia dych”, tak určite vyberajte z Celebrity collection. Šperky sú kreatívne, masívne a rozhodne upútajú pohľady ľudí.

 

Držíme vám palce pri výbere. Aj keď to nie je jednoduchá úloha, určite vyberiete ten pravý. Pokiaľ stále váhate s výberom, ozvite sa nám na telefónne číslo 0904 618 009 a bude sa vám venovať náš klenotník s 23-ročnou praxou. Poradí vám, vysvetlí všetky podrobnosti a uľahčí vám rozhodovanie.

 

Najnovšie články

Zásnubné prstene osadené farebnými drahými kameňmi

Ako vybrať ten pravý zásnubný prsteň pre vašu vyvolenú?

Ste už pripravený pokľaknúť na koleno a požiadať vašu polovičku o ruku? Ak áno, tak nezabúdajte na to, že tento krok si vyžaduje menšie plánovanie. Kde však začať? Ak ste sa už rozhodli požiadať vašu partnerku o ruku... prečítať >.

Tavenie a zlievanie zlata do formy

Aký drahý kov vybrať pre vaše šperky?

Výber drahého kovu môže niekedy skomplikovať vašu voľbu zlatých svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov alebo iných šperkov. V každom zlatníctve máte na výber z veľkého množstva žiarivých ozdôb a úprimne si povedzme, každý by ich chcel... prečítať >.

shutterstock

Letné trendy šperkov

Leto je obdobím, kedy máme na ramenách menej povinností a stresu a na sebe aj menej vecí, oblečenia či doplnkov..Preto vám prinášame malú inšpiráciu šperkov, ktoré vás priveľmi nezaťažia, no aj tak dokonale vyzdvihnú vašu... prečítať >.