< Späť na zoznam článkov

Požiadanie o ruku na Valentína – vyberte ten pravý prsteň

pridané 18.07.2023

Ak chcete požiadať svoju lásku o ruku, musíte jej vybrať prsteň, ktorý ju naozaj očarí. Valentín je skvelá príležitosť. Pokiaľ si nie ste istí výberom, poradíme vám. V článku vám predstavíme naše kolekcie zásnubných prsteňov. každá kolekcia má svoju špecifikáciu, ktorá vám pomôže pri rozhodovaní sa.

Sí collection

Táto kolekcia je naozaj čarovná. Inšpirovali sme sa pri nej talianskym temperamentom a bezprostrednosťou. Jej dominantou sú ručne prepracované kamene, môžete si vybrať buď diamanty, alebo zirkóny. Sí collection je určená pre ženy, ktoré očaria krásne kamene, ale zároveň nejde o žiaden gýč. Modely upútajú pozornosť, no svojím dizajnom nič nepreháňajú. Ak chcete svoju priateľku očariť a nechcete jej dať iba klasický model prsteňa, verte, že prsteň z tejto kolekcie bude mať určite úspech.

Classic collection

Classic collection je vytvorená pre ženy, ktoré sa nevyznačujú extravaganciou, majú radi v šperkoch jemnosť a eleganciu. Je určená pre romantické duše, ktoré ho budú s láskou a hrdo nosiť na ruke. Keď si vyberiete konkrétny model, môžete zvoliť aj farebnosť zlata: biele, žlté, červené. Rozhodnúť sa môžete taktiež, či osadíme do prsteňa Dalloz zirkón alebo diamant.

Diamond collection

Diamanty symbolizujú večnosť, preto táto kolekcia prezentuje večnú lásku. Do týchto snubných prsteňov osádzame iba diamanty. Zlato si môžete zvoliť žlté alebo biele. Kolekcia má nadčasový vzhľad. Niektoré modely majú iba jeden väčší diamant, iné majú väčší počet diamantov. Vyberajte podľa toho, či má vaša priateľka radšej jednoduchosť, alebo žiarivé prevedenie plné kamienkov.

Angel collection

Anjelsky krásna kolekcia. Čisté šperky, ktoré v sebe nesú odvážnosť, romantiku, emócie, prirodzenosť a ženskosť. Pri pohľade na prstene z Angel collection vnímate, že je niečím špeciálna. Vyniká zaujímavým a nevšedným prevedením. Originálne sú aj tvary samotných zirkónov a diamantov. Ak hľadáte pre partnerku niečo špeciálne, siahnite po zásnubnom prstene z tejto kolekcie.

Dream collection

Kolekcia Dream je naozaj veľkolepá. O takýchto šperkoch sníva snáď každá žena. Prstene z tejto kolekcie vytvárajú „vau efekt”. Prezentujú ich výnimočnosť a ozajstné zlatnícke umenie. Nejde teda o jednoduché a klasické modely, ide o výrazné a veľkolepé prstene. Pozornosť upútajú najmä veľké farebné kamene. Opäť máte na výber zo zirkónov alebo diamantov.

Celebrity collection

Ak je vaša priateľka extrovertný typ, má rada šperky, ktoré „vyrazia dych”, tak určite vyberajte z Celebrity collection. Šperky sú kreatívne, masívne a rozhodne upútajú pohľady ľudí.

 

Držíme vám palce pri výbere. Aj keď to nie je jednoduchá úloha, určite vyberiete ten pravý. Pokiaľ stále váhate s výberom, ozvite sa nám na telefónne číslo 0904 618 009 a bude sa vám venovať náš klenotník s 23-ročnou praxou. Poradí vám, vysvetlí všetky podrobnosti a uľahčí vám rozhodovanie.

 

Najnovšie články

kamea zásnubný prsteň

Sí Collection – dokonalé spojenie elegancie, výnimočnosti a čistoty

Vždy sme obdivovali noblesu, akou sa šperky dokážu vynímať na jednotlivých častiach nášho tela. Náhrdelníky nám ozdobia krk, zvýraznia kľúčne kosti a dekolt. Pri náramkoch je to napríklad zápästie. Prstene zas zdôrazňujú krehkosť našich rúk. Diamantové... prečítať >.

Najkrajšie snubné prstene s veľkými drahokamami od KAMEA Diamonds

Veľké drahokamy hýbu svetom a nie je to inak ani u nás v KAMEA. Keď prídu zákazníci do našej kamennej predajne v Trenčíne, ihneď im padne zrak na ligotavé kamene. Bolo to tak odjakživa, že... prečítať >.

6 tipov obrúčok, ktoré sa budú hodiť na vašu svadbu

1. Klasické obrúčky bez kameňa Úplná klasika, ktorá sa neustále vracia do módy, pretože je elegantná a nič ňou nepokazíte. Ak máte radi jednoduchosť a minimalizmus, tento typ obrúčky je vyrobený pre vás. Stačí si... prečítať >.