< Späť na zoznam článkov svadobné onrúčky

Hľadáte obrúčky? Tieto musíte vidieť

pridané 18.05.2024

Ak vás čaká výber obrúčok alebo už úpenlivo hľadáte, pozrite sa na tieto modely z našej kolekcie IDOLE. Pánska obrúčka je vždy dokonale zladená s dámskou. Elegancia, jemné tvary, krásne kamene.  

Zirkónové svadobné obrúčky IDOLE

Svadobné obrúčky z kolekcie Idole sú vyrobené z bieleho zlata a zdobené radom drobných zirkónov. Zirkóny sú osadené pozdĺž vrchnej časti obrúčky, čo pridáva decentný lesk pri každom pohybe ruky. Materiál obrúčok, biele zlato, je najpredávanejším, no populárne je aj červené zlato, ktoré pripomína vintage štýl. Tento model ponúkame vo viacerých farebných variantoch, ktoré nájdete na našom webe.

Dizajn obrúčok je jednoduchý a elegantný, s hladkým povrchom, ktorý zaručuje pohodlné nosenie. Šírka a hrúbka obrúčok sú navrhnuté tak, aby vyhovovali každodennému používaniu a zároveň si zachovali estetickú atraktivitu. Tento model je ideálny pre páry, ktoré hľadajú klasický dizajn s moderným prvkom v podobe zirkónov.

obrúčky z bieleho zlata

Obrúčky z kolekcie IDOLE v zlatom prevedení

Klasická žltá farba zlata nikdy neomrzí. Pri tomto modeli sme vytvorili nádherný dizajn po celej obrúčke. Do dámskej obrúčky sme vložili iba jeden zirkón, ktorý pôsobí veľmi elegantne. Dizajn obrúčok je nadčasový a má moderný nádych. Obrúčky sú širšie (4 a 5 mm) a krásne sa lesknú. Tieto zlaté obrúčky vám dokážeme vyrobiť už do 3 dní.

zlaté svadobné obrúčky

Červené zlato v romantickom prevedení

Čo tak byť originálni a zvoliť si obrúčky z červeného zlata? V Kamea Diamonds sa snažíme vyhovieť každému zákazníkovi a vytvárame rôzne druhy obrúčok tak, aby si našiel každý tú svoju. Tento model je elegantný a zároveň romantický. Pánska obrúčka je zaujímavá vďaka prúžku, ktorý ňou prechádza. Dámska obrúčka má srdce zdobené 3 kameňmi s briliantovým výbrusom, ktoré pôsobia zaujímavo a originálne. Rozhodne nejde o nudný model obrúčok, práve naopak, zaujmú svojím dizajnom.

svadobné obrúčky z červeného zlata so srdiečkom

Jemné, jednoduché, a pritom tak krásne

Presne také sú tieto zlaté obrúčky z kolekcie IDOLE. Vytvorili sme model, ktorý ocenia páry vyhľadávajúce jednoduchosť, teda žiadne modely s množstvom kamienkov alebo s rôznymi ornamentmi. Našli ste sa v nich? Môžeme vám ich vyrobiť aj v diamantovej verzii, zo 14 alebo 18-karátového zlata.

obrúčky z nádherného žltého zlata

 

 

Najnovšie články

svadobne tradicie

6 najznámejších svadobných tradícií a ich pôvod

Od vašich zásnub až po váš veľký svadobný deň sprevádza vaše šťastie množstvo svadobných tradícií. Niektoré tradície sa už vytratili, ale niektoré stále ostávajú. My sme pre vás vybrali tých 6, ktoré sa zväčša dodržiavajú... prečítať >.

ako vybrat zasnubny prsten kamea diamonds

Ako na nákup zásnubného prsteňa alebo svadobných obrúčok

Výber prsteňa môže byť veľmi ťažkým orieškom. Preto sme sa nad tým zamysleli a prinášame Vám jednoduchý návod, ktorý Vám zaručene pomôže s nákupom. Veríme, že tento krátky návod Vám pomôže vybrať tie pravé prstene,... prečítať >.

shutterstock

Ako kombinovať šperky so spoločenským odevom?

Oslavy, svadobné hostiny a stužkové sa blížia. Radi by ste nosili zaujímavé outfity v kombinácií so šperkami, ale neviete ako ich vkusne a farebne zladiť? Pripravili sme si pre vás pár jednoduchých rád, ktoré vám... prečítať >.