< Späť na zoznam článkov

7 unikátnych šperkov pre ženy

pridané 20.09.2023

Hľadáte niečo originálne, unikátne, niečo, čo vás fascinuje? Tak máme pre vás niekoľko tipov na šperky, ktoré vo vás vyvolajú presne tieto pocity. Šperk môže byť romanticky, elegantný, ale taktiež môže pôsobiť jedinečne a svojimi prepracovanými detailmi vás zaujme natoľko, že ho budete chcieť mať doma. Medzi takéto šperky radíme aj náš nasledujú výber:

1.Obrúčky a zásnubný prsteň z rovnakej kolekcie

Ak chcete, aby váš snubný prsteň ladil s obrúčkami, predstavujeme vám našu Twin Collection. Drahé kamene, ornamenty, lesklý povrch…možností je naozaj veľa. V každom prípade ide o lukratívne šperky, ktoré si zaslúžia pozornosť.

2.Farebné diamanty

Medzi unikátne šperky zaraďujeme aj diamanty v rôznych farbách. Sú jedinečné, okúzľujúce a majú svoju hodnotu. Výber farby je už iba na vašom zvážení. Zelená, modrá, červená či žltá…každá je niečím výnimočná a vystihuje rôzne vlastnosti. V našej ponuke šperkov nájdete diamanty v rôznych farebných prevedeniach, takže si každý nakúpi podľa svojich preferencií.

3.Prstene s veľkým drahokamom

Veľké drahokamy boli vždy obdivované. Pre niekoho majú nevyčísliteľnú hodnotu, môžu sa dediť z generácie na generáciu. Niekto preferuje vintage štýl, iní sa obzerajú po šperkoch v modernejšom prevedení.

4.Farebný kameň, ktorý nikto nečaká

Či už ide o čierny diamant, zirkón, alebo iný drahý kameň, čierna vždy šokuje a upúta. Čierne kamene majú zvláštne čaro a ak hľadáte unikátny šperk, jednoznačne je toto vhodná voľba. My pracujeme s čiernymi drahokamami čoraz častejšie, pretože fascinujú nielen nás, ale aj našich zákazníkov.

5.Štýlová obrúčka z drahokamov

Obrúčky nemusia byť iba klasické, bez kameňov a zo žltého zlata. Dnes sa kreativite medze nekladú, a preto vznikajú naozaj unikátne šperky. Naši zlatníci vytvorili takýto nádherný prsteň. Zaujímavý tvar jednotlivých kameňov po celom obvode vytvára krásne prevedenie. V tomto prípade nemusí ísť iba o dámsku obrúčku, ale aj o prsteň, ktorý využijete na rôzne príležitosti.

6.Šperk v jedinečnom tvare

Kvet, srdce, ornamenty…vyberajte, čo sa vám páči a sedí vášmu štýlu. Šperky v takýchto tvaroch pôsobia zaujímavo a originálne. Ak chcete mať vo svojej šperkovnici niečo unikátne, tento typ prsteňa by vám nemal chýbať.

7.Farebné zlato

Každý milovník šperkov by mal mať aspoň jeden model vo farebnom prevedení zlata. Naše obľúbené je červené zlato. Krásne sa dá zladiť aj s farebnými drahokamami. Pôsobí zaujímavo, nevšedne a poteší vaše oči.

 

 

 

Najnovšie články

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu.

Karát diamantov

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu. Čím vyššia hmotnosť diamantu tým samozrejme bude aj väčší diamant. Veľkosť diamantu však závisí od... prečítať >.

Hodnota trojmesačnej výplaty? Ako veľa by ste mali investovať do zásnubného prsteňa?

Staré známe pravidlo, ktoré počul už snáď každý. Povedzme si ale na rovinu, zaplatiť za zásnubný prsteň trojmesačnou výplatou, nie je pre niekoho úplne jednoduché. Ako to s tým výberom zásnubného prsteňa vôbec je? Veľmi... prečítať >.

shutterstock

TOP 5 najromantickejších požiadaní o ruku

Jeden z najradostnejších a najpamätnejších momentov života je dozaista požiadanie o ruku. Rozhodnutie muža stráviť so ženou spoločný život patrí do oceňovaných odhodlaní muža v jeho živote vôbec. Pre vás odvážnych a odhodlaných pánov prinášame... prečítať >.