< Späť na zoznam článkov

7 tipov na krásne dámske náušnice

pridané 19.07.2023

Pokiaľ rozmýšľate nad kúpou náušníc, alebo iba chcete spoznať lepšie sortiment od KAMEA, otvorili ste ten správny článok. Ukážeme vám 7 originálnych modelov, ktoré sa dajú využiť na rôzne príležitosti.

Lukratívne

Presne tak pôsobia tie náušnice. Môžete si ich dať na ples, večierok, oslavu…a určite v nich zažiarite. Kosoštvorce z drahokamov naukladané za sebou vytvárajú originálny dizajn. V kombinácii so žltou farbou zlata pôsobia unikátne.

Okrúhle náušnice so zirkónmi

Tento typ náušníc nevyjde nikdy z módy. Sú príjemné na vzhľad a splnia svoj účel. Môžete ich používať aj na bežné nosenie do práce, aj na oslavné udalosti. Aby pôsobili náušnice zaujímavejšie, medzi zirkóny sme ešte vložili prepracované ornamenty. Model náušníc tak získal perfektný vzhľad.

Obdivuhodné

Modrý zirkón pôsobí jednoducho nádherne. Pripomína tmavú nočnú oblohu, čím vytvára čarovný dojem. My na modrý zirkón nedáme dopustiť, aj u žien je veľmi obľúbený, preto nechýba v našej ponuke viacero modelov náušníc s týmto kameňom. Na plese v nich priam zažiarite.

Náušnice, ktoré potešia každú ženu

Tieto náušnice sú síce menšie, no svojím tvarom pritiahnu na seba pohľady. Pôsobia krásne a hodia sa každej žene. Ak chcete niekomu darovať náušnice, týmto modelom určite nič nepokazíte, práve naopak. Menšie náušnice môžu mať viac možností na využitie, teda ich použijete na viaceré udalosti. Hodia sa skoro ku všetkému. Ľahko ich zladíte napríklad aj s oblečením na denné nosenie či slávnostnými šatami.

Zelené šperky pôsobia honosne

Myslíme to v tom najlepšom slova zmysle. Zelený drahokam je priam vznešený. Zirkón je jeden z najstarších minerálov na planéte. Je vzácny a veľmi obľúbený. V zelenej farbe pôsobí očarujúco, aj preto sa ním ženy zdobia na lukratívne udalosti.

Krása ukrytá v jednoduchosti

Aj tak by sme mohli popísať tieto náušnice. Svojím prevedením sú úplne jednoduché, ale zároveň sa v nich ukrýva veľká krása. Tento pôsobivý efekt vytvára výbrus kameňa a jeho žiarivý lesk. Tieto náušnice si proste zamilujete.

Tajomné kúzlo

Tmavé drahokamy v sebe vždy ukrývali niečo rafinované a tajomné. My sme vytvorili model v tvare visiacich slzičiek zo Swarovskeho zirkónmi. Tento, ale aj mnohé ďalšie modely náušníc, vám radi vyhotovíme aj v diamantovej verzii.

 

Najnovšie články

Zásnubné prstene a ich história naprieč kultúrami krajín

História zásnubných prsteňov

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým kedy vznikla a odkiaľ pochádza tradícia zasnúbenia so zásnubným prsteňom? V skutočnosti je táto tradícia zakorenená v dávnej histórii. Význam zásnubného prsteňa spolu s jeho vzhľadom sa menil v čase naprieč kultúrami krajín. Zásnubný... prečítať >.

puncove znacky zlato a drahe kovy

Overenie pravosti šperkov – Štátny punc

Pre overenie pravosti šperkov sa na skoro každom drahom kove používanom pri výrobe šperkov uvádza punc. Čo je to punc? Na čo sa používa? Punc je číselné označenie vyrazené do drahých kovov, ktoré sa používajú... prečítať >.

tout Paul Newman Joanne Woodward

Najznámejšie príbehy pravej lásky

Diego Rivera & Frida Kahlo Mladá talentovaná maliarka z Mexika Frida Kahlo si zaplatila návštevu štúdia slávneho muralistu Diega Rivieru. Hľadala u neho rady pre svoju kariéru. “Mala nevšednú dôstojnosť, sebaistotu a v očiach zvláštny... prečítať >.