< Späť na zoznam článkov

7 tipov na krásne dámske náušnice

pridané 19.07.2023

Pokiaľ rozmýšľate nad kúpou náušníc, alebo iba chcete spoznať lepšie sortiment od KAMEA, otvorili ste ten správny článok. Ukážeme vám 7 originálnych modelov, ktoré sa dajú využiť na rôzne príležitosti.

Lukratívne

Presne tak pôsobia tie náušnice. Môžete si ich dať na ples, večierok, oslavu…a určite v nich zažiarite. Kosoštvorce z drahokamov naukladané za sebou vytvárajú originálny dizajn. V kombinácii so žltou farbou zlata pôsobia unikátne.

Okrúhle náušnice so zirkónmi

Tento typ náušníc nevyjde nikdy z módy. Sú príjemné na vzhľad a splnia svoj účel. Môžete ich používať aj na bežné nosenie do práce, aj na oslavné udalosti. Aby pôsobili náušnice zaujímavejšie, medzi zirkóny sme ešte vložili prepracované ornamenty. Model náušníc tak získal perfektný vzhľad.

Obdivuhodné

Modrý zirkón pôsobí jednoducho nádherne. Pripomína tmavú nočnú oblohu, čím vytvára čarovný dojem. My na modrý zirkón nedáme dopustiť, aj u žien je veľmi obľúbený, preto nechýba v našej ponuke viacero modelov náušníc s týmto kameňom. Na plese v nich priam zažiarite.

Náušnice, ktoré potešia každú ženu

Tieto náušnice sú síce menšie, no svojím tvarom pritiahnu na seba pohľady. Pôsobia krásne a hodia sa každej žene. Ak chcete niekomu darovať náušnice, týmto modelom určite nič nepokazíte, práve naopak. Menšie náušnice môžu mať viac možností na využitie, teda ich použijete na viaceré udalosti. Hodia sa skoro ku všetkému. Ľahko ich zladíte napríklad aj s oblečením na denné nosenie či slávnostnými šatami.

Zelené šperky pôsobia honosne

Myslíme to v tom najlepšom slova zmysle. Zelený drahokam je priam vznešený. Zirkón je jeden z najstarších minerálov na planéte. Je vzácny a veľmi obľúbený. V zelenej farbe pôsobí očarujúco, aj preto sa ním ženy zdobia na lukratívne udalosti.

Krása ukrytá v jednoduchosti

Aj tak by sme mohli popísať tieto náušnice. Svojím prevedením sú úplne jednoduché, ale zároveň sa v nich ukrýva veľká krása. Tento pôsobivý efekt vytvára výbrus kameňa a jeho žiarivý lesk. Tieto náušnice si proste zamilujete.

Tajomné kúzlo

Tmavé drahokamy v sebe vždy ukrývali niečo rafinované a tajomné. My sme vytvorili model v tvare visiacich slzičiek zo Swarovskeho zirkónmi. Tento, ale aj mnohé ďalšie modely náušníc, vám radi vyhotovíme aj v diamantovej verzii.

 

Najnovšie články

Svadobné šperky, náušnice, prívesky a sety

Ako ušetriť na svadobných šperkoch?

Veľa budúcich neviest si myslí, že čím viac peňazí minú na svadobné šperky, tým budú vyzerať okúzľujúcejšie na svojej svadbe. To nie je celkom až tak pravda a veľa “šetrných” neviest myslí na svoj finančný... prečítať >.

zasnubne prstene krabicka stojan

Ako si vyčistiť zásnubný prsteň v pohodlí domova?

Ako prevenciu počas pandémie Koronavírusu (Covid-19) odporúčame NENOSIŤ zásnubné prstene, svadobné obrúčky, náramky ako aj hodinky na rukách. Nosenie šperkov a iných doplnkov na verejnosti môže výrazne znížiť účinnosť odporúčaných hygienických opatrení! Nielenže na niektorých... prečítať >.

Photo

Jesenné zásnuby s KAMEA

Jedno z najromantickejších požiadaní o ruku sa istotne deje v prírode. Predstavte si pestrofarebné kopce, teplé babie leto a jej jemnú ruku v tej vašej ako mierite na vrchol niektorého zo slovenských kopcov. No na... prečítať >.