< Späť na zoznam článkov

6 tipov obrúčok, ktoré sa budú hodiť na vašu svadbu

pridané 24.07.2023

1. Klasické obrúčky bez kameňa

Úplná klasika, ktorá sa neustále vracia do módy, pretože je elegantná a nič ňou nepokazíte. Ak máte radi jednoduchosť a minimalizmus, tento typ obrúčky je vyrobený pre vás. Stačí si len zvoliť farbu zlata. Máte na výber z bieleho, žltého alebo ružového zlata. 

 

2.Diamantové obrúčky

Tento štýlový kúsok je vždy populárnou voľbou pre svadobné obrúčky. Diamant na obrúčke symbolizuje večnosť a nekonečnú lásku. Môžete si vybrať rôzne tvary diamantu, ako je briliant alebo princess a môžete ich kombinovať s rôznymi typmi kovov, ako je zlato, platina či striebro. Rozhodovať sa budete, či si kúpiť obrúčku s jedným diamantom alebo s viacerými.

3. Vintage obrúčky 

Ak hľadáte šperk s historickým a elegantným vzhľadom, vintage obrúčka je skvelou voľbou. Tieto obrúčky zvyčajne majú detailné vzory a kamene, ktoré dodávajú jedinečný vzhľad. Ak plánujete svadbu vo vintage štýle, tento typ obrúčok sa vám bude hodiť.

4. Viacfarebné obrúčky

Dvojfarebné obrúčky sú stále populárnejšie. Kombinácia rôznych farieb kovov, ako je biela, žltá či ružová, môže pridať zaujímavý a zamatový nádych vášmu šperku. Tieto obrúčky vyzerajú krásne samostatne alebo ako doplnok k iným šperkom. 

5. Extravagantné obrúčky

Extravagantnejší typ obrúčok je vhodný pre mladomanželov, ktorí nemajú radi  typickú svadobnú klasiku. Pokiaľ sa vo vás ukrýva rebelská duša a v tomto štýle plánujete zorganizovať aj vašu svadbu, prispôsobte tomu aj vaše svadobné obrúčky. Máte možnosť vybrať si atypický tvar obrúčok, nevšedné prevedenie či rôzne farebné kombinácie zlata a drahokamov.

6. Originálne a špeciálne obrúčky 

Ak ste kreatívni a vyhľadávate individuálny dizajn, dajte si na obrúčku gravírovanie, ktoré ju urobí originálnou. Ak budete mať svadbu v prírode, niekde vonku, môžete si kúpiť obrúčky s prírodným motívom dreva.

 

Pri výbere svadobných obrúčok hľadajte taký štýl, ktorý vyhovuje vám obom a vyjadruje vašu osobnosť. Dôležité je aby sa vám naozaj páčili, pretože bude symbolizovať váš zväzok už navždy.

 

Najnovšie články

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu.

Karát diamantov

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu. Čím vyššia hmotnosť diamantu tým samozrejme bude aj väčší diamant. Veľkosť diamantu však závisí od... prečítať >.

Hodnota trojmesačnej výplaty? Ako veľa by ste mali investovať do zásnubného prsteňa?

Staré známe pravidlo, ktoré počul už snáď každý. Povedzme si ale na rovinu, zaplatiť za zásnubný prsteň trojmesačnou výplatou, nie je pre niekoho úplne jednoduché. Ako to s tým výberom zásnubného prsteňa vôbec je? Veľmi... prečítať >.

shutterstock

TOP 5 najromantickejších požiadaní o ruku

Jeden z najradostnejších a najpamätnejších momentov života je dozaista požiadanie o ruku. Rozhodnutie muža stráviť so ženou spoločný život patrí do oceňovaných odhodlaní muža v jeho živote vôbec. Pre vás odvážnych a odhodlaných pánov prinášame... prečítať >.