< Späť na zoznam článkov

6 tipov obrúčok, ktoré sa budú hodiť na vašu svadbu

pridané 24.07.2023

1. Klasické obrúčky bez kameňa

Úplná klasika, ktorá sa neustále vracia do módy, pretože je elegantná a nič ňou nepokazíte. Ak máte radi jednoduchosť a minimalizmus, tento typ obrúčky je vyrobený pre vás. Stačí si len zvoliť farbu zlata. Máte na výber z bieleho, žltého alebo ružového zlata. 

 

2.Diamantové obrúčky

Tento štýlový kúsok je vždy populárnou voľbou pre svadobné obrúčky. Diamant na obrúčke symbolizuje večnosť a nekonečnú lásku. Môžete si vybrať rôzne tvary diamantu, ako je briliant alebo princess a môžete ich kombinovať s rôznymi typmi kovov, ako je zlato, platina či striebro. Rozhodovať sa budete, či si kúpiť obrúčku s jedným diamantom alebo s viacerými.

3. Vintage obrúčky 

Ak hľadáte šperk s historickým a elegantným vzhľadom, vintage obrúčka je skvelou voľbou. Tieto obrúčky zvyčajne majú detailné vzory a kamene, ktoré dodávajú jedinečný vzhľad. Ak plánujete svadbu vo vintage štýle, tento typ obrúčok sa vám bude hodiť.

4. Viacfarebné obrúčky

Dvojfarebné obrúčky sú stále populárnejšie. Kombinácia rôznych farieb kovov, ako je biela, žltá či ružová, môže pridať zaujímavý a zamatový nádych vášmu šperku. Tieto obrúčky vyzerajú krásne samostatne alebo ako doplnok k iným šperkom. 

5. Extravagantné obrúčky

Extravagantnejší typ obrúčok je vhodný pre mladomanželov, ktorí nemajú radi  typickú svadobnú klasiku. Pokiaľ sa vo vás ukrýva rebelská duša a v tomto štýle plánujete zorganizovať aj vašu svadbu, prispôsobte tomu aj vaše svadobné obrúčky. Máte možnosť vybrať si atypický tvar obrúčok, nevšedné prevedenie či rôzne farebné kombinácie zlata a drahokamov.

6. Originálne a špeciálne obrúčky 

Ak ste kreatívni a vyhľadávate individuálny dizajn, dajte si na obrúčku gravírovanie, ktoré ju urobí originálnou. Ak budete mať svadbu v prírode, niekde vonku, môžete si kúpiť obrúčky s prírodným motívom dreva.

 

Pri výbere svadobných obrúčok hľadajte taký štýl, ktorý vyhovuje vám obom a vyjadruje vašu osobnosť. Dôležité je aby sa vám naozaj páčili, pretože bude symbolizovať váš zväzok už navždy.

 

Najnovšie články

ako zladit svadobne obrucky so zasnubnym prstenom kamea diamonds

Ako zladiť zásnubný prsteň so svadobnými obrúčkami?

Zlatníctvo KAMEA Diamonds je najväčším svadobným štúdiom zásnubných šperkov a svadobných obrúčok na Slovensku. Ponúkame viac ako 5000 modelov ručne vyrábaných svadobných šperkov. Niekedy sa môže zdať, že si nedokážete vybrať – predsa len vyberáte... prečítať >.

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch KAMEA

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch

Diamanty a ich charakteristické vlastnosti výrazným spôsobom ovplyvňujú vzhľad, ale hlavne cenu šperkov. Niekedy sa môže zdať, že výber kvalitného diamantu je náročné, ale s týmto jednoduchým návodom budete zaručene vedieť, ktoré vlastnosti by ste... prečítať >.

bachelorette party ideas wilmington nc

Kde sa vzala rozlúčka so slobodou?

Alkohol, hry, striptíz, priatelia a zábava. Toto sú hlavné položky každej dobrej modernej rozlúčky so slobodou, ale nebolo tomu vždy tak. Rozlúčky so slobodou boli predmanželskou oslavou v nejakej forme už v 15. storočí, ale... prečítať >.