< Späť na zoznam článkov obrúčky

5 trendov v dizajne obrúčok, ktoré si nemôžete nechať ujsť

pridané 13.04.2024

Svadobné obrúčky nie sú len symbolom oddanej lásky, ale aj výrazom osobného štýlu a elegancie. S každým rokom sa menia módne trendy v dizajne obrúčok, ktoré odrážajú aktuálne preferencie a vkus. Tu je zoznam piatich trendov, ktoré si nemôžete nechať ujsť v tomto roku.

1. Minimalistický štýl

Minimalizmus je stále veľkým hitom v svete módy, a to sa prenáša aj do sveta svadobných obrúčok. Čisté, jednoduché a elegantné dizajny bez zbytočných zdobení získavajú na popularite. Tieto obrúčky sú ideálne pre tých, ktorí preferujú jednoduchosť a neutrálne farby.

6444 svadobné obrúčky zo žltého zlata IDOLE 4127 z bieleho zlata

 

2. Geometrické tvary

Geometria je inšpiráciou pre mnoho dizajnérov obrúčok. Obrúčky s geometrickými tvarmi, ako sú štvorce, kruhy a trojuholníky, pridávajú do šperkov zaujímavý vzhľad. Tento trend priláka tých, ktorí hľadajú niečo trochu netradičné a originálne.

IDOLE 4177 z bieleho a červeného zlata 13/367 z bieleho zlata

3. Kamene osadené v šperkoch

Obrúčky zdobené kameňmi sú stále trendy. Zirkóny, diamanty, zafíry… Tí odvážnejší si vyberú farebné kamene, no väčšina párov zostáva pri bielej klasike. Biele drahokamy sú elegantné, romantické a krásne ladia s akýmkoľvek zlatom.

16/062 z bieleho zlata IDOLE 4286 z červeného zlata

4. Snubný prsteň a obrúčky v rovnakom štýle

Stále viac párov sa rozhoduje pre obrúčky, ktoré ladia so snubným prsteňom. Ak chce žena spolu nosiť obrúčku a snubný prsteň, je to ideálne riešenie. My sme vytvorili Twin collection, v ktorej nájdete takto zladené šperky.

Twin 16 z bieleho zlata Twin 4 z červeného zlata

5. Vzory na obrúčkach

Výrazné vzory, ktoré zaujmú svojím prevedením, sú moderné aj v roku 2024. Prevládajú najmä romantické floristické motívy, ale aj obľúbený vintage štýl. 

13/439 zo žltého zlata 13/360 zo žltého zlata

Nech už uprednostňujete minimalistický štýl, obrúčky s kameňmi či floristické motívy, pri výbere dbajte na to, aby boli obrúčky vyrobené z kvalitného zlata a drahokamov.

Najnovšie články

Zásnubné prstene a ich história naprieč kultúrami krajín

História zásnubných prsteňov

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým kedy vznikla a odkiaľ pochádza tradícia zasnúbenia so zásnubným prsteňom? V skutočnosti je táto tradícia zakorenená v dávnej histórii. Význam zásnubného prsteňa spolu s jeho vzhľadom sa menil v čase naprieč kultúrami krajín. Zásnubný... prečítať >.

puncove znacky zlato a drahe kovy

Overenie pravosti šperkov – Štátny punc

Pre overenie pravosti šperkov sa na skoro každom drahom kove používanom pri výrobe šperkov uvádza punc. Čo je to punc? Na čo sa používa? Punc je číselné označenie vyrazené do drahých kovov, ktoré sa používajú... prečítať >.

tout Paul Newman Joanne Woodward

Najznámejšie príbehy pravej lásky

Diego Rivera & Frida Kahlo Mladá talentovaná maliarka z Mexika Frida Kahlo si zaplatila návštevu štúdia slávneho muralistu Diega Rivieru. Hľadala u neho rady pre svoju kariéru. “Mala nevšednú dôstojnosť, sebaistotu a v očiach zvláštny... prečítať >.