< Späť na zoznam článkov

Večná láska so zásnubnými prsteňmi z Diamond Collection

pridané 31.08.2021

Večná láska presne takú si všetci želáme a tajne dúfame, že budeme mať to šťastie byť s niekým, koho milujeme, po celý život. Najlepšou istotou a tým správnym potvrdením si vzájomnej lásky, je zásnubný prsteň. 

Snubné prstene z Diamond collection sú večné

O naozaj kvalitných diamantoch sa hovorí, že sú večné presne tak ako vaša láska. Preto sú tým najlepším symbolom, ktorý by ste mali nosiť na ruke. Ak máte tieto krásne a žiarivé kamene v obľube, máme pre vás pripravenú kolekciu, ktorá vám vyrazí dych. Našu Diamonds collection prezentuje nadčasový vzhľad a krásne línie.

Všimnite si dokonalé prevedenie modelov na fotografiách. Rôzne tvary a výbrusy diamantov osadené v zlate. Romantická tvar kvetu, čisté guľaté línie alebo hranaté prevedenie prsteňa. Nájde sa tu všetko, po čom vaše oči túžia.

Ak máte radi skôr jednoduchosť, mysleli sme aj na vás. Romantické zásnubné prstene z bieleho zlata v klasickom štýle ocení každá žena, ktorá si potrpí najmä na jednoduchosť šperkov. Pokiaľ sa žena zaujíma skôr o vyzývané a dramatické prevedenie šperkov, všimnite si prsteň v modrom prevedení. Tento diamantový prsteň je naozaj lukratívny kúsok.

Kúpa zásnubného prsteňa od Kamea Diamonds

Naše prstene sú zo 14 alebo 18-karátového zlata. Prsteň vám vyrobia naši majstri s dlhoročnými skúsenosťami. Môžete si byť istí, že pre vás robíme kvalitnú prácu. Ku každému šperku vystavujeme certifikát kvality KAMEA® s 10-ročnou zárukou a doživotným bezplatným servisom. Naše šperky prechádzajú aj Puncovou kontrolou Slovenskej republiky.

Prsteň vám vyrobíme do 3 dní. Pri výbere veľkosti prsteňa vám pomôže naša tabuľka veľkostí. Ak si u nás zakúpite prsteň a potrebujete dodatočne upraviť veľkosť, bezplatne vám ju upravíme do 1 mesiaca od zakúpenia.

Prečítajte si aj náš článok 5 mýtov o šperkoch, ktoré by ste mali poznať

 

Najnovšie články

Zásnubný prsteň ukážka

Čo by ste mali a nemali robiť po zasnúbení

Práve ste sa zasnúbili? Gratulujeme! Vitajte v nádhernom svete svadby. Máme pre vás niekoľko zaujímavých rád, ktoré určite oceníte. 1. Podeľte sa s touto skvelou správou Dajte vedieť svojej najbližšej rodine i priateľom túto skvelú... prečítať >.

vety muzi nenavidia

Vety, ktoré muži nenávidia

To, čo muži nenávidia počúvať, sú zvyčajne frázy, ktoré pochádzajú – so všetkou úctou – od žien. Keď muži počujú tieto frázy, niekedy predstierajú, že ich nepočuli, aby náhodou nevybuchli. Nevieme s istotou povedať či... prečítať >.

Screenshot

Ako si vybrať šírku snubného prsteňa? Rady klenotníkov.

Odborníci na šperky vedia, že šírka prsteňa určuje, ako pohodlne bude sedieť na prste. Naše odporúčania vám pomôžu pri výbere.    Tenké krúžky (1,5 až 4 mm): Prstene s touto hrúbkou zdôrazňujú ženskosť rúk a... prečítať >.