< Späť na zoznam článkov

Večná láska so zásnubnými prsteňmi z Diamond Collection

pridané 31.08.2021
autor Team KAMEA

Večná láska presne takú si všetci želáme a tajne dúfame, že budeme mať to šťastie byť s niekým, koho milujeme, po celý život. Najlepšou istotou a tým správnym potvrdením si vzájomnej lásky, je zásnubný prsteň. 

Snubné prstene z Diamond collection sú večné

O naozaj kvalitných diamantoch sa hovorí, že sú večné presne tak ako vaša láska. Preto sú tým najlepším symbolom, ktorý by ste mali nosiť na ruke. Ak máte tieto krásne a žiarivé kamene v obľube, máme pre vás pripravenú kolekciu, ktorá vám vyrazí dych. Našu Diamonds collection prezentuje nadčasový vzhľad a krásne línie.

Všimnite si dokonalé prevedenie modelov na fotografiách. Rôzne tvary a výbrusy diamantov osadené v zlate. Romantická tvar kvetu, čisté guľaté línie alebo hranaté prevedenie prsteňa. Nájde sa tu všetko, po čom vaše oči túžia.

Ak máte radi skôr jednoduchosť, mysleli sme aj na vás. Romantické zásnubné prstene v klasickom štýle ocení každá žena, ktorá si potrpí najmä na jednoduchosť šperkov. Pokiaľ sa žena zaujíma skôr o vyzývané a dramatické prevedenie šperkov, všimnite si prsteň v modrom prevedení. Tento diamantový prsteň je naozaj lukratívny kúsok.

Kúpa zásnubného prsteňa od Kamea Diamonds

Naše prstene sú zo 14 alebo 18-karátového zlata. Prsteň vám vyrobia naši majstri s dlhoročnými skúsenosťami. Môžete si byť istí, že pre vás robíme kvalitnú prácu. Ku každému šperku vystavujeme certifikát kvality KAMEA® s 10-ročnou zárukou a doživotným bezplatným servisom. Naše sperky prechádzajú aj Puncovou kontrolou Slovenskej republiky.

Prsteň vám vyrobíme do 3 dní. Pri výbere veľkosti prsteňa vám pomôže naša tabuľka veľkostí. Ak si u nás zakúpite prsteň a potrebujete dodatočne upraviť veľkosť, bezplatne vám ju upravíme do 1 mesiaca od zakúpenia.

Prečítajte si aj náš článok 5 mýtov o šperkoch, ktoré by ste mali poznať

 

Najnovšie články

Gemológ kontroluje čistotu diamantov pri 10 násobnom zväčšení

Čistota diamantov

Čistota upozorňuje na malé prírodné nedostatky, ktoré sa nachádzajú vo všetkých diamantoch aj tej najvyššej kvality. Čím menej nedostatkov sa nachádza v diamantoch tým je jeho čistota vyššia a samozrejme stúpa aj jeho hodnota. Tieto... prečítať >.

5 drobností, vďaka ktorým oživíte romantiku.

KOMPLIMENT, KOMPLIMENT, KOMPLIMENT   Komplimentov nie je nikdy dosť. Vzťah ako taký by mal byť aj o tom, že sa navzájom ako osobnosti posúvate ďalej a pomáhate si na tejto ceste za “lepším ja”. Čo... prečítať >.

Zlatník osádza diamant do zásnubného prsteňa

Ako sa starať o diamantový zásnubný prsteň?

Dostali ste svoj vytúžený diamantový zásnubný prsteň? Diamantové zásnubné prstene však vyžadujú náležitú starostlivosť, preto vám prinášame niekoľko tipov ako sa o váš šperk správne starať, aby vám vydržal čo najdlhšie. Pravidlom číslo jedna je... prečítať >.