< Späť na zoznam článkov

Večná láska so zásnubnými prsteňmi z Diamond Collection

pridané 31.08.2021

Večná láska presne takú si všetci želáme a tajne dúfame, že budeme mať to šťastie byť s niekým, koho milujeme, po celý život. Najlepšou istotou a tým správnym potvrdením si vzájomnej lásky, je zásnubný prsteň. 

Snubné prstene z Diamond collection sú večné

O naozaj kvalitných diamantoch sa hovorí, že sú večné presne tak ako vaša láska. Preto sú tým najlepším symbolom, ktorý by ste mali nosiť na ruke. Ak máte tieto krásne a žiarivé kamene v obľube, máme pre vás pripravenú kolekciu, ktorá vám vyrazí dych. Našu Diamonds collection prezentuje nadčasový vzhľad a krásne línie.

Všimnite si dokonalé prevedenie modelov na fotografiách. Rôzne tvary a výbrusy diamantov osadené v zlate. Romantická tvar kvetu, čisté guľaté línie alebo hranaté prevedenie prsteňa. Nájde sa tu všetko, po čom vaše oči túžia.

Ak máte radi skôr jednoduchosť, mysleli sme aj na vás. Romantické zásnubné prstene z bieleho zlata v klasickom štýle ocení každá žena, ktorá si potrpí najmä na jednoduchosť šperkov. Pokiaľ sa žena zaujíma skôr o vyzývané a dramatické prevedenie šperkov, všimnite si prsteň v modrom prevedení. Tento diamantový prsteň je naozaj lukratívny kúsok.

Kúpa zásnubného prsteňa od Kamea Diamonds

Naše prstene sú zo 14 alebo 18-karátového zlata. Prsteň vám vyrobia naši majstri s dlhoročnými skúsenosťami. Môžete si byť istí, že pre vás robíme kvalitnú prácu. Ku každému šperku vystavujeme certifikát kvality KAMEA® s 10-ročnou zárukou a doživotným bezplatným servisom. Naše šperky prechádzajú aj Puncovou kontrolou Slovenskej republiky.

Prsteň vám vyrobíme do 3 dní. Pri výbere veľkosti prsteňa vám pomôže naša tabuľka veľkostí. Ak si u nás zakúpite prsteň a potrebujete dodatočne upraviť veľkosť, bezplatne vám ju upravíme do 1 mesiaca od zakúpenia.

Prečítajte si aj náš článok 5 mýtov o šperkoch, ktoré by ste mali poznať

 

Najnovšie články

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu.

Karát diamantov

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu. Čím vyššia hmotnosť diamantu tým samozrejme bude aj väčší diamant. Veľkosť diamantu však závisí od... prečítať >.

Hodnota trojmesačnej výplaty? Ako veľa by ste mali investovať do zásnubného prsteňa?

Staré známe pravidlo, ktoré počul už snáď každý. Povedzme si ale na rovinu, zaplatiť za zásnubný prsteň trojmesačnou výplatou, nie je pre niekoho úplne jednoduché. Ako to s tým výberom zásnubného prsteňa vôbec je? Veľmi... prečítať >.

TOP 5 najromantickejších požiadaní o ruku

Jeden z najradostnejších a najpamätnejších momentov života je dozaista požiadanie o ruku. Rozhodnutie muža stráviť so ženou spoločný život patrí do oceňovaných odhodlaní muža v jeho živote vôbec. Pre vás odvážnych a odhodlaných pánov prinášame... prečítať >.

Našich klientov radi privìtame v našom štýlovom zlatníckom štúdiu, kde sa budeme venovať výhradne vám. K dispozícii vám bude vyučený klenotnik - gemológ s 23-ročnou praxou.
Objednať sa môžete na tel. 0904 618 009 / mailom.