< Späť na zoznam článkov

Top farebné šperky od Kamea Diamonds

pridané 20.09.2023

Ak vás lákajú farebné šperky a diamanty, u nás si prídete na svoje. V našej ponuke je naozaj veľa šperkov, ktoré hrajú farbami. Vybrali sme niekoľko z nich, aby sme vám predstavili aspoň malú časť z našej ponuky.

1. Farebné zirkóny

Pri výrobe šperkov sa špecializujeme napríklad aj na farebné zirkóny. Čakajú na vás krásne odtiene modrej, ružovej, žltej, červenej, ale aj zelenej. Tieto drahé kamene sú vytvorené prírodou a upravené kvalifikovanými zlatníkmi. Majú veľký zberateľský aj investičný potenciál. Jedným z takých šperkov je aj tento krásny náhrdelník, ktorý žiari farbami.

2. Lukratívna čierna

Či už sa vám páčia rubíny, zafíry alebo smaragdy, jedno je isté, ak uvidíte takýto nádherný čierny drahokam, zaujme našu pozornosť. Intenzívny čierny zirkón je obklopený diamantmi, ktoré šperk ešte skrášlia.

3. Zelené Swarovského zirkóny

Kamea Diamonds ponúka farebné šperky vhodné pre rôzne príležitosti, ako sú svadby, večierky alebo firemné udalosti. Tieto náušnice patria medzi jedny z nich. Majú unikátny dizajn, aby vás zdobili na špeciálnu príležitosť. Pôsobia lukratívne a noblesne.

4. Očarujúci náhrdelník v modrom prevedení

Ak preferujete prívesky a náhrdelníky, máme pre vás pripravené modré drahokamy, ktoré sú vybrúsené do rôznych tvarov. Farebné prívesky boli vždy okúzľujúce. Je to skvelý spôsob, ako vyjadriť svoju osobnosť a farbami doplniť svoj outfit. Pri tomto náhrdelníku sme použili 14-karátové zlato a šperk sme osadili 33 Swarovského zirkónmi. Môžete si ho u nás zakúpiť aj v diamantovej verzii.

Žiarivé drahokamy v žltom prevedení

Dámske náušnice, ktoré jednoznačne zažiaria a upútajú pozornosť. Žltý zirkón v kombinácii s 34 Swarovského zirkónmi o priemere 1,1 mm je neprehliadnuteľný. Samozrejme, vyrobíme vám ho na požiadanie aj v diamantovej verzii. Každý jeden šperk z našej zlatníckej dielne prechádza Puncovou kontrolou Slovenskej republiky.

Červená je dokonalá

Červený drahokam inklinuje k úspešným ženám. Je rafinovaný a zároveň elegantný. V našej ponuke nemôže chýbať. Nájdete ho u nás v takomto krásnom prevedení prsteňa, ale taktiež aj v náušniciach a náhrdelníkoch. Farebné drahokamy si môžete nakombinovať s ružovým, žltým alebo bielym zlatom podľa vašich predstáv.

U nás v Kamea Diamonds zaručujeme vysokú kvalitu a unikátnosť farebných šperkov. S našimi výrobkami si môžete byť istí, že vlastníte niečo výnimočné a krásne.

Najnovšie články

Ukážka GIA diamantového certifikátu, ktorý prikladáme k diamantovým šperkom

Diamantový certifikát

Pred každou kúpou diamantového šperku sa informujte o diamantovom certifikáte! Čo je diamantový certifikát? Certifikát k diamantu je dokument, v ktorom odborník – klenotník hodnotí kvalitu diamantu. Vyplnený certifikát zahŕňa analýzu rozmerov diamantu, čistoty, farby, symetrie a iných... prečítať >.

shutterstock  Converted

Ako si vybrať dokonalé náušnice?

Určite nemusíme klásť dôraz na to, že nášnice sú jedným z najdôležitejších doplnkov každej ženy. Ak vyberiete tie správne, vedia podtrhnúť vašu prirodzenú krásu a rozžiariť váš outfit. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré... prečítať >.

História diamantov

Diamanty majú naozaj dlhú a bohatú históriu. V prvom storočí nášho letopočtu rímsky prírodovedec Plínius povedal: „Diamant je najcennejší nielen z drahých kameňov, ale aj zo všetkých vecí na tomto svete.“ Než sa diamant dostane... prečítať >.