< Späť na zoznam článkov

Top farebné šperky od Kamea Diamonds

pridané 20.09.2023

Ak vás lákajú farebné šperky a diamanty, u nás si prídete na svoje. V našej ponuke je naozaj veľa šperkov, ktoré hrajú farbami. Vybrali sme niekoľko z nich, aby sme vám predstavili aspoň malú časť z našej ponuky.

1. Farebné zirkóny

Pri výrobe šperkov sa špecializujeme napríklad aj na farebné zirkóny. Čakajú na vás krásne odtiene modrej, ružovej, žltej, červenej, ale aj zelenej. Tieto drahé kamene sú vytvorené prírodou a upravené kvalifikovanými zlatníkmi. Majú veľký zberateľský aj investičný potenciál. Jedným z takých šperkov je aj tento krásny náhrdelník, ktorý žiari farbami.

2. Lukratívna čierna

Či už sa vám páčia rubíny, zafíry alebo smaragdy, jedno je isté, ak uvidíte takýto nádherný čierny drahokam, zaujme našu pozornosť. Intenzívny čierny zirkón je obklopený diamantmi, ktoré šperk ešte skrášlia.

3. Zelené Swarovského zirkóny

Kamea Diamonds ponúka farebné šperky vhodné pre rôzne príležitosti, ako sú svadby, večierky alebo firemné udalosti. Tieto náušnice patria medzi jedny z nich. Majú unikátny dizajn, aby vás zdobili na špeciálnu príležitosť. Pôsobia lukratívne a noblesne.

4. Očarujúci náhrdelník v modrom prevedení

Ak preferujete prívesky a náhrdelníky, máme pre vás pripravené modré drahokamy, ktoré sú vybrúsené do rôznych tvarov. Farebné prívesky boli vždy okúzľujúce. Je to skvelý spôsob, ako vyjadriť svoju osobnosť a farbami doplniť svoj outfit. Pri tomto náhrdelníku sme použili 14-karátové zlato a šperk sme osadili 33 Swarovského zirkónmi. Môžete si ho u nás zakúpiť aj v diamantovej verzii.

Žiarivé drahokamy v žltom prevedení

Dámske náušnice, ktoré jednoznačne zažiaria a upútajú pozornosť. Žltý zirkón v kombinácii s 34 Swarovského zirkónmi o priemere 1,1 mm je neprehliadnuteľný. Samozrejme, vyrobíme vám ho na požiadanie aj v diamantovej verzii. Každý jeden šperk z našej zlatníckej dielne prechádza Puncovou kontrolou Slovenskej republiky.

Červená je dokonalá

Červený drahokam inklinuje k úspešným ženám. Je rafinovaný a zároveň elegantný. V našej ponuke nemôže chýbať. Nájdete ho u nás v takomto krásnom prevedení prsteňa, ale taktiež aj v náušniciach a náhrdelníkoch. Farebné drahokamy si môžete nakombinovať s ružovým, žltým alebo bielym zlatom podľa vašich predstáv.

U nás v Kamea Diamonds zaručujeme vysokú kvalitu a unikátnosť farebných šperkov. S našimi výrobkami si môžete byť istí, že vlastníte niečo výnimočné a krásne.

Najnovšie články

Ak chcete spraviť Vaše svadobné obrúčky zaujímavejšími a špeciálnymi len pre vás určite ich obohaťte gravírovaním.

Gravírovanie svadobných obrúčok

Svadba je určite tou najväčšou udalosťou v živote zasnúbeného páru. Každá svadba je unikátna a nezabudnuteľná. Svadobné obrúčky aj napriek ich dokonalému prevedeniu či množstvu variácií, a odpustite nám to, ale až také originálne nie sú. Ak chcete... prečítať >.

muz pred svadbou

Ako bezbolestne zvládnuť dni pred svadbou

Pár rýchlych rád pre budúcich ženíchov Je čas urobiť veľký krok. Už ste využili romantickú chvíľu a dali jej malú krabičku, v ktorej objavila zásnubný prsteň. Ale ako vieme, všetko má svoju cenu. Svadba nie... prečítať >.

5 kúskov, ktoré deklarujú Vašu lásku navždy

Deklarovanie Vašej lásky so značkou KAMEA je prísľub daru, ktorý oslavuje romantické puto. Vášnivo, bláznivo a intenzívne. To je celé na čom záleží. Od zásnubného prsteňa až po šperk na výročie zlatej svadby. Od prvých... prečítať >.