< Späť na zoznam článkov zasnuby kamea

Tipy na valentínsky darček pre vašu polovičku

pridané 01.02.2022

Láska je všade okolo nás, ale ešte viac, keď sa blíži 14. február. Valentín je najkrajší sviatok roku, ktorým oslavujete váš vzťah k niekomu blízkemu. Každá zamilovaná dvojica je iná a oslavuje svoju lásku iným spôsobom. Preto, ak hľadáte nápady na valentínsky darček, sme tu pre vás, aby sme vám pomohli. 

# Zážitok

Uprednostní vaša polovička radšej zážitok ako hmotnú vec? Možno práve pre pracovné povinnosti ste nemali možnosť vycestovať niekam do raja”. Ísť spolu do romantickej destinácie, kde si môžete vychutnávať vzájomnú prítomnosť, nie je nikdy zlý romantický nápad. A už vôbec nie v tom prípade, ak celú dovolenku zariadite vy sami a vášmu partnerovi len oznámite, aby si 14. februára zbalil veci. 

Avšak zážitok viete vytvoriť aj v pohodlí vášho domova. Ak ste obaja veľmi zaneprázdnení a stretnete sa doma len večer, využiť tento deň na to, aby prišla vaša polovička domov a objavila prekvapenie, ktoré vôbec nečakala. Nájdite váš obľúbený film, prípadne film, na ktorom ste spolu boli na prvom rande. Kúpte dobré víno, uvarte obľúbenú večeru a zapáľte sviečky. Jednoduchý valentínsky darček, ktorý vždy zaberie. 

Kamea zalubeny par

# Poukážka

Pri tomto darčeku môžete staviť na istotu, ale čo takto prekvapiť vašu drahú polovičku poukážkou, ktorú by vôbec nečakala? Ak viete, že je činnosť v domácnosti, ktorú vyslovene nenávidí, kúpte jej poukážku práve na ňu. Môže to byť napríklad darčeková poukážka na upratovanie, prípadne umytie okien alebo tepovanie nábytku. 

# Oblečenie 

Ak neviete správnu veľkosť oblečenia vašej polovičky, tento typ darčeka môže byť trošku risk. Ale verte nám, že v každej žene stále drieme malá princezná, ktorá si rada po príchode domov oblečie milé pyžamo a ponožky s postavičkami. Prípadne nie je zlý variant, ak si s partnerom kúpite rovnaké pyžamá, v ktorých si môžete užiť spoločné chvíle pri pozeraní filmov. 

# Kniha

Knihy sa nemusia darovať len na Vianoce. Aj na Valentína môžu mať svoje kúzlo. Vaša partnerka sa určite poteší, ak ju obdarujete romantickou knihou. K tomu dovnútra nezabudnite napísať pekné venovanie, ktoré vaša polovička určite ocení. 

#Fotoalbum so zamilovanými fotkami

Fotogaléria v telefóne alebo zálohovanie na Disku. Moderný spôsob ukladania spoločných fotiek, ktorý predsa len nesie so sebou riziko, že jedného dňa ich jednoducho stratíte a viac sa k nim nedostanete. Ak si chcete uchovať spoločne zážitky, zamilované či bláznivé fotografie, spoločný fotoalbum je určite príjemný darček pre vás oboch. 

#Šperk 

Tu snáď netreba hovoriť, že ženy šperky jednoducho milujú. Jemné dámske náušnice, ktoré ju spravia výnimočnou v každej situácii, vaša partnerka určite ocení. Avšak, čo takto zvoliť šperk, ktorý vašu priateľku premení na budúcu manželku. Možno je to pre niekoho klišé, ale veď ktorý iný deň má v sebe väčší odkaz lásky a zaľúbenosti ako 14. február? 

zasnubny prsten kamea

Na našom webe nájdete niekoľko kolekcií zásnubných prsteňov, ktoré svojím vzhľadom nielen očaria vašu drahú polovičku, ale po pokľaknutí a vyslovení tej zázračnej otázky, budete počuť jednoznačné „áno“

Ak sa rozhodnete svoju polovičku požiadať o ruku práve na Valentína, možno sa vám zíde pár rád o tom, čomu sa treba vyvarovať. Na našom Kamea blogu si môžete prečítať článok, čo nerobiť počas žiadosti o ruku.  

Najnovšie články

Zlatník osádza diamant do zásnubného prsteňa

Tvary diamantov

V našom rodinnom zlatníctve KAMEA Diamonds striktne dodržiavame najvyššie štandardy kvality pri všetkých diamantových šperkoch, či už sa jedná o diamantové zásnubné prstene, diamantové svadobné obrúčky, diamantové náušnice alebo diamantové sety šperkov. Do našich šperkov... prečítať >.

shutterstock

Láska v karanténe

Tak ako koronavírus ovplyvnil naše pracovné životy a súkromné životy, má obrovský dopad aj na naše romantické vzťahy. Odrazu sa celý svet spomalil a my máme omnoho viac času na vnímanie seba a svojho partnera.... prečítať >.

Ako udržiavať diamanty aby nestratili svoj lesk?

Dokonca aj ten najťažší a najdrahší drahokam môže časom stratiť lesk. Preto vám prezradíme, ako sa starať o diamantové šperky. Rovnako ako väčšinu ostatných drahokamov, diamant môžete vyčistiť aj doma. Ak to však nebudete robiť... prečítať >.