< Späť na zoznam článkov

Spoznajte luxusné náušnice KAMEA

pridané 20.07.2023

Naši klenotníci pre vás tvoria luxusné náušnice, ktoré sú originálne a detailne prepracované. Všetky šperky vznikajú v šperkárskej dielni v Trenčíne. Radi by sme vám predstavili niekoľko modelov našich náušníc. 

Okrúhle dámske náušnice

Jednu náušnicu zdobí presne 16 ligotavých kameňov. Zirkóny alebo diamanty z týchto dvoch variantov si môžete vybrať a my ich použijeme pri výrobe. Náušnice majú v podstate jednoduchý tvar, ale svojím prevedením pôsobia krásnym dojmom. Rozhodne nebudú skryté vo vašej šperkovnici, pretože sa hodia na rôzne spoločenské udalosti.

Elegantné dámske náušnice

Ak chcete mať náušnice, ktoré môžete nosiť každý deň, napr. do práce alebo len tak von…tieto náušnice sú na to určené. Samozrejme, môžete si ich dať aj na spoločenskú udalosť, ak nepotrebujete mať na ušiach výraznejšie náušnice. Prezradíme vám, že tento typ náušníc preferujú aj ženy v zrelšom veku, pretože sú veľmi praktické a elegantné.

Náušnice, ktoré upútajú pozornosť

Rafinovaný tvar a veľa kameňov s nádherným brusom tento model zazrie každý, neunikne žiadnym očiam. Žena, ktorá si vyberie takéto náušnice, jednoznačne vie, čo chce. U nás vyrábame šperky zo 14 alebo 18-karátového zlata. Ku šperkom dostanete aj certifikáty, ktoré zaručujú kvalitu šperku. 

Kráľovsky modrá farba

Modrá je veľmi obľúbená farba vo svete šperkov, nechýba preto ani v našej ponuke dámskych náušníc. Na tomto modeli je osadených 50 Swarovského zirkónov. Veľký modrý kameň v strede je podľa vášho výberu, buď zirkón, alebo diamant. Náušnice vám vyhotovíme v bielom alebo žltom zlate.

Originálne žlté náušnice 

Náušnice v tvare trojuholníka s veľkým kameňom nie sú až také bežné. Práve preto pôsobia originálne a zaujímavo. V našej ponuke šperkov si našli svoje stále miesto, z čoho sa naozaj tešíme. Konkrétne tento model je osadený 50 menšími diamantmi, no najviac určite zaujme veľký žltý diamant. Aj tento model vám vieme vyhotoviť na objednávku v lacnejšej zirkónovej verzii.

 

Ak chcete vidieť ešte viac náušníc z naše dielne, pozrite si našu ponuku alebo nazrite do ďalšieho článku 7 tipov na krásne dámske náušnice.

Najnovšie články

Zásnubné prstene osadené farebnými drahými kameňmi

Ako vybrať ten pravý zásnubný prsteň pre vašu vyvolenú?

Ste už pripravený pokľaknúť na koleno a požiadať vašu polovičku o ruku? Ak áno, tak nezabúdajte na to, že tento krok si vyžaduje menšie plánovanie. Kde však začať? Ak ste sa už rozhodli požiadať vašu partnerku o ruku... prečítať >.

Tavenie a zlievanie zlata do formy

Aký drahý kov vybrať pre vaše šperky?

Výber drahého kovu môže niekedy skomplikovať vašu voľbu zlatých svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov alebo iných šperkov. V každom zlatníctve máte na výber z veľkého množstva žiarivých ozdôb a úprimne si povedzme, každý by ich chcel... prečítať >.

shutterstock

Letné trendy šperkov

Leto je obdobím, kedy máme na ramenách menej povinností a stresu a na sebe aj menej vecí, oblečenia či doplnkov..Preto vám prinášame malú inšpiráciu šperkov, ktoré vás priveľmi nezaťažia, no aj tak dokonale vyzdvihnú vašu... prečítať >.