< Späť na zoznam článkov

Angel Collection pre skutočné femme fatale

pridané 01.10.2021

Chceli by ste svoju životnú lásku požiadať o ruku. Priestor je vybraný, postup, ako to celé prebehne tiež, už stačí len jedna vec, ktorá napriek tomu, aká je malá, tvorí dôležitú súčasť zásnub. Zásnubný prsteň, ktorý z vašej priateľky spraví snúbenicu – budúcu manželku. 

Zásnubné prstene Angel Collection 

Každá jedna žena môže podliehať akýmkoľvek trendom, obliekať sa podľa kohokoľvek, no aj tak má každá na sebe niečo výnimočné. Čo takto zvýrazniť jej výnimočnosť zlatým zásnubným prsteňom, ktorý bude hrdo nosiť do konca života? 

Z Angel kolekcie ide jemný dotyk ženskosti, emócie a zmyselnosti vedieť okúzliť muža. Každý jeden zásnubný prsteň patrí žene, ktorá je dokonalá, má v sebe odvahu, vyžaruje z nej nežnosť a hlavne je na nej na prvý pohľad vidieť, že je do svojho partnera bezhlavo zamilovaná.

Z našej kolekcie si môžete vybrať zásnubné prstene s hladkým povrchom alebo osadené drobnými diamantmi. Prstene sú vyrobené zo 14/18 karátového zlata, ktoré je možno vyhotoviť zo žiarivo bieleho zlata,  klasického žltého alebo môžete zvoliť aj diamantovú verziu. 

Na všetky naše diamantové zásnubné prstene vystavujeme certifikáty kvality KAMEA® s 10-ročnou zárukou a najmä doživotným bezplatným servisom.

Pri výrobe zásnubných prsteňov kladieme dôraz na každý jeden detail a naším cieľom je naplniť očakávania každého zákazníka, ktorý príde aj s tou najnáročnejšou predstavou.

Najnovšie články

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu.

Karát diamantov

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu. Čím vyššia hmotnosť diamantu tým samozrejme bude aj väčší diamant. Veľkosť diamantu však závisí od... prečítať >.

Hodnota trojmesačnej výplaty? Ako veľa by ste mali investovať do zásnubného prsteňa?

Staré známe pravidlo, ktoré počul už snáď každý. Povedzme si ale na rovinu, zaplatiť za zásnubný prsteň trojmesačnou výplatou, nie je pre niekoho úplne jednoduché. Ako to s tým výberom zásnubného prsteňa vôbec je? Veľmi... prečítať >.

TOP 5 najromantickejších požiadaní o ruku

Jeden z najradostnejších a najpamätnejších momentov života je dozaista požiadanie o ruku. Rozhodnutie muža stráviť so ženou spoločný život patrí do oceňovaných odhodlaní muža v jeho živote vôbec. Pre vás odvážnych a odhodlaných pánov prinášame... prečítať >.