< Späť na zoznam článkov shutterstock  scaled

Angel Collection pre skutočné femme fatale

pridané 01.10.2021

Chceli by ste svoju životnú lásku požiadať o ruku. Priestor je vybraný, postup, ako to celé prebehne tiež, už stačí len jedna vec, ktorá napriek tomu, aká je malá, tvorí dôležitú súčasť zásnub. Zásnubný prsteň, ktorý z vašej priateľky spraví snúbenicu – budúcu manželku. 

Zásnubné prstene Angel Collection 

Každá jedna žena môže podliehať akýmkoľvek trendom, obliekať sa podľa kohokoľvek, no aj tak má každá na sebe niečo výnimočné. Čo takto zvýrazniť jej výnimočnosť zlatým zásnubným prsteňom, ktorý bude hrdo nosiť do konca života? 

Z Angel kolekcie ide jemný dotyk ženskosti, emócie a zmyselnosti vedieť okúzliť muža. Každý jeden zásnubný prsteň patrí žene, ktorá je dokonalá, má v sebe odvahu, vyžaruje z nej nežnosť a hlavne je na nej na prvý pohľad vidieť, že je do svojho partnera bezhlavo zamilovaná.

Z našej kolekcie si môžete vybrať zásnubné prstene s hladkým povrchom alebo osadené drobnými diamantmi. Prstene sú vyrobené zo 14/18 karátového zlata, ktoré je možno vyhotoviť zo žiarivo bieleho zlata,  klasického žltého alebo môžete zvoliť aj diamantovú verziu. 

Na všetky naše diamantové zásnubné prstene vystavujeme certifikáty kvality KAMEA® s 10-ročnou zárukou a najmä doživotným bezplatným servisom.

Pri výrobe zásnubných prsteňov kladieme dôraz na každý jeden detail a naším cieľom je naplniť očakávania každého zákazníka, ktorý príde aj s tou najnáročnejšou predstavou.

Najnovšie články

Zlatník osádza diamant do zásnubného prsteňa

Tvary diamantov

V našom rodinnom zlatníctve KAMEA Diamonds striktne dodržiavame najvyššie štandardy kvality pri všetkých diamantových šperkoch, či už sa jedná o diamantové zásnubné prstene, diamantové svadobné obrúčky, diamantové náušnice alebo diamantové sety šperkov. Do našich šperkov... prečítať >.

shutterstock

Láska v karanténe

Tak ako koronavírus ovplyvnil naše pracovné životy a súkromné životy, má obrovský dopad aj na naše romantické vzťahy. Odrazu sa celý svet spomalil a my máme omnoho viac času na vnímanie seba a svojho partnera.... prečítať >.

Ako udržiavať diamanty aby nestratili svoj lesk?

Dokonca aj ten najťažší a najdrahší drahokam môže časom stratiť lesk. Preto vám prezradíme, ako sa starať o diamantové šperky. Rovnako ako väčšinu ostatných drahokamov, diamant môžete vyčistiť aj doma. Ak to však nebudete robiť... prečítať >.