< Späť na zoznam článkov

Angel Collection pre skutočné femme fatale

pridané 01.10.2021
autor Team KAMEA

Chceli by ste svoju životnú lásku požiadať o ruku. Priestor je vybraný, postup, ako to celé prebehne tiež, už stačí len jedna vec, ktorá napriek tomu, aká je malá, tvorí dôležitú súčasť zásnub. Zásnubný prsteň, ktorý z vašej priateľky spraví snúbenicu – budúcu manželku. 

Zásnubné prstene Angel Collection 

Každá jedna žena môže podliehať akýmkoľvek trendom, obliekať sa podľa kohokoľvek, no aj tak má každá na sebe niečo výnimočné. Čo takto zvýrazniť jej výnimočnosť zásnubným prsteňom, ktorý bude hrdo nosiť do konca života? 

Z Angel kolekcie ide jemný dotyk ženskosti, emócie a zmyselnosti vedieť okúzliť muža. Každý jeden zásnubný prsteň patrí žene, ktorá je dokonalá, má v sebe odvahu, vyžaruje z nej nežnosť a hlavne je na nej na prvý pohľad vidieť, že je do svojho partnera bezhlavo zamilovaná.

Z našej kolekcie si môžete vybrať zásnubné prstene s hladkým povrchom alebo osadené drobnými diamantmi. Prstene sú vyrobené zo 14/18 karátového zlata, ktoré je možno vyhotoviť zo žiarivo bieleho zlata,  klasického žltého alebo môžete zvoliť aj diamantovú verziu. 

Na všetky naše zásnubné prstene vystavujeme certifikáty kvality KAMEA® s 10-ročnou zárukou a najmä doživotným bezplatným servisom.

Pri výrobe zásnubných prsteňov kladieme dôraz na každý jeden detail a naším cieľom je naplniť očakávania každého zákazníka, ktorý príde aj s tou najnáročnejšou predstavou.

Najnovšie články

Ako zladiť zásnubný prsteň so svadobnými obrúčkami?

Zlatníctvo KAMEA Diamonds je najväčším svadobným štúdiom zásnubných šperkov a svadobných obrúčok na Slovensku. Ponúkame viac ako 5000 modelov ručne vyrábaných svadobných šperkov. Niekedy sa môže zdať, že si nedokážete vybrať – predsa len vyberáte... prečítať >.

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch KAMEA

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch

Diamanty a ich charakteristické vlastnosti výrazným spôsobom ovplyvňujú vzhľad, ale hlavne cenu šperkov. Niekedy sa môže zdať, že výber kvalitného diamantu je náročné, ale s týmto jednoduchým návodom budete zaručene vedieť, ktoré vlastnosti by ste... prečítať >.

Kde sa vzala rozlúčka so slobodou?

Alkohol, hry, striptíz, priatelia a zábava. Toto sú hlavné položky každej dobrej modernej rozlúčky so slobodou, ale nebolo tomu vždy tak. Rozlúčky so slobodou boli predmanželskou oslavou v nejakej forme už v 15. storočí, ale... prečítať >.