< Späť na zoznam článkov shutterstock  scaled

Angel Collection pre skutočné femme fatale

pridané 01.10.2021

Chceli by ste svoju životnú lásku požiadať o ruku. Priestor je vybraný, postup, ako to celé prebehne tiež, už stačí len jedna vec, ktorá napriek tomu, aká je malá, tvorí dôležitú súčasť zásnub. Zásnubný prsteň, ktorý z vašej priateľky spraví snúbenicu – budúcu manželku. 

Zásnubné prstene Angel Collection 

Každá jedna žena môže podliehať akýmkoľvek trendom, obliekať sa podľa kohokoľvek, no aj tak má každá na sebe niečo výnimočné. Čo takto zvýrazniť jej výnimočnosť zlatým zásnubným prsteňom, ktorý bude hrdo nosiť do konca života? 

Z Angel kolekcie ide jemný dotyk ženskosti, emócie a zmyselnosti vedieť okúzliť muža. Každý jeden zásnubný prsteň patrí žene, ktorá je dokonalá, má v sebe odvahu, vyžaruje z nej nežnosť a hlavne je na nej na prvý pohľad vidieť, že je do svojho partnera bezhlavo zamilovaná.

Z našej kolekcie si môžete vybrať zásnubné prstene s hladkým povrchom alebo osadené drobnými diamantmi. Prstene sú vyrobené zo 14/18 karátového zlata, ktoré je možno vyhotoviť zo žiarivo bieleho zlata,  klasického žltého alebo môžete zvoliť aj diamantovú verziu. 

Na všetky naše diamantové zásnubné prstene vystavujeme certifikáty kvality KAMEA® s 10-ročnou zárukou a najmä doživotným bezplatným servisom.

Pri výrobe zásnubných prsteňov kladieme dôraz na každý jeden detail a naším cieľom je naplniť očakávania každého zákazníka, ktorý príde aj s tou najnáročnejšou predstavou.

Najnovšie články

Zlatník a gemológ precízne kontroluje všetky diamanty, ktoré osádzame do zásnubných prsteňov

Brus diamantov

Brus diamantov je objektívnym meradlom sveteľného výkonu všetkých diamantov, teda jeho lesku či ligotu. Pokiaľ je diamant kvalitne vybrúsený a so správnymi proporciami, jeho lesk sa vracia z hornej časti diamantu. Pokiaľ je príliš plytký,... prečítať >.

zodiac signs

Výber šperku podľa znamení zverokruhu

Ľudia si podľa znamení zverokruhu predpovedajú budúcnosť, hľadajú partnerov, definujú samých seba a svoju náladu podľa mesiaca, v ktorom sa narodili. Môže nám však naše znamenie pomôcť aj pri výbere toho pravého šperku? K charakteristike... prečítať >.

Dvojica s darčekom

6 tajomstiev, ako trafiť ten správny šperk pre ňu

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami sa muži potýkajú s odvekým problémom: aký šperk vybrať žene, aby sa jej naozaj páčil? Prinášame vám preto niekoľko tipov, pri ktorých si už viac pri výbere zásnubného prsteňa či... prečítať >.