< Späť na zoznam článkov shutterstock  scaled

Angel Collection pre skutočné femme fatale

pridané 01.10.2021

Chceli by ste svoju životnú lásku požiadať o ruku. Priestor je vybraný, postup, ako to celé prebehne tiež, už stačí len jedna vec, ktorá napriek tomu, aká je malá, tvorí dôležitú súčasť zásnub. Zásnubný prsteň, ktorý z vašej priateľky spraví snúbenicu – budúcu manželku. 

Zásnubné prstene Angel Collection 

Každá jedna žena môže podliehať akýmkoľvek trendom, obliekať sa podľa kohokoľvek, no aj tak má každá na sebe niečo výnimočné. Čo takto zvýrazniť jej výnimočnosť zlatým zásnubným prsteňom, ktorý bude hrdo nosiť do konca života? 

Z Angel kolekcie ide jemný dotyk ženskosti, emócie a zmyselnosti vedieť okúzliť muža. Každý jeden zásnubný prsteň patrí žene, ktorá je dokonalá, má v sebe odvahu, vyžaruje z nej nežnosť a hlavne je na nej na prvý pohľad vidieť, že je do svojho partnera bezhlavo zamilovaná.

Z našej kolekcie si môžete vybrať zásnubné prstene s hladkým povrchom alebo osadené drobnými diamantmi. Prstene sú vyrobené zo 14/18 karátového zlata, ktoré je možno vyhotoviť zo žiarivo bieleho zlata,  klasického žltého alebo môžete zvoliť aj diamantovú verziu. 

Na všetky naše diamantové zásnubné prstene vystavujeme certifikáty kvality KAMEA® s 10-ročnou zárukou a najmä doživotným bezplatným servisom.

Pri výrobe zásnubných prsteňov kladieme dôraz na každý jeden detail a naším cieľom je naplniť očakávania každého zákazníka, ktorý príde aj s tou najnáročnejšou predstavou.

Najnovšie články

Zásnubný prsteň ukážka

Čo by ste mali a nemali robiť po zasnúbení

Práve ste sa zasnúbili? Gratulujeme! Vitajte v nádhernom svete svadby. Máme pre vás niekoľko zaujímavých rád, ktoré určite oceníte. 1. Podeľte sa s touto skvelou správou Dajte vedieť svojej najbližšej rodine i priateľom túto skvelú... prečítať >.

vety muzi nenavidia

Vety, ktoré muži nenávidia

To, čo muži nenávidia počúvať, sú zvyčajne frázy, ktoré pochádzajú – so všetkou úctou – od žien. Keď muži počujú tieto frázy, niekedy predstierajú, že ich nepočuli, aby náhodou nevybuchli. Nevieme s istotou povedať či... prečítať >.

Screenshot

Ako si vybrať šírku snubného prsteňa? Rady klenotníkov.

Odborníci na šperky vedia, že šírka prsteňa určuje, ako pohodlne bude sedieť na prste. Naše odporúčania vám pomôžu pri výbere.    Tenké krúžky (1,5 až 4 mm): Prstene s touto hrúbkou zdôrazňujú ženskosť rúk a... prečítať >.