< Späť na zoznam článkov kamea zásnubný prsteň

Sí Collection – dokonalé spojenie elegancie, výnimočnosti a čistoty

pridané 14.03.2022

Vždy sme obdivovali noblesu, akou sa šperky dokážu vynímať na jednotlivých častiach nášho tela. Náhrdelníky nám ozdobia krk, zvýraznia kľúčne kosti a dekolt. Pri náramkoch je to napríklad zápästie. Prstene zas zdôrazňujú krehkosť našich rúk.

Diamantové prstene inšpirované talianskym luxusom

Pri tvorbe každej kolekcie myslíme na to, aby šperk olemoval vašu pokožku. Skrátka, aby vám „padol ako uliaty“. Inak to nebolo ani pri vymýšľaní zásnubných prsteňov zo Collection. Nakoľko sme pri tejto kolekcii inšpirovaní talianskou luxusnou módou, o to viac sa snažíme, aby klenoty z našej dielne pôsobili štýlovo. Kladieme dôraz na detail, prvotriedne spracovanie materiálov a kvalitu. Poďte sa s nami pozrieť, ako Kamea pristupuje k tvorbe týchto zásnubných prsteňov.

Zlato a zirkón – kombinácia vytvárajúca dokonalosť

Čistota. Tak môžeme charakterizovať celú Sí Collection. Pri spracovaní používame zirkónový kameň. Diamanty bývajú dokonca certifikované gemologickou spoločnosťou INBAR Diamond Center z Prahy. Počtom drahokamov rozhodne nešetríme. Jeden prsteň ich totiž môže mať viac. Niektoré ich majú 11, niektoré 17 a iné zas 46. Počet sa líši v závislosti od preferencií našich klientov.

Drahokamy zirkónu môžu mať rozličné farebné prevedenie. Inak to nie je ani pri farbe zlata. Podľa prianí vám môžeme vyhotoviť spomínanú kolekciu v žiarivom bielom zlate, klasickom žltom zlate alebo romantickom červenom zlate, o ktorom sme si už písali v jednom z našich dávnejších článkov. Exkluzívny zásnubný prsteň vyhotovujeme zo 14-karátového alebo 18-karátového zlata. Zirkóny možno nahradiť diamantmi. Klenoty z našej dielne sú kontrolované Puncovou kontrolou Slovenskej republiky, preto si môžete byť zaručene istí, že budete vlastníkom neprehliadnuteľnej kvality potvrdenej profesionálmi.

kamea prsteň
Na pohľad len jednoduchý krúžok. V skutočnosti v sebe ukrýva 36 drahokamov.

 

Najnovšie články

prípitok kamea

5 rád, ako napísať svadobný prípitok

Svadba je udalosť, ktorá zostáva v pamäti všetkých hostí. Spojenie dvoch rodín je významnou udalosťou a ťažko ju porovnať s niečím iným. Udalosť, pri ktorej si pár vymení strieborné svadobné obrúčky, je plná emócií a... prečítať >.

Najkrajšie snubné prstene s veľkými drahokamami od KAMEA Diamonds

Veľké drahokamy hýbu svetom a nie je to inak ani u nás v KAMEA. Keď prídu zákazníci do našej kamennej predajne v Trenčíne, ihneď im padne zrak na ligotavé kamene. Bolo to tak odjakživa, že... prečítať >.

6 tipov obrúčok, ktoré sa budú hodiť na vašu svadbu

1. Klasické obrúčky bez kameňa Úplná klasika, ktorá sa neustále vracia do módy, pretože je elegantná a nič ňou nepokazíte. Ak máte radi jednoduchosť a minimalizmus, tento typ obrúčky je vyrobený pre vás. Stačí si... prečítať >.