< Späť na zoznam článkov svadobné obrúčky biele zlato

Obrúčky od Kamea Diamonds, ktoré sa vám najviac páčia

pridané 16.06.2024

V našej ponuke nájdete naozaj veľa kolekcií obrúčok. Je to preto, aby sme vyhoveli každej žene, ktorá túži nájsť štýlovú a jedinečnú obrúčku. A taktiež aby sme vyhoveli každému mužovi, ktorý chce pohodlnú obrúčku s jednoduchým a originálnym dizajnom. No v tomto článku vám predstavíme štyri kolekcie, ktoré máte najviac v obľube a ich prstene vás očarili.

Elegance collection

Obrúčky z kolekcie Elegance ste si naozaj zamilovali. Majú krásne zdobenie kameňmi. Kombinácia žltého a bieleho zlata sa vám veľmi zapáčila vďaka krásnemu vzhľadu, ktorý vytvára. V kolekcii Elegance nájdete rôzne farebné prevedenia, napríklad aj červené zlato. 

P-13/425 a D-13/437 z bieleho zlata

13/398 z bieleho a žltého zlata

Twin collection

Twin collection je moderná kolekcia prispôsobená dnešnej dobe. Je praktická v tom, že zásnubný prsteň ladí s dámskou aj pánskou obrúčkou. Kolekcia pôsobí luxusne. Prstene vám vyrobíme zo 14 alebo 18-karátového zlata. Kamene si môžete vybrať zirkóny alebo diamanty.

Twin 16 z bieleho zlata

Twin 1 zo žltého zlata

Idole collection 

V Idole collection nájdete naozaj jedinečné a zaujímavé kúsky. Páčia sa vám jemné línie a rafinovanosť. Na dizajne sme si dali naozaj záležať. Do každého šperku sa snažíme vložiť aj kus umenia a nášho srdca. 

IDOLE 4172 z bieleho zlata

IDOLE 4169 zo žltého zlata

Classic collection

Zlaté obrúčky z kolekcie Classic predstavujú dokonalú kombináciu jednoduchosti a elegancie. Tieto obrúčky ponúkajú klasický dizajn, ktorý nikdy nevyjde z módy. Sú určené pre páry, ktoré preferujú tradičný vzhľad s moderným nádychom. A čo je dôležité – zaručujú pohodlné nosenie na každý deň.

16/001-3-4 svadobné obrúčky z bieleho zlata

6415 svadobné obrúčky zo žltého zlata

Pozrite si všetky naše kolekcie obrúčok a vyberte si tie pravé, ktoré s vami zostanú už po celý život.

Najnovšie články

Zásnubné prstene osadené farebnými drahými kameňmi

Ako vybrať ten pravý zásnubný prsteň pre vašu vyvolenú?

Ste už pripravený pokľaknúť na koleno a požiadať vašu polovičku o ruku? Ak áno, tak nezabúdajte na to, že tento krok si vyžaduje menšie plánovanie. Kde však začať? Ak ste sa už rozhodli požiadať vašu partnerku o ruku... prečítať >.

Tavenie a zlievanie zlata do formy

Aký drahý kov vybrať pre vaše šperky?

Výber drahého kovu môže niekedy skomplikovať vašu voľbu zlatých svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov alebo iných šperkov. V každom zlatníctve máte na výber z veľkého množstva žiarivých ozdôb a úprimne si povedzme, každý by ich chcel... prečítať >.

shutterstock

Letné trendy šperkov

Leto je obdobím, kedy máme na ramenách menej povinností a stresu a na sebe aj menej vecí, oblečenia či doplnkov..Preto vám prinášame malú inšpiráciu šperkov, ktoré vás priveľmi nezaťažia, no aj tak dokonale vyzdvihnú vašu... prečítať >.