< Späť na zoznam článkov nakupujte bez starosti zlava sperky  percent kamea diamonds

Nakupujte bez starostí s 15% zľavou

pridané 02.04.2020

Priatelia, táto mimoriadna a zároveň nepríjemná situácia zasiahla nás všetkých. Nikto si pred niekoľkými týždňami nedokázal ani len predstaviť, čo nás čaká a neminie. Naše životy sa zmenili zo dňa na deň a všetci už len čakáme kedy sa budeme môcť zhlboka nadýchnuť „čerstvého vzduchu“ a vrátiť do zabehnutých koľají. Dovtedy sa však musíme prispôsobiť a prežiť niečo, s čím nemá nikto z nás skúsenosti.

Úprimne, túto ťažkú situáciu pociťujeme aj my, v našom rodinnom štúdiu šperkov v Trenčíne. Ako každý podnikateľský subjekt aj my máme svoje záväzky, a to hlavne voči naším vysokoceneným zamestnancom, zlatníckym majstrom a všetkým, ktorí sa už viac ako 20 rokov podieľajú na budovaní značky KAMEA Diamonds. Týmto sa im taktiež chceme poďakovať za podporu a porozumenie. Zároveň sme nesmierne vďační, že všetci naši kolegovia a partneri sú po zdravotnej stránke v poriadku a veríme, že to aj naďalej tak ostane.

Prečo sme sa rozhodli poskytnúť 15% zľavu?

Pandémia Koronavírusu pomaly, ale isto spôsobuje ekonomickú krízu nielen u nás na Slovensku, ale všade vo svete. Ekonomický rast všetkých krajín sa zastavil a hrubý domáci produkt všetkých krajín klesá. Cena zlata je však výnimkou a je jednou z mála, ktorá rastie a silnie. Rozumieme, že veľa snúbencom táto situácia prekazila plány o ich vysnenej svadbe či ovládol stres s otázkou o presunutí termínu svadby. Cítime s vami, a aj práve preto, sme sa v našom rodinnom zlatníctve rozhodli ponechať ceny zásnubných prsteňov a svadobných obrúčok na rovnakej úrovni tak dlho, ako to len bude možné. Ako sa vraví, sme v tom spolu a veríme, že každý jeden z vás si zaslúži do detailu prepracovaný ručne vyrábaný šperk.

Zároveň sme sa rozhodli poskytnúť našim zákazníkom 15% zľavu na všetky naše ručne vyrábané šperky. Takto ušetrené peniaze z vášho nákupu môžete využiť na podporu iných slovenských výrobcov alebo nákup zdravotníckych potrieb podľa vlastného uváženia. To znamená, že rozhodnutie ako využijete ušetrené finančné prostriedky z nákupu u nás je len a len na vašom zvážení. Veľmi radi by sme pomohli viac, žiaľ nemôžeme vzhľadom na vyššie spomínané dôvody. Zároveň veríme, že spoločne sa nám po skončení tohto ťažkého obdobia, aj takýmito spôsobmi podarí uchovať poctivé remeslá na Slovensku a veríme, že aj ostatní slovenskí výrobcovia priložia „ruku k dielu“.

Nakupujte šperky bezpečne

Najbezpečnejším spôsobom nákupu šperkov počas tohto nepríjemného obdobia je nákup online prostredníctvom nášho eshopu. Nákup našich šperkov na našej webstránke je jednoduchý a rozdelený do niekoľkých krokov, ktorými vás náš systém intuitívne prevedie.

Avšak z našich skúseností a rozhovorov s našimi ctenými zákazníkmi vieme, že veľa snúbencov uprednostňuje návštevu našej kamennej predajne a prezentáciu našich exkluzívnych šperkov osobne. To žiaľ donedávna nebolo možné, a preto sme sa rozhodli pripraviť pre vás systém bezpečnej návštevy nášho rodinného zlatníctva.

Ako je bezpečná návšteva možná počas pandémie Koronavírusu? Jednoducho stačí dodržiavať niekoľko kritérií a krokov, ktoré sme pre vás pripravili v našom systéme návštev otvoreno-zatvoreného štúdia šperkov. Takto si šperky môžete pozrieť osobne v našom štúdiu šperkov s minimálnym rizikom.

Systém návštev nášho rodinného zlatníctva

Z dôvodu zamedzenia šírenia ochorenia spôsobeného Koronavírusom (Covid-19), a hlavne aby sme ochránili vás, našich zákazníkov, ale aj náš team KAMEA, každá jedna návšteva musí byť dopredu dohodnutá na základe telefonickej objednávky. Termíny návštev budú stanovené po dohode tak, aby sme mali dostatočný čas pri každej návšteve vykonať nevyhnutné hygienické a dezinfekčné procedúry pre zvýšenie ochrany zdravia nás všetkých.

Ako si dohodnúť bezpečnú návštevu a ako stretnutie bude prebiehať:

1. Objednávka termínu
Návšteva nášho rodinného zlatníctva v Trenčíne je výhradne len na objednávku. Dohodnutie termínu je možné len telefonicky na číslach 0904 618 009 alebo 0948 102 009.

2. Obmedzený počet zákazníkov
Počas vašej návštevy v priestoroch nášho zlatníctva bude v prezentačných priestoroch prítomný len jeden náš kolega, ktorý sa vám bude venovať. Počas celej vašej návštevy sa do priameho kontaktu s inými zamestnancami alebo návštevníkmi nedostanete. Áno, návšteva páru je tiež možná.

3. Povinnosť nosiť rúško alebo respirátor
Náš kolega, ktorý vám bude k dispozícii počas vašej návštevy bude nosiť ochrannú masku a rukavice. V rámci ochrany zdravia vyžadujeme nosenie vlastnej masky od všetkých zákazníkov.

4. Meranie teploty
Pri vstupe do predajne vám bude zmeraná teplota bezdotykovým infračerveným teplomerom. V prípade zvýšenej teploty vám návšteva našich priestorov žiaľ nebude umožnená.

5. Dezinfekcia rúk
V priestoroch nášho zlatníctva máme strategicky rozmiestené dezinfekčné prostriedky. Pri vstupe do predajne si každý zákazník musí dezinfikovať ruky naším dezinfekčným prípravkom. Kolega, ktorý sa vám bude venovať bude mať počas vašej návštevy nosiť ochranné rukavice.

6. Dĺžka trvania návštevy
Maximálny vyhradený čas na návštevu bude 45 minút. Zo skúsenosti vieme, že tento čas je postačujúci pre výber vášho vysnívaného svadobného šperku. Preto prosíme všetkých zákazníkov, aby na stretnutie prišli včas.

7. Dezinfekcia šperkov a priestorov
Po skončení každej návštevy zákazníkov všetky naše prezentované šperky, ako aj prezentačná miestnosť spolu so všetkými kontaktnými predmetmi a bodmi prejdú dôkladnými hygienickými a dezinfekčnými procedúrami. Ďalšia návšteva zákazníkov teda bude možná až po skončení týchto aktivít.

8. Dodanie šperkov
Všetky objednávky zásnubných prsteňov a svadobných obrúčok sú po vašej návšteve zaradené do výrobného procesu a naši zlatnícky majstri na nich začnú okamžite pracovať. Po dokončení budú všetky šperky niekoľkokrát nezávisle kontrolované, dezinfikované a bezpečne zaslané kuriérom na vašu adresu.

Ďakujeme všetkým zákazníkom a spolupracovníkom za porozumenie a prajeme vám hlavne veľa zdravia!

S pozdravom a úctou team KAMEA

Najnovšie články

Zlatník osádza diamant do zásnubného prsteňa

Tvary diamantov

V našom rodinnom zlatníctve KAMEA Diamonds striktne dodržiavame najvyššie štandardy kvality pri všetkých diamantových šperkoch, či už sa jedná o diamantové zásnubné prstene, diamantové svadobné obrúčky, diamantové náušnice alebo diamantové sety šperkov. Do našich šperkov... prečítať >.

Hodnota trojmesačnej výplaty? Ako veľa by ste mali investovať do zásnubného prsteňa?

Staré známe pravidlo, ktoré počul už snáď každý. Povedzme si ale na rovinu, zaplatiť za zásnubný prsteň trojmesačnou výplatou, nie je pre niekoho úplne jednoduché. Ako to s tým výberom zásnubného prsteňa vôbec je? Veľmi... prečítať >.

shutterstock

TOP 5 najromantickejších požiadaní o ruku

Jeden z najradostnejších a najpamätnejších momentov života je dozaista požiadanie o ruku. Rozhodnutie muža stráviť so ženou spoločný život patrí do oceňovaných odhodlaní muža v jeho živote vôbec. Pre vás odvážnych a odhodlaných pánov prinášame... prečítať >.