< Späť na zoznam článkov

Najkrajšie snubné prstene s veľkými drahokamami od KAMEA Diamonds

pridané 19.07.2023

Veľké drahokamy hýbu svetom a nie je to inak ani u nás v KAMEA. Keď prídu zákazníci do našej kamennej predajne v Trenčíne, ihneď im padne zrak na ligotavé kamene. Bolo to tak odjakživa, že ženy na sebe rady nosili šperky, ktoré boli veľké, ale zároveň vkusné. Preto v našej ponuke nechýbajú modely šperkov s väčšími drahokamami.

Poďme sa pozrieť spoločne na 10 modelov zásnubných prsteňov, ktoré sme pre vás do článku vybrali. Očaria vás nielen veľkým drahokamom, ale aj svojou krásnou škálou farieb. Na fotkách uvidíte synt. zirkóny s briliantovým výbrusom. Zakúpiť si u nás však môžete aj diamantové verzie. Prsteň vám teda vyhotovíme podľa vašich požiadaviek.

V našich dielňach sa pracuje každý deň, aby pre každého nášho zákazníka čakalo prekvapenie v pohode originálneho návrhu prsteňa. Prstene na fotografiách sú buď zo 14, alebo 18-karátového zlata. Zároveň sú certifikované gemologickou spol. GIA., Inbar Diamond center.

Exkluzívny prsteň v bielom zlate (Celebrity Collection)

Zelený skvost (Celebrity Collection)

Romantický ružový zásnubný prsteň (Celebrity Collection)

Ľadové okúzlenie (Sí Collection)

Výrazný zásnubný prsteň (Celebrity Collection)

Unikátna zelená (Dream Collection)

Obľúbený modrý zirkón aj s obrúčkou (Celebrity Collection)

Klenot na celý život (Celebrity Collection)

Krásny žltý zirkón (Celebrity Collection)

Očarujúci zásnubný prsteň (Dream Collection)

 

Toto nie sú zďaleka všetky naše modely zásnubných prsteňov s veľkými drahokamami. Ďalšie si môžete pozrieť v našich kolekciách alebo v našej kamennej predajni.

Sledujte nás aj na IG a FB.

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach 0904 618 009 & 0948 102 009. K dispozícii vám budeme aj na emaile obchod@svadobneobrucky.com.

 

Najnovšie články

svadobne tradicie

6 najznámejších svadobných tradícií a ich pôvod

Od vašich zásnub až po váš veľký svadobný deň sprevádza vaše šťastie množstvo svadobných tradícií. Niektoré tradície sa už vytratili, ale niektoré stále ostávajú. My sme pre vás vybrali tých 6, ktoré sa zväčša dodržiavajú... prečítať >.

ako vybrat zasnubny prsten kamea diamonds

Ako na nákup zásnubného prsteňa alebo svadobných obrúčok

Výber prsteňa môže byť veľmi ťažkým orieškom. Preto sme sa nad tým zamysleli a prinášame Vám jednoduchý návod, ktorý Vám zaručene pomôže s nákupom. Veríme, že tento krátky návod Vám pomôže vybrať tie pravé prstene,... prečítať >.

shutterstock

Ako kombinovať šperky so spoločenským odevom?

Oslavy, svadobné hostiny a stužkové sa blížia. Radi by ste nosili zaujímavé outfity v kombinácií so šperkami, ale neviete ako ich vkusne a farebne zladiť? Pripravili sme si pre vás pár jednoduchých rád, ktoré vám... prečítať >.