< Späť na zoznam článkov

Najkrajšie snubné prstene s veľkými drahokamami od KAMEA Diamonds

pridané 19.07.2023

Veľké drahokamy hýbu svetom a nie je to inak ani u nás v KAMEA. Keď prídu zákazníci do našej kamennej predajne v Trenčíne, ihneď im padne zrak na ligotavé kamene. Bolo to tak odjakživa, že ženy na sebe rady nosili šperky, ktoré boli veľké, ale zároveň vkusné. Preto v našej ponuke nechýbajú modely šperkov s väčšími drahokamami.

Poďme sa pozrieť spoločne na 10 modelov zásnubných prsteňov, ktoré sme pre vás do článku vybrali. Očaria vás nielen veľkým drahokamom, ale aj svojou krásnou škálou farieb. Na fotkách uvidíte synt. zirkóny s briliantovým výbrusom. Zakúpiť si u nás však môžete aj diamantové verzie. Prsteň vám teda vyhotovíme podľa vašich požiadaviek.

V našich dielňach sa pracuje každý deň, aby pre každého nášho zákazníka čakalo prekvapenie v pohode originálneho návrhu prsteňa. Prstene na fotografiách sú buď zo 14, alebo 18-karátového zlata. Zároveň sú certifikované gemologickou spol. GIA., Inbar Diamond center.

Exkluzívny prsteň v bielom zlate (Celebrity Collection)

Zelený skvost (Celebrity Collection)

Romantický ružový zásnubný prsteň (Celebrity Collection)

Ľadové okúzlenie (Sí Collection)

Výrazný zásnubný prsteň (Celebrity Collection)

Unikátna zelená (Dream Collection)

Obľúbený modrý zirkón aj s obrúčkou (Celebrity Collection)

Klenot na celý život (Celebrity Collection)

Krásny žltý zirkón (Celebrity Collection)

Očarujúci zásnubný prsteň (Dream Collection)

 

Toto nie sú zďaleka všetky naše modely zásnubných prsteňov s veľkými drahokamami. Ďalšie si môžete pozrieť v našich kolekciách alebo v našej kamennej predajni.

Sledujte nás aj na IG a FB.

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach 0904 618 009 & 0948 102 009. K dispozícii vám budeme aj na emaile obchod@svadobneobrucky.com.

 

Najnovšie články

Zásnubné prstene a ich história naprieč kultúrami krajín

História zásnubných prsteňov

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým kedy vznikla a odkiaľ pochádza tradícia zasnúbenia so zásnubným prsteňom? V skutočnosti je táto tradícia zakorenená v dávnej histórii. Význam zásnubného prsteňa spolu s jeho vzhľadom sa menil v čase naprieč kultúrami krajín. Zásnubný... prečítať >.

puncove znacky zlato a drahe kovy

Overenie pravosti šperkov – Štátny punc

Pre overenie pravosti šperkov sa na skoro každom drahom kove používanom pri výrobe šperkov uvádza punc. Čo je to punc? Na čo sa používa? Punc je číselné označenie vyrazené do drahých kovov, ktoré sa používajú... prečítať >.

tout Paul Newman Joanne Woodward

Najznámejšie príbehy pravej lásky

Diego Rivera & Frida Kahlo Mladá talentovaná maliarka z Mexika Frida Kahlo si zaplatila návštevu štúdia slávneho muralistu Diega Rivieru. Hľadala u neho rady pre svoju kariéru. “Mala nevšednú dôstojnosť, sebaistotu a v očiach zvláštny... prečítať >.