< Späť na zoznam článkov

Najkrajšie snubné prstene s veľkými drahokamami od KAMEA Diamonds

pridané 19.07.2023

Veľké drahokamy hýbu svetom a nie je to inak ani u nás v KAMEA. Keď prídu zákazníci do našej kamennej predajne v Trenčíne, ihneď im padne zrak na ligotavé kamene. Bolo to tak odjakživa, že ženy na sebe rady nosili šperky, ktoré boli veľké, ale zároveň vkusné. Preto v našej ponuke nechýbajú modely šperkov s väčšími drahokamami.

Poďme sa pozrieť spoločne na 10 modelov zásnubných prsteňov, ktoré sme pre vás do článku vybrali. Očaria vás nielen veľkým drahokamom, ale aj svojou krásnou škálou farieb. Na fotkách uvidíte synt. zirkóny s briliantovým výbrusom. Zakúpiť si u nás však môžete aj diamantové verzie. Prsteň vám teda vyhotovíme podľa vašich požiadaviek.

V našich dielňach sa pracuje každý deň, aby pre každého nášho zákazníka čakalo prekvapenie v pohode originálneho návrhu prsteňa. Prstene na fotografiách sú buď zo 14, alebo 18-karátového zlata. Zároveň sú certifikované gemologickou spol. GIA., Inbar Diamond center.

Exkluzívny prsteň v bielom zlate (Celebrity Collection)

Zelený skvost (Celebrity Collection)

Romantický ružový zásnubný prsteň (Celebrity Collection)

Ľadové okúzlenie (Sí Collection)

Výrazný zásnubný prsteň (Celebrity Collection)

Unikátna zelená (Dream Collection)

Obľúbený modrý zirkón aj s obrúčkou (Celebrity Collection)

Klenot na celý život (Celebrity Collection)

Krásny žltý zirkón (Celebrity Collection)

Očarujúci zásnubný prsteň (Dream Collection)

 

Toto nie sú zďaleka všetky naše modely zásnubných prsteňov s veľkými drahokamami. Ďalšie si môžete pozrieť v našich kolekciách alebo v našej kamennej predajni.

Sledujte nás aj na IG a FB.

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach 0904 618 009 & 0948 102 009. K dispozícii vám budeme aj na emaile obchod@svadobneobrucky.com.

 

Najnovšie články

Gemológkontroluječistotudiamantovprinásobnomzväčšení

Čistota diamantov

Čistota upozorňuje na malé prírodné nedostatky, ktoré sa nachádzajú vo všetkých diamantoch aj tej najvyššej kvality. Čím menej nedostatkov sa nachádza v diamantoch tým je jeho čistota vyššia a samozrejme stúpa aj jeho hodnota. Tieto... prečítať >.

shutterstock

5 drobností, vďaka ktorým oživíte romantiku.

KOMPLIMENT, KOMPLIMENT, KOMPLIMENT   Komplimentov nie je nikdy dosť. Vzťah ako taký by mal byť aj o tom, že sa navzájom ako osobnosti posúvate ďalej a pomáhate si na tejto ceste za “lepším ja”. Čo... prečítať >.

Zlatník osádza diamant do zásnubného prsteňa

Ako sa starať o diamantový zásnubný prsteň?

Dostali ste svoj vytúžený diamantový zásnubný prsteň? Diamantové zásnubné prstene však vyžadujú náležitú starostlivosť, preto vám prinášame niekoľko tipov ako sa o váš šperk správne starať, aby vám vydržal čo najdlhšie. Pravidlom číslo jedna je... prečítať >.