< Späť na zoznam článkov zásnuby

6 tipov, kde uskutočniť zimné zásnuby

pridané 13.12.2021

Zmenu ročných období môžeme vidieť na mnohých veciach okolo nás. Ľudia začínajú nosiť čoraz viac vrstiev oblečenia, stromy sa sfarbili do jesenných farieb a zhodili svoje listy, v rádiu hrajú vianočné koledy a ľudia s radosťou popíjajú varené víno a vianočný punč. Zimné obdobie je naozaj krásne a ako stvorené na romantické zasnúbenie. Aké je však to dokonalé miesto, kde môžete pokľaknúť a spýtať sa tú otázku, na ktorú čaká každá žena? Odpoveď nie je jednoznačná, preto vám prinášame niekoľko tipov, kde môžete prežiť váš špeciálny deň.

V prírode

Ak hľadáte dokonale vyzdobené miesto, kde by ste mohli pred svojou milovanou pokľaknúť a otvoriť tú malú krabičku, v ktorej sa ukrýva ten najkrajší snubný prsteň, nemusíte vôbec hľadať dlho. Príroda nám dokáže často ponúknuť tie najkrajšie scenérie, len musíte nájsť to správne miesto pre vás. Môže ísť o vaše obľúbené spoločné miesto, kam sa chodíte prechádzať, miesto kde ste sa prvýkrát stretli, kde ste si prvýkrát vyznali lásku alebo miesto, kde ste sa prvýkrát pobozkali. 

zaľúbený pár

Na vrchole hory

Prírodné úkazy počas zimy dokážu byť naozaj ako z rozprávkovej krajiny a pamätajte, že čím vyššie sa vyberiete, tým budú ohromujúcejšie. Zasnežené scenérie, zmrznuté cencúle a stromy vás prenesú do rozprávkového ľadového kráľovstva. Pokiaľ príde ten moment a vy sa rozhodnete nasadiť jej na prst krásny diamantový prsteň, nebude vás zima rozhodne trápiť. Láska vo vašom srdci vás určite poriadne zahreje. Pokiaľ chcete, aby vašu žiadosť sprevádzal dokonalý výhľad, odporúčame si zvoliť niektorý z vrcholov. Uvidíte pred vami váš celý svet, samozrejme, myslíme vašu milovanú a aj okolité prostredie.

zaľúbený pár

Pri mori / jazere

Prostredie pri mori, oceáne alebo celkovo pri vode nie je asi tip, ktorý si väčšina z vás spája so zimou. Tu ste však na veľkom omyle. Pobrežné scenérie  môžu byť krásne aj počas zimy. Pokiaľ sa rozhodnete pre tieto lokality, máte niekoľko možností. Cestovanie počas zimných mesiacov môže byť prekrásne, a to hlavne do turistických destinácií, ktoré sú počas zimy menej navštevované, no počasie je stále príjemné. Severské krajiny, naopak, poskytujú prekrásne zimné pobrežné scenérie. Môžete využiť zamrznuté jazero, lodičku, navštíviť opustený ostrov a množstvo iných zaujímavých vecí, ktoré by ste nemali k dispozícii nikde inde. 

Pokiaľ hľadáte špeciálne miesto, kde sa zasnúbiť, určite vám odporúčame porozmýšľať o destinácii, kde ste nikdy neboli alebo ste ju vždy chceli navštíviť. Spomienky na túto chvíľu budú o to nezabudnuteľnejšie.

Romantická večera

Zapálené sviečky, kvety a vynikajúce jedlo určite vytvorí tú správnu atmosféru. Rozhodnite sa pre jedlo, ktoré máte obaja radi. Môžete sa pokúsiť o vyčarenie kulinárskeho zážitku sami, alebo sa vyberte spoločne do obľúbenej reštaurácie. Existuje množstvo spôsobov, ako túto chvíľu ozvláštniť. Živá hudba, predslov, čo pre vás daná osoba znamená, alebo len jednoduchá otázka v ten správny moment. Romantická večera je rozhodne spôsob, ako dokážete spraviť večer výnimočný s luxusným nádychom.

Na svadbe kamaráta

Tento spôsob je v poslednej dobe čoraz obľúbenejší. Ste na krásnom mieste, oblečení elegantne a slávnostne a mnohí nevidia lepšiu chvíľu, kedy sa opýtať otázku „Vezmeš si ma?“. Okrem toho máte v okolí svojich priateľov, s ktorými viete vašu šťastnú novinu hneď osláviť. Môžete to spraviť v súkromí mimo všetkých svadobných hostí alebo verejne počas svadobnej oslavy. Moment, ktorý páni obľubujú najviac, je rozhodne nevestin hod kyticou. Nezadané dievčatá nechajú tú vašu vysnívanú kyticu chytiť alebo ju nevesta vyvolenej iba podá. V tom momente prichádza vaša chvíľa, kedy budete mať už v ruke  zásnubný prsteň z bieleho zlata, ktorý je určený len pre ňu. Všetci sa budú tešiť na vašu svadbu, ktorá by podľa pravidla mala byť „do roka a do dňa“.

Báseň / list

Ste kreatívny, romantický a výrečný? Tak prečo to nevyužiť pri tomto nezabudnuteľnom momente? Zaľúbené listy a básne boli jednoducho v minulosti prirodzenou súčasťou každého vzťahu. Rozhodne mali niečo do seba. Ktorékoľvek dievča, ktoré dostalo takéto vyznanie lásky, vedelo o pocitoch svojho vysnívaného princa. Vráťme teda trochu romantiky aj do súčasnosti a skúste zvečniť na papieri vaše pocity, ktoré k danej osobe cítite. To spolu so žiadosťou o ruku a tým najkrajším prsteňom rozhodne rozbúcha srdce každej.

zaľúbený pár

Pod vianočným stromčekom

Ak hľadáte ten dokonalý darček pod vianočný stromček, možno je jednoduchá odpoveď priamo pred vami. Diamantový zásnubný prsteň, ktorý bude vaša druhá polovička nosiť s úsmevom na tvári, rozhodne nie je drobnosť, ktorá zanikne medzi ostatnými darčekmi. Nepodceňujte výber zásnubného prsteňa a nechajte si dostatok času, aby ste ho mali pod stromčekom včas. Tento darček bude určite ten najkrajší spomedzi všetkých.

Kdekoľvek sa rozhodnete darovať svojej láske na celý život zlatý snubný prsteň, bude to určite nezabudnuteľná chvíľa pre vás oboch. Dúfame, že žiadosť o ruku vám vyjde presne podľa vašich predstáv a láska medzi vami sa nikdy nevytratí. Želáme vám, nech ste šťastní a máte v sebe oporu počas vašej spoločnej cesty životom.

Zdroj fotiek: pinterest.com

Najnovšie články

Ak chcete spraviť Vaše svadobné obrúčky zaujímavejšími a špeciálnymi len pre vás určite ich obohaťte gravírovaním.

Gravírovanie svadobných obrúčok

Svadba je určite tou najväčšou udalosťou v živote zasnúbeného páru. Každá svadba je unikátna a nezabudnuteľná. Svadobné obrúčky aj napriek ich dokonalému prevedeniu či množstvu variácií, a odpustite nám to, ale až také originálne nie sú. Ak chcete... prečítať >.

Ako bezbolestne zvládnuť dni pred svadbou

Pár rýchlych rád pre budúcich ženíchov Je čas urobiť veľký krok. Už ste využili romantickú chvíľu a dali jej malú krabičku, v ktorej objavila zásnubný prsteň. Ale ako vieme, všetko má svoju cenu. Svadba nie... prečítať >.

5 kúskov, ktoré deklarujú Vašu lásku navždy

Deklarovanie Vašej lásky so značkou KAMEA je prísľub daru, ktorý oslavuje romantické puto. Vášnivo, bláznivo a intenzívne. To je celé na čom záleží. Od zásnubného prsteňa až po šperk na výročie zlatej svadby. Od prvých... prečítať >.

Našich klientov radi privìtame v našom štýlovom zlatníckom štúdiu, kde sa budeme venovať výhradne vám. K dispozícii vám bude vyučený klenotnik - gemológ s 23-ročnou praxou.
Objednať sa môžete na tel. 0904 618 009 / mailom.