< Späť na zoznam článkov

Žiadosť o ruku na Vianoce? Chce to plán

pridané 14.12.2023

Vianoce sú obdobím, ktoré nesie v sebe vôňu škorice, zvuk zvončekov a teplý pocit rodiny. Pre mnohé páry je to tiež ideálny čas na krok, ktorý zmení ich životy navždy žiadosť o ruku. Ak ste sa rozhodli, že Vianoce budú ten správny moment na toto špeciálne vyhlásenie, nie je to len tak. Chce to plán, nápaditosť a trochu dávkovania romantiky.

1. Kde začať?

Premýšľajte o tom, kde a ako chcete, aby sa žiadosť o ruku odohrala. Možnosti sú nekonečné od romantického večera pri krbe až po návštevu nejakého obľúbeného miesta. Zamerajte sa na miesto, ktoré má pre vás oboch osobný význam. Požiadať o ruku svoju priateľku môžete aj doma priamo pod vianočným stromčekom, bude to krásne prekvapenie. Ak máte zo žiadosti o ruku stres, zabaľte zásnubný prstienok ako darček pod stromček, aby si ho tam vaša polovička žena.

2. Žiadosť na mieste, kde to najmenej čaká

Ak máte v pláne zorganizovať nápaditú žiadosť o ruku na verejnom mieste, napríklad v obľúbenej kaviarni alebo na námestí osvetlenom vianočnými svetlami, skontaktujte sa s prevádzkovateľmi miesta a získajte povolenie. Pomôžu vám tento moment zvládnuť čo najlepšie.

3. Vytvorte romantickú atmosféru

Vytvorte atmosféru, ktorá bude romantická a nezabudnuteľná. To môže zahŕňať výber správneho playlistu s pesničkami, ktoré majú osobný význam pre vás dvoch, alebo vytvorenie albumu s fotografiami, ktoré zobrazujú vaše spoločné zážitky a vzťah. K tomu pridajte vianočné svetlá a vôňu sviečok.

4. Zaznamenajte váš okamih  

Ak budú pri žiadosti o ruku viacerí ľudia, nezabudnite zabezpečiť nejakého fotografa alebo aspoň niekoho, kto môže zachytiť tento nezabudnuteľný okamih. Môže to byť profesionálny fotograf, kamarát či niekto z rodiny. Videá a fotky sú predsa skvelým spôsobom, ako zachytiť reakcie a emócie tohto špeciálneho okamihu.

5. Pripite si šampanské!

Na záver nezabudnite na malý detail šampanské na oslavu. Po úspešnej odpovedi na vašu otázku môžete tento moment hneď aj osláviť. Žiadosť o ruku na Vianoce môže byť jedinečným a nezabudnuteľným zážitkom. 

6. Výber správneho prsteňa

Ak chcete, aby bola vaša žiadosť o ruku nezabudnuteľná, vyberte ten správny prsteň. V našom showroome si vyberiete podľa vašich predstáv. Pokiaľ budete potrebovať poradiť, sme tu pre vás. Ukážeme vám rôzne modely a spoločne zistíme, ktorý sa vašej priateľke bude určite páčiť. Môžete tiež zvážiť vlastnoručné vyrobenie prsteňa alebo si jednoducho vyberte niektorý z prsteňov na našom webe.

Najnovšie články

Zásnubné prstene osadené farebnými drahými kameňmi

Ako vybrať ten pravý zásnubný prsteň pre vašu vyvolenú?

Ste už pripravený pokľaknúť na koleno a požiadať vašu polovičku o ruku? Ak áno, tak nezabúdajte na to, že tento krok si vyžaduje menšie plánovanie. Kde však začať? Ak ste sa už rozhodli požiadať vašu partnerku o ruku... prečítať >.

Tavenie a zlievanie zlata do formy

Aký drahý kov vybrať pre vaše šperky?

Výber drahého kovu môže niekedy skomplikovať vašu voľbu zlatých svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov alebo iných šperkov. V každom zlatníctve máte na výber z veľkého množstva žiarivých ozdôb a úprimne si povedzme, každý by ich chcel... prečítať >.

shutterstock

Letné trendy šperkov

Leto je obdobím, kedy máme na ramenách menej povinností a stresu a na sebe aj menej vecí, oblečenia či doplnkov..Preto vám prinášame malú inšpiráciu šperkov, ktoré vás priveľmi nezaťažia, no aj tak dokonale vyzdvihnú vašu... prečítať >.