< Späť na zoznam článkov

Žiadosť o ruku na Vianoce? Chce to plán

pridané 14.12.2023

Vianoce sú obdobím, ktoré nesie v sebe vôňu škorice, zvuk zvončekov a teplý pocit rodiny. Pre mnohé páry je to tiež ideálny čas na krok, ktorý zmení ich životy navždy žiadosť o ruku. Ak ste sa rozhodli, že Vianoce budú ten správny moment na toto špeciálne vyhlásenie, nie je to len tak. Chce to plán, nápaditosť a trochu dávkovania romantiky.

1. Kde začať?

Premýšľajte o tom, kde a ako chcete, aby sa žiadosť o ruku odohrala. Možnosti sú nekonečné od romantického večera pri krbe až po návštevu nejakého obľúbeného miesta. Zamerajte sa na miesto, ktoré má pre vás oboch osobný význam. Požiadať o ruku svoju priateľku môžete aj doma priamo pod vianočným stromčekom, bude to krásne prekvapenie. Ak máte zo žiadosti o ruku stres, zabaľte zásnubný prstienok ako darček pod stromček, aby si ho tam vaša polovička žena.

2. Žiadosť na mieste, kde to najmenej čaká

Ak máte v pláne zorganizovať nápaditú žiadosť o ruku na verejnom mieste, napríklad v obľúbenej kaviarni alebo na námestí osvetlenom vianočnými svetlami, skontaktujte sa s prevádzkovateľmi miesta a získajte povolenie. Pomôžu vám tento moment zvládnuť čo najlepšie.

3. Vytvorte romantickú atmosféru

Vytvorte atmosféru, ktorá bude romantická a nezabudnuteľná. To môže zahŕňať výber správneho playlistu s pesničkami, ktoré majú osobný význam pre vás dvoch, alebo vytvorenie albumu s fotografiami, ktoré zobrazujú vaše spoločné zážitky a vzťah. K tomu pridajte vianočné svetlá a vôňu sviečok.

4. Zaznamenajte váš okamih  

Ak budú pri žiadosti o ruku viacerí ľudia, nezabudnite zabezpečiť nejakého fotografa alebo aspoň niekoho, kto môže zachytiť tento nezabudnuteľný okamih. Môže to byť profesionálny fotograf, kamarát či niekto z rodiny. Videá a fotky sú predsa skvelým spôsobom, ako zachytiť reakcie a emócie tohto špeciálneho okamihu.

5. Pripite si šampanské!

Na záver nezabudnite na malý detail šampanské na oslavu. Po úspešnej odpovedi na vašu otázku môžete tento moment hneď aj osláviť. Žiadosť o ruku na Vianoce môže byť jedinečným a nezabudnuteľným zážitkom. 

6. Výber správneho prsteňa

Ak chcete, aby bola vaša žiadosť o ruku nezabudnuteľná, vyberte ten správny prsteň. V našom showroome si vyberiete podľa vašich predstáv. Pokiaľ budete potrebovať poradiť, sme tu pre vás. Ukážeme vám rôzne modely a spoločne zistíme, ktorý sa vašej priateľke bude určite páčiť. Môžete tiež zvážiť vlastnoručné vyrobenie prsteňa alebo si jednoducho vyberte niektorý z prsteňov na našom webe.

Najnovšie články

Čo robiť keď milujete muža, ale nenávidíte zásnubný prsteň?

Čo robiť keď milujete muža, ale nenávidíte prsteň?

Určite si hovoríte, že keď vás partner požiada o ruku a spýta sa, či budete jeho po celý život, nebudete sa starať o to, ako bude prsteň vyzerať. Povedzme si však pravdu! Tento prsteň budete nosiť po celý... prečítať >.

trendy svadobne obrucky  kamea diamonds

Trendy svadobných obrúčok 2020

Posledné desaťročia svadobný priemysel zaznamenal obrovské zmeny. Tieto zmeny sa posunuli smerom k prejavovaniu osobného štýlu a pravidlá, ktoré kedysi diktovali ako má vyzerať svadba – teda od snehobielych svadobných šiat až po vzorovo vyzdobenú svadobnú... prečítať >.

Ako nosiť zlato každý deň

Predstava o tom, že zlato ma svoje “zlaté časy” za sebou sa nezakladá na pravde. Môžeme konštatovať, že zlato zostáva najväčším trendom, dokonca sa teší rastúcej obľube v Európe i na celom svete. Karát Tradičná... prečítať >.