< Späť na zoznam článkov zásnubný prsteň a ruže

Valentín: 5 tipov na šperky pre vašu polovičku

pridané 09.01.2024

Valentín je sviatok, ktorý pre mnohé páry znamená veľa. Ženy očakávajú, že dostanú nejaký krásny darček, ktorým partner vyjadrí jeho náklonnosť. Nuž, vybrať ten správny dar už nie je také jednoduché. Prezradíme vám ale, že šperkom nikdy nič nepokazíte, práve naopak. Ženy sú rady obdarúvané šperkami, pretože symbolizujú lásku a hodnotu.

S Kamea Diamonds, kde umenie stretáva šperky, máte možnosť vybrať pre svoju polovičku niečo výnimočné. Pripravili sme pre vás niekoľko skvelých tipov:

1. Diamanty so srdcom – symbol nezničiteľnej lásky

Prsteň, ktorý symbolizuje vašu nezničiteľnú lásku. Čo naň poviete? Je ideálny na romantické požiadanie o ruku. Ak už manželia ste, týmto prsteňom potvrdíte svoje city a vaša žena sa mu určite poteší.

prsteň v tvare srdca

2. Personalizovaný šperk – unikátna Jedinečnosť

Pre milovníkov symbolov, odkazov, spomienok je ideálna voľba vybrať šperk s originálnym gravírovaním. Vaše mená, iniciály, dátum prvého stretnutia, citát…týmto spôsobom darujete nielen šperk, ale aj časť svojho príbehu.

zlaté obrúčky s gravírovaním

3. Náhrdelník plný farieb

Ak chcete partnerke vyčariť úsmev na tvári, urobiť jej veľkú radosť a zároveň ju prekvapiť, kúpte jej náhrdelník s farebnými kameňmi.

prívesok s farebnými zirkónmi

4. Vzácne perly 

Vzácny a jedinečný šperk, ktorý nikdy nevyjde z módy je jednoznačne perla. Náušnice s perlami sú tradičné, no zároveň očarujúce. Dostať perlový šperk znamená pre ženu veľa. Okrem toho, že ide o šperk, ktorý je známy po celom svete vďaka svojej kráse, prináša šťastie, zdravie a ochraňuje pred negatívnou energiou.

perlové náušnice

5. Šperky v modernom minimalizme

Moderný minimalizmus nikdy nevyjde z módy. Tenké a jemné náramky na ruku sú dokonalým prejavom elegancie. 

dámsky náramok na ruku

Kamea Diamonds prináša šperky, ktoré nie sú len klenotmi, ale aj umením. Pri výbere šperku si vyberáte nielen kusy krásy, ale aj príbehy, ktoré budú s vami žiť navždy. Darujte svojej partnerke niečo viac než len šperk – darujte jej lásku pretavenú do kovu.

Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Pintereste.

 

Najnovšie články

ako zladit svadobne obrucky so zasnubnym prstenom kamea diamonds

Ako zladiť zásnubný prsteň so svadobnými obrúčkami?

Zlatníctvo KAMEA Diamonds je najväčším svadobným štúdiom zásnubných šperkov a svadobných obrúčok na Slovensku. Ponúkame viac ako 5000 modelov ručne vyrábaných svadobných šperkov. Niekedy sa môže zdať, že si nedokážete vybrať – predsa len vyberáte... prečítať >.

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch KAMEA

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch

Diamanty a ich charakteristické vlastnosti výrazným spôsobom ovplyvňujú vzhľad, ale hlavne cenu šperkov. Niekedy sa môže zdať, že výber kvalitného diamantu je náročné, ale s týmto jednoduchým návodom budete zaručene vedieť, ktoré vlastnosti by ste... prečítať >.

bachelorette party ideas wilmington nc

Kde sa vzala rozlúčka so slobodou?

Alkohol, hry, striptíz, priatelia a zábava. Toto sú hlavné položky každej dobrej modernej rozlúčky so slobodou, ale nebolo tomu vždy tak. Rozlúčky so slobodou boli predmanželskou oslavou v nejakej forme už v 15. storočí, ale... prečítať >.