< Späť na zoznam článkov

Tipy na darček: aký šperk darovať mame?

pridané 24.07.2023

Darovanie šperku mame je krásny a osobný spôsob vyjadrenia svojej lásky a vďačnosti. Výber si preto dobre premyslite. Tu je niekoľko nápadov na šperky, ktoré by vašej mame mohli urobiť radosť:

1. Vkusný náramok 

Náramok je skvelým darom pre mamu, pretože symbolizuje spojenie a pripomína jej vašu lásku. Môžete vybrať náramok s prídavkom jej obľúbeného drahokamu alebo jej vygravírovať na náramok jej iniciály. 

2. Medailón alebo náhrdelník

Medailón je šperk, do ktorého sa dá vložiť malý obrázok, významné slová alebo obľúbený symbol. Darovanie medailónu mame je veľmi osobné, pretože si v ňom môže nosiť niečo, čo jej vždy bude pripomínať vás a vašu rodinu. 

Ak by ste jej chceli darovať radšej náhrdelník, máte naozaj široké možnosti výberu. My odporúčame zvoliť jemnú retiazku a zaujímavý drahokam, pokojne aj farebný. 

3. Prsteň

Ak vaša mama rada nosí prstene, môžete jej darovať špeciálny prsteň. Zvoľte taký, ktorý odpovedá jej štýlu – môže to byť jednoduchý prsteň s jej obľúbeným drahokamom alebo zlatý prsteň so symbolickým významom. V našej ponuke nájdete množstvo zaujímavých prsteňov, ktoré sa perfektne hodia ako darček pre mamy.

 

4. Náušnice

Náušnice sú elegantným a neprehliadnuteľným darom. Môžete si vybrať klasické perlové náušnice, šperky so štýlovými kryštálmi alebo prispôsobené náušnice, ktoré sa zhodujú s jej vkusom a preferenciami. Ak má nejakú konkrétnu obľúbenú farbu, vyberajte kameň podľa nej.

5. Brošňa alebo prívesok

Ak vaša mama preferuje šperky, ktoré si môže pripnúť na oblečenie alebo vymieňať na retiazke podľa potreby, zvážte darovanie brošne alebo prívesku. Môžete jej vybrať brošňu s jej obľúbeným motívom či vkusný prívesok s drahokamom.

V každom prípade je rozhodujúce, aby ste zvolili šperk, ktorý bude vyjadrovať osobnosť a štýl vašej mamy. Môžete zvážiť aj personalizované šperky s jej menom, dátumom narodenia alebo inými špeciálnymi detailmi. Dôležité je, aby ste vyjadrili váš hlboký cit a vďačnosť vo forme, ktorá jej bude najbližšia. Radi vám vyhovieme vo vašich požiadavkach pri kúpe šperku a potešíme vás aj 10 % zľavou. Pozrite si našu ponuku šperkov online alebo si príďte pozrieť naše šperky do showroomu v Trenčíne.

 

Najnovšie články

Svadobné šperky, náušnice, prívesky a sety

Ako ušetriť na svadobných šperkoch?

Veľa budúcich neviest si myslí, že čím viac peňazí minú na svadobné šperky, tým budú vyzerať okúzľujúcejšie na svojej svadbe. To nie je celkom až tak pravda a veľa “šetrných” neviest myslí na svoj finančný... prečítať >.

zasnubne prstene krabicka stojan

Ako si vyčistiť zásnubný prsteň v pohodlí domova?

Ako prevenciu počas pandémie Koronavírusu (Covid-19) odporúčame NENOSIŤ zásnubné prstene, svadobné obrúčky, náramky ako aj hodinky na rukách. Nosenie šperkov a iných doplnkov na verejnosti môže výrazne znížiť účinnosť odporúčaných hygienických opatrení! Nielenže na niektorých... prečítať >.

Photo

Jesenné zásnuby s KAMEA

Jedno z najromantickejších požiadaní o ruku sa istotne deje v prírode. Predstavte si pestrofarebné kopce, teplé babie leto a jej jemnú ruku v tej vašej ako mierite na vrchol niektorého zo slovenských kopcov. No na... prečítať >.