< Späť na zoznam článkov

Svadobné trendy pre rok 2023

pridané 18.07.2023

Máme tu nový rok a s ním prichádzajú aj nové trendy vo svete svadieb. Šaty, šperky, výzdoba, účesy…to všetko sa mení a získava nový rozmer. Zisťovali sme preto, aké trendy nás čakajú tento rok.

Svadobné torty

Tento rok častejšie uvidíte vysoké, niekoľko poschodové torty. Zaujímavosťou budú aj torty, ktoré majú oddelené poschodia vďaka ozdobným stojanom. Tieto stojany majú podobu rôznych geometrických tvarov. 

Dominovať budú kvety, ručne vyrábané ozdoby, ako sú rôzne vlákna, cukrové kvety, textúry, minimalistické vzory a pod.

Prečítajte si aj náš článok, ktorý vás inšpiruje pri výbere svadobnej torty.

Svadobná výzdoba

Pri výzdobách nás čaká jednoduchosť prepojená s metalickými prvkami a kvetmi. Stále bude však trendy aj štýl greenery, s ktorým sme sa stretli v roku 2022. Greenery je možné pripraviť v akomkoľvek ročnom období a pôsobí naozaj krásne.

Šaty pre nevestu

Dnes majú nevesty široké možnosti vo výbere ich vysnívaných šiat. Veľmi obľúbenými sa stali tzv. „multifunkčné šaty”, teda také, ktoré viete využiť vo viacerých podobách. To znamená, že majú odopínateľnú vlečku alebo sukňu. Z krásnych princeznovských šiat sú zrazu elegantné úzke šaty. Je stále viac moderné mať šaty, ktoré viete neskôr využiť aj na iné príležitosti.

Trendy budú aj korzety, dlhé závoje, lesklé flitre, korzety a dlhé rukávy. Táto sezóna bude vkusná a elegantná.

Svadobné obrúčky

 

 

 

 

 

 

Elegancia zostáva tento rok aj pri svadobných obrúčkach. Premyslené detaily, kvalitné materiály, prepojenie žltého zlata s bielym. Pri obrúčkach je ale dôležitejšie riadiť sa vlastným úsudkom a pocitom. Nebudete ich predsa nosiť jednu sezónu, zostávajú vám na celý život. Práve tomu sme prispôsobili naše kolekcie svadobných obrúčok. Vybrať si môžete elegantné, rafinované, kombinované a taktiež obrúčky s diamantmi či so zirkónmi.

Nazrite preto do našich kolekcií a vyberte tie pravé.

 

Najnovšie články

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu.

Karát diamantov

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu. Čím vyššia hmotnosť diamantu tým samozrejme bude aj väčší diamant. Veľkosť diamantu však závisí od... prečítať >.

Hodnota trojmesačnej výplaty? Ako veľa by ste mali investovať do zásnubného prsteňa?

Staré známe pravidlo, ktoré počul už snáď každý. Povedzme si ale na rovinu, zaplatiť za zásnubný prsteň trojmesačnou výplatou, nie je pre niekoho úplne jednoduché. Ako to s tým výberom zásnubného prsteňa vôbec je? Veľmi... prečítať >.

shutterstock

TOP 5 najromantickejších požiadaní o ruku

Jeden z najradostnejších a najpamätnejších momentov života je dozaista požiadanie o ruku. Rozhodnutie muža stráviť so ženou spoločný život patrí do oceňovaných odhodlaní muža v jeho živote vôbec. Pre vás odvážnych a odhodlaných pánov prinášame... prečítať >.