< Späť na zoznam článkov

Svadobné trendy pre rok 2023

pridané 18.07.2023

Máme tu nový rok a s ním prichádzajú aj nové trendy vo svete svadieb. Šaty, šperky, výzdoba, účesy…to všetko sa mení a získava nový rozmer. Zisťovali sme preto, aké trendy nás čakajú tento rok.

Svadobné torty

Tento rok častejšie uvidíte vysoké, niekoľko poschodové torty. Zaujímavosťou budú aj torty, ktoré majú oddelené poschodia vďaka ozdobným stojanom. Tieto stojany majú podobu rôznych geometrických tvarov. 

Dominovať budú kvety, ručne vyrábané ozdoby, ako sú rôzne vlákna, cukrové kvety, textúry, minimalistické vzory a pod.

Prečítajte si aj náš článok, ktorý vás inšpiruje pri výbere svadobnej torty.

Svadobná výzdoba

Pri výzdobách nás čaká jednoduchosť prepojená s metalickými prvkami a kvetmi. Stále bude však trendy aj štýl greenery, s ktorým sme sa stretli v roku 2022. Greenery je možné pripraviť v akomkoľvek ročnom období a pôsobí naozaj krásne.

Šaty pre nevestu

Dnes majú nevesty široké možnosti vo výbere ich vysnívaných šiat. Veľmi obľúbenými sa stali tzv. „multifunkčné šaty”, teda také, ktoré viete využiť vo viacerých podobách. To znamená, že majú odopínateľnú vlečku alebo sukňu. Z krásnych princeznovských šiat sú zrazu elegantné úzke šaty. Je stále viac moderné mať šaty, ktoré viete neskôr využiť aj na iné príležitosti.

Trendy budú aj korzety, dlhé závoje, lesklé flitre, korzety a dlhé rukávy. Táto sezóna bude vkusná a elegantná.

Svadobné obrúčky

 

 

 

 

 

 

Elegancia zostáva tento rok aj pri svadobných obrúčkach. Premyslené detaily, kvalitné materiály, prepojenie žltého zlata s bielym. Pri obrúčkach je ale dôležitejšie riadiť sa vlastným úsudkom a pocitom. Nebudete ich predsa nosiť jednu sezónu, zostávajú vám na celý život. Práve tomu sme prispôsobili naše kolekcie svadobných obrúčok. Vybrať si môžete elegantné, rafinované, kombinované a taktiež obrúčky s diamantmi či so zirkónmi.

Nazrite preto do našich kolekcií a vyberte tie pravé.

 

Najnovšie články

Zásnubné prstene osadené farebnými drahými kameňmi

Ako vybrať ten pravý zásnubný prsteň pre vašu vyvolenú?

Ste už pripravený pokľaknúť na koleno a požiadať vašu polovičku o ruku? Ak áno, tak nezabúdajte na to, že tento krok si vyžaduje menšie plánovanie. Kde však začať? Ak ste sa už rozhodli požiadať vašu partnerku o ruku... prečítať >.

Tavenie a zlievanie zlata do formy

Aký drahý kov vybrať pre vaše šperky?

Výber drahého kovu môže niekedy skomplikovať vašu voľbu zlatých svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov alebo iných šperkov. V každom zlatníctve máte na výber z veľkého množstva žiarivých ozdôb a úprimne si povedzme, každý by ich chcel... prečítať >.

shutterstock

Letné trendy šperkov

Leto je obdobím, kedy máme na ramenách menej povinností a stresu a na sebe aj menej vecí, oblečenia či doplnkov..Preto vám prinášame malú inšpiráciu šperkov, ktoré vás priveľmi nezaťažia, no aj tak dokonale vyzdvihnú vašu... prečítať >.