< Späť na zoznam článkov

Svadobné trendy pre rok 2023

pridané 18.07.2023

Máme tu nový rok a s ním prichádzajú aj nové trendy vo svete svadieb. Šaty, šperky, výzdoba, účesy…to všetko sa mení a získava nový rozmer. Zisťovali sme preto, aké trendy nás čakajú tento rok.

Svadobné torty

Tento rok častejšie uvidíte vysoké, niekoľko poschodové torty. Zaujímavosťou budú aj torty, ktoré majú oddelené poschodia vďaka ozdobným stojanom. Tieto stojany majú podobu rôznych geometrických tvarov. 

Dominovať budú kvety, ručne vyrábané ozdoby, ako sú rôzne vlákna, cukrové kvety, textúry, minimalistické vzory a pod.

Prečítajte si aj náš článok, ktorý vás inšpiruje pri výbere svadobnej torty.

Svadobná výzdoba

Pri výzdobách nás čaká jednoduchosť prepojená s metalickými prvkami a kvetmi. Stále bude však trendy aj štýl greenery, s ktorým sme sa stretli v roku 2022. Greenery je možné pripraviť v akomkoľvek ročnom období a pôsobí naozaj krásne.

Šaty pre nevestu

Dnes majú nevesty široké možnosti vo výbere ich vysnívaných šiat. Veľmi obľúbenými sa stali tzv. „multifunkčné šaty”, teda také, ktoré viete využiť vo viacerých podobách. To znamená, že majú odopínateľnú vlečku alebo sukňu. Z krásnych princeznovských šiat sú zrazu elegantné úzke šaty. Je stále viac moderné mať šaty, ktoré viete neskôr využiť aj na iné príležitosti.

Trendy budú aj korzety, dlhé závoje, lesklé flitre, korzety a dlhé rukávy. Táto sezóna bude vkusná a elegantná.

Svadobné obrúčky

 

 

 

 

 

 

Elegancia zostáva tento rok aj pri svadobných obrúčkach. Premyslené detaily, kvalitné materiály, prepojenie žltého zlata s bielym. Pri obrúčkach je ale dôležitejšie riadiť sa vlastným úsudkom a pocitom. Nebudete ich predsa nosiť jednu sezónu, zostávajú vám na celý život. Práve tomu sme prispôsobili naše kolekcie svadobných obrúčok. Vybrať si môžete elegantné, rafinované, kombinované a taktiež obrúčky s diamantmi či so zirkónmi.

Nazrite preto do našich kolekcií a vyberte tie pravé.

 

Najnovšie články

ako zladit svadobne obrucky so zasnubnym prstenom kamea diamonds

Ako zladiť zásnubný prsteň so svadobnými obrúčkami?

Zlatníctvo KAMEA Diamonds je najväčším svadobným štúdiom zásnubných šperkov a svadobných obrúčok na Slovensku. Ponúkame viac ako 5000 modelov ručne vyrábaných svadobných šperkov. Niekedy sa môže zdať, že si nedokážete vybrať – predsa len vyberáte... prečítať >.

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch KAMEA

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch

Diamanty a ich charakteristické vlastnosti výrazným spôsobom ovplyvňujú vzhľad, ale hlavne cenu šperkov. Niekedy sa môže zdať, že výber kvalitného diamantu je náročné, ale s týmto jednoduchým návodom budete zaručene vedieť, ktoré vlastnosti by ste... prečítať >.

bachelorette party ideas wilmington nc

Kde sa vzala rozlúčka so slobodou?

Alkohol, hry, striptíz, priatelia a zábava. Toto sú hlavné položky každej dobrej modernej rozlúčky so slobodou, ale nebolo tomu vždy tak. Rozlúčky so slobodou boli predmanželskou oslavou v nejakej forme už v 15. storočí, ale... prečítať >.