< Späť na zoznam článkov žena na pláži so šperkami

Šperky na leto 2024. Toto sú naše tipy

pridané 16.06.2024

Leto 2024 je obdobím výrazných farieb, odvážnych dizajnov a jedinečných šperkov, ktoré vyjadrujú osobný štýl a vkus. Slnko, dovolenky a spoločenské udalosti sú príležitosťou na to, aby sme ukázali svoj štýl. Tu sú naše tipy na šperky, ktoré vám toto leto nesmú chýbať.

1. Náhrdelníky s farebnými kameňmi

Farebné kamene sú hitom leta 2024. Náhrdelníky s tyrkysmi, ametystmi, citrínmi a topásmi dodávajú vášmu vzhľadu sviežosť a hravosť. Farebné kamene sú kombinované s rôznymi druhmi kovov, ako je zlato, striebro alebo platina, čím získate rôzne štýly a možnosti kombinácií. Tento rok sú obľúbené aj asymetrické a vrstvené dizajny.

B5780 zo žltého zlata

2. Náramky na členok

Náramky na členok sú späť v móde a leto 2024 je ideálnym časom na ich nosenie. Dodávajú vašim nohám elegantný a zmyselný vzhľad. Vyberte si náramky z jemných retiazok, zdobené príveskami alebo korálkami, ktoré sa hodia na pláž, ale aj do mesta. Ak nechcete nosiť náramok na nohe, vyberte si elegantný a jemný náramok na ruku.

3. Letné náušnice

Veľké a výrazné náušnice sú neodmysliteľnou súčasťou letných outfitov. Tento rok sú populárne náušnice s prírodnými motívmi, ako sú kvety, mušle alebo listy, ktoré evokujú dovolenkovú atmosféru. Dlhé visiacie náušnice a veľké kruhové náušnice dodajú vášmu vzhľadu šmrnc a eleganciu.

4. Prstene s minimalistickým dizajnom

Minimalizmus je trendom aj v roku 2024. Jemné zlaté alebo strieborné prstene s jednoduchými líniami sú elegantné a štýlové. Tento rok sú populárne aj prstene s malými farebnými kameňmi, ktoré dodávajú jemný farebný akcent.

96ZPP z bieleho zlata

5. Perlové šperky

Perly sú nadčasové a tento rok sú opäť v móde. Perlové náhrdelníky, náušnice alebo náramky sú ideálne na letné večierky a formálne príležitosti. Kombinácia perál a moderných dizajnov vytvára sofistikovaný a elegantný vzhľad.

A5910 zo žltého zlata

6. Šperky s prírodnými motívmi

Šperky s motívmi listov, kvetov, mušlí a zvierat sú veľmi populárne. Vyjadrujú lásku k prírode a dodávajú vzhľadu hravosť a originalitu. Sú ideálne na letné festivaly, pikniky alebo dovolenky.

7. Viacvrstvové náhrdelníky

Kombinácia rôznych dĺžok a štýlov náhrdelníkov vytvára zaujímavý a dynamický vzhľad. Môžete kombinovať jednoduché retiazky, korálkové náhrdelníky a náhrdelníky s farebnými kameňmi pre vytvorenie jedinečného letného looku.

V Kamea Diamonds nájdete široký výber letných šperkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali najnovším trendom a vašim osobným preferenciám. Navštívte nás a objavte šperky, ktoré dodajú vašim letným outfitom ten správny lesk a štýl.

 

Najnovšie články

Svadobné šperky, náušnice, prívesky a sety

Ako ušetriť na svadobných šperkoch?

Veľa budúcich neviest si myslí, že čím viac peňazí minú na svadobné šperky, tým budú vyzerať okúzľujúcejšie na svojej svadbe. To nie je celkom až tak pravda a veľa “šetrných” neviest myslí na svoj finančný... prečítať >.

zasnubne prstene krabicka stojan

Ako si vyčistiť zásnubný prsteň v pohodlí domova?

Ako prevenciu počas pandémie Koronavírusu (Covid-19) odporúčame NENOSIŤ zásnubné prstene, svadobné obrúčky, náramky ako aj hodinky na rukách. Nosenie šperkov a iných doplnkov na verejnosti môže výrazne znížiť účinnosť odporúčaných hygienických opatrení! Nielenže na niektorých... prečítať >.

Photo

Jesenné zásnuby s KAMEA

Jedno z najromantickejších požiadaní o ruku sa istotne deje v prírode. Predstavte si pestrofarebné kopce, teplé babie leto a jej jemnú ruku v tej vašej ako mierite na vrchol niektorého zo slovenských kopcov. No na... prečítať >.