< Späť na zoznam článkov

Šperky: 5 krásnych noviniek od KAMEA Diamonds

pridané 20.07.2023

Aj u nás v zlatníctve Kamea sa posúvame vpred a neustále pre vás tvoríme nové modely šperkov. Snažíme sa prispôsobiť vašim požiadavkám a túžbam. Šperk predsa musíte nosiť s potešením, musí vám robiť radosť. V článku vám preto chceme predstaviť niekoľko noviniek, ktoré vás čakajú našom štúdiu v Trenčíne.

1. Farebný skvost

Aj tak by sme mohli pomenovať tento náhrdelník s príveskom. Jeho krása spočíva vo farebnosti zirkónov, ktoré ho zdobia. Pútavé farby vytvárajú krásny efekt, dokonale spolu ladia, aj keď je farebnosť prívesku rôznorodá. Ak chcete, aby aj vás zdobil tento šperk, môžete sa nám ozvať telefonicky, alebo emailom. Prípadne si ho príďte vyskúšať k nám do zlatníckeho štúdia v Trenčíne

2.V jednoduchosti je krása

Jemný ženský náramok zdobený žiarivými kameňmi. Ak nie ste príliš výstredný typ, máte radšej jemné línie šperkov a potrebuje náramok, ktorý zladíte skoro ku všetkému, tento model je určený pre vás.

3.Prsteň, ktorý zaujme dizajnom

V ponuke zlatníctiev nájdete tisíce modelov ženských prsteňov. Je náročné si z nich vybrať. Ak hľadáte prsteň, ktorý je originálny, upúta pozornosť, no zároveň nie je príliš extravagantný, pripravili sme pre vás tento model. Má originálne prevedenie, zaujímavé tvary a jeho tri žiarivé kamene vás očaria. Podľa vášho výberu môžeme do kameňa osadiť, buď zirkóny, alebo diamanty.

4.Šperk v podobe zlatého kríža

Krásny kríž zo zlata, ktorý je ozdobený 11-timi zirkónmi. Samozrejme tak, ako sme spomínali aj pri iných šperkoch, vieme vám zirkóny nahradiť diamantmi. Tento šperk môže byť aj krásnym darčekom pri významných udalostiach.

Ohúrte farebným dámskym prsteňom

Opäť sa musíme vrátiť k tej farebnosti a predstaviť vám nádherný prsteň, ktorý zaujme farebnými zirkónmi. Pôsobí pozitívne a vytvára lukratívny dojem. Naši klenotníci sa vyhrali s celkovým prevedením dizajnu, aby bol tento dámsky prsteň neprehliadnuteľný.

Ak vás niektorý zo šperkov zaujal a chcete vedieť o ňom viac, vyskúšať si ho alebo zakúpiť, kontaktujte nás. Radi vám odpovieme na všetky otázky a poradíme s výberom.

 

Najnovšie články

Svadobné šperky, náušnice, prívesky a sety

Ako ušetriť na svadobných šperkoch?

Veľa budúcich neviest si myslí, že čím viac peňazí minú na svadobné šperky, tým budú vyzerať okúzľujúcejšie na svojej svadbe. To nie je celkom až tak pravda a veľa “šetrných” neviest myslí na svoj finančný... prečítať >.

zasnubne prstene krabicka stojan

Ako si vyčistiť zásnubný prsteň v pohodlí domova?

Ako prevenciu počas pandémie Koronavírusu (Covid-19) odporúčame NENOSIŤ zásnubné prstene, svadobné obrúčky, náramky ako aj hodinky na rukách. Nosenie šperkov a iných doplnkov na verejnosti môže výrazne znížiť účinnosť odporúčaných hygienických opatrení! Nielenže na niektorých... prečítať >.

Photo

Jesenné zásnuby s KAMEA

Jedno z najromantickejších požiadaní o ruku sa istotne deje v prírode. Predstavte si pestrofarebné kopce, teplé babie leto a jej jemnú ruku v tej vašej ako mierite na vrchol niektorého zo slovenských kopcov. No na... prečítať >.