< Späť na zoznam článkov

Šperky: 5 krásnych noviniek od KAMEA Diamonds

pridané 20.07.2023

Aj u nás v zlatníctve Kamea sa posúvame vpred a neustále pre vás tvoríme nové modely šperkov. Snažíme sa prispôsobiť vašim požiadavkám a túžbam. Šperk predsa musíte nosiť s potešením, musí vám robiť radosť. V článku vám preto chceme predstaviť niekoľko noviniek, ktoré vás čakajú našom štúdiu v Trenčíne.

1. Farebný skvost

Aj tak by sme mohli pomenovať tento náhrdelník s príveskom. Jeho krása spočíva vo farebnosti zirkónov, ktoré ho zdobia. Pútavé farby vytvárajú krásny efekt, dokonale spolu ladia, aj keď je farebnosť prívesku rôznorodá. Ak chcete, aby aj vás zdobil tento šperk, môžete sa nám ozvať telefonicky, alebo emailom. Prípadne si ho príďte vyskúšať k nám do zlatníckeho štúdia v Trenčíne

2.V jednoduchosti je krása

Jemný ženský náramok zdobený žiarivými kameňmi. Ak nie ste príliš výstredný typ, máte radšej jemné línie šperkov a potrebuje náramok, ktorý zladíte skoro ku všetkému, tento model je určený pre vás.

3.Prsteň, ktorý zaujme dizajnom

V ponuke zlatníctiev nájdete tisíce modelov ženských prsteňov. Je náročné si z nich vybrať. Ak hľadáte prsteň, ktorý je originálny, upúta pozornosť, no zároveň nie je príliš extravagantný, pripravili sme pre vás tento model. Má originálne prevedenie, zaujímavé tvary a jeho tri žiarivé kamene vás očaria. Podľa vášho výberu môžeme do kameňa osadiť, buď zirkóny, alebo diamanty.

4.Šperk v podobe zlatého kríža

Krásny kríž zo zlata, ktorý je ozdobený 11-timi zirkónmi. Samozrejme tak, ako sme spomínali aj pri iných šperkoch, vieme vám zirkóny nahradiť diamantmi. Tento šperk môže byť aj krásnym darčekom pri významných udalostiach.

Ohúrte farebným dámskym prsteňom

Opäť sa musíme vrátiť k tej farebnosti a predstaviť vám nádherný prsteň, ktorý zaujme farebnými zirkónmi. Pôsobí pozitívne a vytvára lukratívny dojem. Naši klenotníci sa vyhrali s celkovým prevedením dizajnu, aby bol tento dámsky prsteň neprehliadnuteľný.

Ak vás niektorý zo šperkov zaujal a chcete vedieť o ňom viac, vyskúšať si ho alebo zakúpiť, kontaktujte nás. Radi vám odpovieme na všetky otázky a poradíme s výberom.

 

Najnovšie články

Zásnubné prstene a ich história naprieč kultúrami krajín

História zásnubných prsteňov

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým kedy vznikla a odkiaľ pochádza tradícia zasnúbenia so zásnubným prsteňom? V skutočnosti je táto tradícia zakorenená v dávnej histórii. Význam zásnubného prsteňa spolu s jeho vzhľadom sa menil v čase naprieč kultúrami krajín. Zásnubný... prečítať >.

puncove znacky zlato a drahe kovy

Overenie pravosti šperkov – Štátny punc

Pre overenie pravosti šperkov sa na skoro každom drahom kove používanom pri výrobe šperkov uvádza punc. Čo je to punc? Na čo sa používa? Punc je číselné označenie vyrazené do drahých kovov, ktoré sa používajú... prečítať >.

tout Paul Newman Joanne Woodward

Najznámejšie príbehy pravej lásky

Diego Rivera & Frida Kahlo Mladá talentovaná maliarka z Mexika Frida Kahlo si zaplatila návštevu štúdia slávneho muralistu Diega Rivieru. Hľadala u neho rady pre svoju kariéru. “Mala nevšednú dôstojnosť, sebaistotu a v očiach zvláštny... prečítať >.