< Späť na zoznam článkov

Najlepšie tipy na romantické darčeky pre ženu

pridané 20.07.2023

Urobiť žene radosť nie je až také náročné. Je len potrebné vybrať ten správny darček, ktorý ju naozaj poteší. Ak chcete byť romantický, mali by ste siahnuť napríklad po týchto darčekoch.

1.Kvety vždy potešia

Absolútna klasika, ktorá ale nikdy neomrzí. Kvety dokážu ženu dojať, je to romantický prejav vašej lásky a náklonnosti. Najčastejšie muži volia ruže, no napríklad na jar sú krásne aj farebné tulipány. Cez leto poteší kytica z rôznych kvetov, pretože sezóna je v plnom prúde. Pamätajte, že kvetmi nikdy nič nepokazíte.

2.Romantická večera s programom

Ďalším skvelým darčekom je večera. Ísť do krásnej reštaurácie s dobrým jedlom. A po večeri sa pôjdete prejsť na pekné miesto v okolí, prípadne zájdete do divadla či kina. Niekedy stačí jednoduchý nápad a romantika príde sama.

3. Šperk ocení každá žena

Ak chcete pred partnerkou zažiariť, môžete jej kúpiť šperk. Takýto nápad žena ocení a bude v úžase. Ideálne je zvoliť dámske náušnice, náramok alebo náhrdelník. Pokiaľ ste už aj zobratí, môžete vybrať aj prsteň, ak ich žena rada nosí.

Podľa vašich finančných možností vyberáte šperk s diamantom, alebo so zirkónom. Diamant je, samozrejme, drahší kameň. Zirkón je cenovo lacnejší ako diamant, no aj napriek tomu je krásny a vzácny.

 

K výnimočným udalostiam je potrebné vybrať aj výnimočné darčeky. Pri výbere sa riaďte intuíciou a rozmýšľajte, čo by vašu partnerku potešilo úplne najviac. Za jej úsmev a šťastie v očiach to predsa stojí. Ak budete vyberať šperk, rozhodujte medzi jemnou eleganciou a výraznejšími doplnkami, napríklad farebnými kameňmi. Farebné kamene ženu určite prekvapia a potešia. Ak je ale skôr konzervatívny typ, zvoľte jemnejší šperk.

 

Pokiaľ by ste potrebovali s výberom šperku pomôcť, určite vám poradíme. Môžete vyberať z nášho webu alebo zájsť priamo do nášho klenotníckeho štúdia.

Najnovšie články

Zásnubné prstene a ich história naprieč kultúrami krajín

História zásnubných prsteňov

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým kedy vznikla a odkiaľ pochádza tradícia zasnúbenia so zásnubným prsteňom? V skutočnosti je táto tradícia zakorenená v dávnej histórii. Význam zásnubného prsteňa spolu s jeho vzhľadom sa menil v čase naprieč kultúrami krajín. Zásnubný... prečítať >.

puncove znacky zlato a drahe kovy

Overenie pravosti šperkov – Štátny punc

Pre overenie pravosti šperkov sa na skoro každom drahom kove používanom pri výrobe šperkov uvádza punc. Čo je to punc? Na čo sa používa? Punc je číselné označenie vyrazené do drahých kovov, ktoré sa používajú... prečítať >.

tout Paul Newman Joanne Woodward

Najznámejšie príbehy pravej lásky

Diego Rivera & Frida Kahlo Mladá talentovaná maliarka z Mexika Frida Kahlo si zaplatila návštevu štúdia slávneho muralistu Diega Rivieru. Hľadala u neho rady pre svoju kariéru. “Mala nevšednú dôstojnosť, sebaistotu a v očiach zvláštny... prečítať >.