< Späť na zoznam článkov zásnubný prsteň a obrúčka

Luxusné snubné prstene Celebrity Collection vás prekvapia

pridané 07.12.2021

Toľko krásy v jednej kolekcii snubných prsteňov vidíte len málokedy. Hravé a výrazné farby kameňov, zaujímavé tvary, dokonalé prevedenie, ktoré vám vyrazí dych. Verte, že každá žena stratí reč, ak sa jej takýto prsteň ocitne na ruke. Poďte sa pokochať tuto nádherou, prípadne si niektorý model rovno zadovážte. Celebrity Collection nájdete v našom e-shope alebo sa osobne zastavte v našom zlatníctve v Trenčíne.

Originalita, farebnosť, detailné prevedenie

Pri tvorbe Celebrity Collection sme sa snažili prepojiť kreativitu s jedinečným dizajnom. Priorita bola zdôrazniť krásu všetkých detailov. Prstene sú výrazné vďaka farebným kameňom. Môžete si ich objednať v zirkónovej alebo diamantovej verzii.

zásnubný prsteňdiamantový prsteňzásnubný prsteň modrý

Snubný prsteň a obrúčka, ktoré spolu ladia

Ak chcete svoju ženu požiadať o ruku s prsteňom práve z našej Celebrity Collection, má to jednu veľkú výhodu. Niektoré modely sa dajú krásne zladiť aj s obrúčkami. Vaša žena teda bude môcť nosiť zásnubný prsteňa aj obrúčku z bieleho zlata, pretože budú spoločne krásne ladiť.

zásnubný prsteň a obrúčka

V našich modeloch sa nájdu romantické duše, ale aj rebelky. Gro snubných prsteňov je veľký a výrazný kameň. Úlohou prsteňa je nielen spečatiť lásku, vyznať si náklonnosť, urobiť si kúpou radosť, ale aj zaujať, fascinovať a prekvapiť.

prsteň farebné kamenezásnubný prsteň

Služby v zlatníctve Kamea Diamonds

U nás máte možnosť nechať si šperky vyhotoviť v bielom, žltom a červenom zlate. Záleží už iba na vašom vkuse, čo sa vám páči viac. Doba vyhotovenia šperkov z Celebrity Collection je 1 až 2 týždne. Ich výroba si vyžaduje precíznu prácu. Naši majstri s dlhoročnými skúsenosťami vám pripravia šperk, ktorý upúta pozornosť každého.

Ak máte otázky k tejto kolekcii alebo ku kúpe šperku, kontaktujte nás a všetko s vami radi preberieme. 

Prečítajte si aj náš článok Ako sa postarať o prstene počas zimy? alebo Čomu sa vyvarovať a čo nerobiť počas žiadosti o ruku.

Najnovšie články

Ak chcete spraviť Vaše svadobné obrúčky zaujímavejšími a špeciálnymi len pre vás určite ich obohaťte gravírovaním.

Gravírovanie svadobných obrúčok

Svadba je určite tou najväčšou udalosťou v živote zasnúbeného páru. Každá svadba je unikátna a nezabudnuteľná. Svadobné obrúčky aj napriek ich dokonalému prevedeniu či množstvu variácií, a odpustite nám to, ale až také originálne nie sú. Ak chcete... prečítať >.

muz pred svadbou

Ako bezbolestne zvládnuť dni pred svadbou

Pár rýchlych rád pre budúcich ženíchov Je čas urobiť veľký krok. Už ste využili romantickú chvíľu a dali jej malú krabičku, v ktorej objavila zásnubný prsteň. Ale ako vieme, všetko má svoju cenu. Svadba nie... prečítať >.

5 kúskov, ktoré deklarujú Vašu lásku navždy

Deklarovanie Vašej lásky so značkou KAMEA je prísľub daru, ktorý oslavuje romantické puto. Vášnivo, bláznivo a intenzívne. To je celé na čom záleží. Od zásnubného prsteňa až po šperk na výročie zlatej svadby. Od prvých... prečítať >.