< Späť na zoznam článkov zásnubný prsteň a obrúčka

Luxusné snubné prstene Celebrity Collection vás prekvapia

pridané 07.12.2021

Toľko krásy v jednej kolekcii snubných prsteňov vidíte len málokedy. Hravé a výrazné farby kameňov, zaujímavé tvary, dokonalé prevedenie, ktoré vám vyrazí dych. Verte, že každá žena stratí reč, ak sa jej takýto prsteň ocitne na ruke. Poďte sa pokochať tuto nádherou, prípadne si niektorý model rovno zadovážte. Celebrity Collection nájdete v našom e-shope alebo sa osobne zastavte v našom zlatníctve v Trenčíne.

Originalita, farebnosť, detailné prevedenie

Pri tvorbe Celebrity Collection sme sa snažili prepojiť kreativitu s jedinečným dizajnom. Priorita bola zdôrazniť krásu všetkých detailov. Prstene sú výrazné vďaka farebným kameňom. Môžete si ich objednať v zirkónovej alebo diamantovej verzii.

zásnubný prsteňdiamantový prsteňzásnubný prsteň modrý

Snubný prsteň a obrúčka, ktoré spolu ladia

Ak chcete svoju ženu požiadať o ruku s prsteňom práve z našej Celebrity Collection, má to jednu veľkú výhodu. Niektoré modely sa dajú krásne zladiť aj s obrúčkami. Vaša žena teda bude môcť nosiť zásnubný prsteňa aj obrúčku z bieleho zlata, pretože budú spoločne krásne ladiť.

zásnubný prsteň a obrúčka

V našich modeloch sa nájdu romantické duše, ale aj rebelky. Gro snubných prsteňov je veľký a výrazný kameň. Úlohou prsteňa je nielen spečatiť lásku, vyznať si náklonnosť, urobiť si kúpou radosť, ale aj zaujať, fascinovať a prekvapiť.

prsteň farebné kamenezásnubný prsteň

Služby v zlatníctve Kamea Diamonds

U nás máte možnosť nechať si šperky vyhotoviť v bielom, žltom a červenom zlate. Záleží už iba na vašom vkuse, čo sa vám páči viac. Doba vyhotovenia šperkov z Celebrity Collection je 1 až 2 týždne. Ich výroba si vyžaduje precíznu prácu. Naši majstri s dlhoročnými skúsenosťami vám pripravia šperk, ktorý upúta pozornosť každého.

Ak máte otázky k tejto kolekcii alebo ku kúpe šperku, kontaktujte nás a všetko s vami radi preberieme. 

Prečítajte si aj náš článok Ako sa postarať o prstene počas zimy? alebo Čomu sa vyvarovať a čo nerobiť počas žiadosti o ruku.

Najnovšie články

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu.

Karát diamantov

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu. Čím vyššia hmotnosť diamantu tým samozrejme bude aj väčší diamant. Veľkosť diamantu však závisí od... prečítať >.

Hodnota trojmesačnej výplaty? Ako veľa by ste mali investovať do zásnubného prsteňa?

Staré známe pravidlo, ktoré počul už snáď každý. Povedzme si ale na rovinu, zaplatiť za zásnubný prsteň trojmesačnou výplatou, nie je pre niekoho úplne jednoduché. Ako to s tým výberom zásnubného prsteňa vôbec je? Veľmi... prečítať >.

shutterstock

TOP 5 najromantickejších požiadaní o ruku

Jeden z najradostnejších a najpamätnejších momentov života je dozaista požiadanie o ruku. Rozhodnutie muža stráviť so ženou spoločný život patrí do oceňovaných odhodlaní muža v jeho živote vôbec. Pre vás odvážnych a odhodlaných pánov prinášame... prečítať >.