< Späť na zoznam článkov zásnubný prsteň a obrúčka

Luxusné snubné prstene Celebrity Collection vás prekvapia

pridané 07.12.2021

Toľko krásy v jednej kolekcii snubných prsteňov vidíte len málokedy. Hravé a výrazné farby kameňov, zaujímavé tvary, dokonalé prevedenie, ktoré vám vyrazí dych. Verte, že každá žena stratí reč, ak sa jej takýto prsteň ocitne na ruke. Poďte sa pokochať tuto nádherou, prípadne si niektorý model rovno zadovážte. Celebrity Collection nájdete v našom e-shope alebo sa osobne zastavte v našom zlatníctve v Trenčíne.

Originalita, farebnosť, detailné prevedenie

Pri tvorbe Celebrity Collection sme sa snažili prepojiť kreativitu s jedinečným dizajnom. Priorita bola zdôrazniť krásu všetkých detailov. Prstene sú výrazné vďaka farebným kameňom. Môžete si ich objednať v zirkónovej alebo diamantovej verzii.

zásnubný prsteňdiamantový prsteňzásnubný prsteň modrý

Snubný prsteň a obrúčka, ktoré spolu ladia

Ak chcete svoju ženu požiadať o ruku s prsteňom práve z našej Celebrity Collection, má to jednu veľkú výhodu. Niektoré modely sa dajú krásne zladiť aj s obrúčkami. Vaša žena teda bude môcť nosiť zásnubný prsteňa aj obrúčku z bieleho zlata, pretože budú spoločne krásne ladiť.

zásnubný prsteň a obrúčka

V našich modeloch sa nájdu romantické duše, ale aj rebelky. Gro snubných prsteňov je veľký a výrazný kameň. Úlohou prsteňa je nielen spečatiť lásku, vyznať si náklonnosť, urobiť si kúpou radosť, ale aj zaujať, fascinovať a prekvapiť.

prsteň farebné kamenezásnubný prsteň

Služby v zlatníctve Kamea Diamonds

U nás máte možnosť nechať si šperky vyhotoviť v bielom, žltom a červenom zlate. Záleží už iba na vašom vkuse, čo sa vám páči viac. Doba vyhotovenia šperkov z Celebrity Collection je 1 až 2 týždne. Ich výroba si vyžaduje precíznu prácu. Naši majstri s dlhoročnými skúsenosťami vám pripravia šperk, ktorý upúta pozornosť každého.

Ak máte otázky k tejto kolekcii alebo ku kúpe šperku, kontaktujte nás a všetko s vami radi preberieme. 

Prečítajte si aj náš článok Ako sa postarať o prstene počas zimy? alebo Čomu sa vyvarovať a čo nerobiť počas žiadosti o ruku.

Najnovšie články

Ukážka GIA diamantového certifikátu, ktorý prikladáme k diamantovým šperkom

Diamantový certifikát

Pred každou kúpou diamantového šperku sa informujte o diamantovom certifikáte! Čo je diamantový certifikát? Certifikát k diamantu je dokument, v ktorom odborník – klenotník hodnotí kvalitu diamantu. Vyplnený certifikát zahŕňa analýzu rozmerov diamantu, čistoty, farby, symetrie a iných... prečítať >.

shutterstock  Converted

Ako si vybrať dokonalé náušnice?

Určite nemusíme klásť dôraz na to, že nášnice sú jedným z najdôležitejších doplnkov každej ženy. Ak vyberiete tie správne, vedia podtrhnúť vašu prirodzenú krásu a rozžiariť váš outfit. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré... prečítať >.

História diamantov

Diamanty majú naozaj dlhú a bohatú históriu. V prvom storočí nášho letopočtu rímsky prírodovedec Plínius povedal: „Diamant je najcennejší nielen z drahých kameňov, ale aj zo všetkých vecí na tomto svete.“ Než sa diamant dostane... prečítať >.