< Späť na zoznam článkov zásnubný prsteň a obrúčka

Luxusné snubné prstene Celebrity Collection vás prekvapia

pridané 07.12.2021

Toľko krásy v jednej kolekcii snubných prsteňov vidíte len málokedy. Hravé a výrazné farby kameňov, zaujímavé tvary, dokonalé prevedenie, ktoré vám vyrazí dych. Verte, že každá žena stratí reč, ak sa jej takýto prsteň ocitne na ruke. Poďte sa pokochať tuto nádherou, prípadne si niektorý model rovno zadovážte. Celebrity Collection nájdete v našom e-shope alebo sa osobne zastavte v našom zlatníctve v Trenčíne.

Originalita, farebnosť, detailné prevedenie

Pri tvorbe Celebrity Collection sme sa snažili prepojiť kreativitu s jedinečným dizajnom. Priorita bola zdôrazniť krásu všetkých detailov. Prstene sú výrazné vďaka farebným kameňom. Môžete si ich objednať v zirkónovej alebo diamantovej verzii.

zásnubný prsteňdiamantový prsteňzásnubný prsteň modrý

Snubný prsteň a obrúčka, ktoré spolu ladia

Ak chcete svoju ženu požiadať o ruku s prsteňom práve z našej Celebrity Collection, má to jednu veľkú výhodu. Niektoré modely sa dajú krásne zladiť aj s obrúčkami. Vaša žena teda bude môcť nosiť zásnubný prsteňa aj obrúčku z bieleho zlata, pretože budú spoločne krásne ladiť.

zásnubný prsteň a obrúčka

V našich modeloch sa nájdu romantické duše, ale aj rebelky. Gro snubných prsteňov je veľký a výrazný kameň. Úlohou prsteňa je nielen spečatiť lásku, vyznať si náklonnosť, urobiť si kúpou radosť, ale aj zaujať, fascinovať a prekvapiť.

prsteň farebné kamenezásnubný prsteň

Služby v zlatníctve Kamea Diamonds

U nás máte možnosť nechať si šperky vyhotoviť v bielom, žltom a červenom zlate. Záleží už iba na vašom vkuse, čo sa vám páči viac. Doba vyhotovenia šperkov z Celebrity Collection je 1 až 2 týždne. Ich výroba si vyžaduje precíznu prácu. Naši majstri s dlhoročnými skúsenosťami vám pripravia šperk, ktorý upúta pozornosť každého.

Ak máte otázky k tejto kolekcii alebo ku kúpe šperku, kontaktujte nás a všetko s vami radi preberieme. 

Prečítajte si aj náš článok Ako sa postarať o prstene počas zimy? alebo Čomu sa vyvarovať a čo nerobiť počas žiadosti o ruku.

Najnovšie články

6 najznámejších svadobných tradícií a ich pôvod

Od vašich zásnub až po váš veľký svadobný deň sprevádza vaše šťastie množstvo svadobných tradícií. Niektoré tradície sa už vytratili, ale niektoré stále ostávajú. My sme pre vás vybrali tých 6, ktoré sa zväčša dodržiavajú... prečítať >.

Ako na nákup zásnubného prsteňa alebo svadobných obrúčok

Výber prsteňa môže byť veľmi ťažkým orieškom. Preto sme sa nad tým zamysleli a prinášame Vám jednoduchý návod, ktorý Vám zaručene pomôže s nákupom. Veríme, že tento krátky návod Vám pomôže vybrať tie pravé prstene,... prečítať >.

Ako kombinovať šperky so spoločenským odevom?

Oslavy, svadobné hostiny a stužkové sa blížia. Radi by ste nosili zaujímavé outfity v kombinácií so šperkami, ale neviete ako ich vkusne a farebne zladiť? Pripravili sme si pre vás pár jednoduchých rád, ktoré vám... prečítať >.

Našich klientov radi privìtame v našom štýlovom zlatníckom štúdiu, kde sa budeme venovať výhradne vám. K dispozícii vám bude vyučený klenotnik - gemológ s 23-ročnou praxou.
Objednať sa môžete na tel. 0904 618 009 / mailom.