< Späť na zoznam článkov

Kúpa obrúčok na poslednú chvíľu? Tento problém vyriešime

pridané 20.09.2023

Máte problém vybrať si obrúčky? Neviete sa rozhodnúť? Alebo plánujete svadbu na rýchlo a už vám zostáva iba krátky čas na kúpu obrúčok? Nebojte, u nás v Kamea Diamonds vám vieme poradiť aj s týmito problémami.

Z dielne Kamea Diamonds

Manželské obrúčky sa objednávajú v predstihu aj niekoľko mesiacov. Sú však situácie, ktoré si vyžadujú rýchle rozhodnutia a riešenia. Ak ste sa dostali aj vy do podobnej situácie a potrebujete obrúčky čím skôr, u nás v zlatníctve Kamea vám vieme prstienky vyrobiť do 3 pracovných dní. Ako je to možné? V našej dielni je stále rušno a naši zlatníci pracujú na výrobe šperkov každý deň. Vieme vám teda zabezpečiť aj výrobu šperkov za krátky čas. 

Ako si objednať obrúčky, ktoré vám vyrobíme do 3 dní?

Web

V prvom rade si prezrite našu ponuku svadobných obrúčok na webovej stránke. Môžete nazrieť do našich kolekcií, alebo rovno selektovať výber na základe farby zlata, kameňov a pod. Obrúčky sa dajú objednať priamo na našom webe. Pre špeciálne požiadavky nás pred kúpou kontaktujte.

Ozvite sa nám

Ďalšou možnosťou je, že nás kontaktujete telefonicky alebo emailom a my vám s výberom určite poradíme. 

Kontakt na nás:

0904 618 009 & 0948 102 009

obchod@svadobneobrucky.com

Návšteva showroomu

No a tretia, naša najobľúbenejšia možnosť, je, že nás prídete pozrieť osobne do nášho showroomu. Prečo návštevu u nás v Trenčíne tak odporúčame? Pretože tam máme oveľa širšiu ponuku šperkov ako na webe a viete si dané šperky aj vyskúšať. Spoznáte našu firmu, naše hodnoty a taktiež si na vlastné oči prezriete našu tvorbu a vyskúšate si obrúčky, ktoré sa vám budú páčiť.

Z dielne Kamea Diamonds

Budeme sa tešiť na vašu návštevu a veríme, že u nás nájdete obrúčky snov.

Vaša KAMEA DIAMONDS

Najnovšie články

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu.

Karát diamantov

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu. Čím vyššia hmotnosť diamantu tým samozrejme bude aj väčší diamant. Veľkosť diamantu však závisí od... prečítať >.

Hodnota trojmesačnej výplaty? Ako veľa by ste mali investovať do zásnubného prsteňa?

Staré známe pravidlo, ktoré počul už snáď každý. Povedzme si ale na rovinu, zaplatiť za zásnubný prsteň trojmesačnou výplatou, nie je pre niekoho úplne jednoduché. Ako to s tým výberom zásnubného prsteňa vôbec je? Veľmi... prečítať >.

shutterstock

TOP 5 najromantickejších požiadaní o ruku

Jeden z najradostnejších a najpamätnejších momentov života je dozaista požiadanie o ruku. Rozhodnutie muža stráviť so ženou spoločný život patrí do oceňovaných odhodlaní muža v jeho živote vôbec. Pre vás odvážnych a odhodlaných pánov prinášame... prečítať >.