< Späť na zoznam článkov

Kúpa obrúčok na poslednú chvíľu? Tento problém vyriešime

pridané 20.09.2023

Máte problém vybrať si obrúčky? Neviete sa rozhodnúť? Alebo plánujete svadbu na rýchlo a už vám zostáva iba krátky čas na kúpu obrúčok? Nebojte, u nás v Kamea Diamonds vám vieme poradiť aj s týmito problémami.

Z dielne Kamea Diamonds

Manželské obrúčky sa objednávajú v predstihu aj niekoľko mesiacov. Sú však situácie, ktoré si vyžadujú rýchle rozhodnutia a riešenia. Ak ste sa dostali aj vy do podobnej situácie a potrebujete obrúčky čím skôr, u nás v zlatníctve Kamea vám vieme prstienky vyrobiť do 3 pracovných dní. Ako je to možné? V našej dielni je stále rušno a naši zlatníci pracujú na výrobe šperkov každý deň. Vieme vám teda zabezpečiť aj výrobu šperkov za krátky čas. 

Ako si objednať obrúčky, ktoré vám vyrobíme do 3 dní?

Web

V prvom rade si prezrite našu ponuku svadobných obrúčok na webovej stránke. Môžete nazrieť do našich kolekcií, alebo rovno selektovať výber na základe farby zlata, kameňov a pod. Obrúčky sa dajú objednať priamo na našom webe. Pre špeciálne požiadavky nás pred kúpou kontaktujte.

Ozvite sa nám

Ďalšou možnosťou je, že nás kontaktujete telefonicky alebo emailom a my vám s výberom určite poradíme. 

Kontakt na nás:

0904 618 009 & 0948 102 009

obchod@svadobneobrucky.com

Návšteva showroomu

No a tretia, naša najobľúbenejšia možnosť, je, že nás prídete pozrieť osobne do nášho showroomu. Prečo návštevu u nás v Trenčíne tak odporúčame? Pretože tam máme oveľa širšiu ponuku šperkov ako na webe a viete si dané šperky aj vyskúšať. Spoznáte našu firmu, naše hodnoty a taktiež si na vlastné oči prezriete našu tvorbu a vyskúšate si obrúčky, ktoré sa vám budú páčiť.

Z dielne Kamea Diamonds

Budeme sa tešiť na vašu návštevu a veríme, že u nás nájdete obrúčky snov.

Vaša KAMEA DIAMONDS

Najnovšie články

svadobne tradicie

6 najznámejších svadobných tradícií a ich pôvod

Od vašich zásnub až po váš veľký svadobný deň sprevádza vaše šťastie množstvo svadobných tradícií. Niektoré tradície sa už vytratili, ale niektoré stále ostávajú. My sme pre vás vybrali tých 6, ktoré sa zväčša dodržiavajú... prečítať >.

ako vybrat zasnubny prsten kamea diamonds

Ako na nákup zásnubného prsteňa alebo svadobných obrúčok

Výber prsteňa môže byť veľmi ťažkým orieškom. Preto sme sa nad tým zamysleli a prinášame Vám jednoduchý návod, ktorý Vám zaručene pomôže s nákupom. Veríme, že tento krátky návod Vám pomôže vybrať tie pravé prstene,... prečítať >.

shutterstock

Ako kombinovať šperky so spoločenským odevom?

Oslavy, svadobné hostiny a stužkové sa blížia. Radi by ste nosili zaujímavé outfity v kombinácií so šperkami, ale neviete ako ich vkusne a farebne zladiť? Pripravili sme si pre vás pár jednoduchých rád, ktoré vám... prečítať >.