< Späť na zoznam článkov

Ako prebieha výber a kúpa svadobných obrúčok v Kamea Diamonds

pridané 20.07.2023

U nás v Kamea Diamonds ponúkame veľké množstvo svadobných obrúčok. Vytvorili sme niekoľko kolekcií, z ktorých si môžete vyberať podľa vášho vkusu a preferencií. Ľahko ich nájdete na našom e-shope. No ak chcete obrúčky vidieť naživo a vyskúšať si ich, určite navštívte náš showroom v Trenčíne, ktorý si zamilujete. Čaká na vás príjemné a krásne prostredie a najmä ešte širšia ponuka našich šperkov ako je na našom webe. 

Kúpa obrúčok cez náš e-shop 

Obrúčky hľadajte buď podľa kolekcií, alebo choďte rovno na výber prsteňa. Máme pre vás pripravených 12 kolekcií – každá je niečím špecifická a originálna, stačí vyberať iba podľa vlastného vkusu. 

Druhá možnosť je výber prsteňov. Keď kliknete na výber, môžete si zvoliť materiál, z ktorého budú obrúčky vyrobené, druh kameňa a sumu, ktorú ste ochotní za obrúčky zaplatiť. Tak sa vám ihneď vyselektujú obrúčky podľa vašich preferencií. 

 

Veľkosť prsteňov zvoľte podľa našej tabuľky veľkostí a môžete objednať. Pokiaľ si nie ste istí výberom, pokojne kontaktujte nášho klenotníka a so všetkým vám poradí.

Príďte si vybrať obrúčky do nášho showroomu v Trenčíne

Ak nás navštívite osobne, bude sa vám venovať náš klenotník, ktorý vás prevedie showroomom a ukáže vám obrúčky, ktoré budú spĺňať vaše požiadavky. V prvom rade sa vás bude pýtať: 

 

  • či máte predstavu o tom, z akého materiálu obrúčky majú byť, 
  • akú majú mať farbu,
  • či majú mať aj kamienky a zdobenie,
  • či chcete nejaké špeciálne povrchové úpravy,
  • či plánujete dať na obrúčky aj gravírovanie,
  • aký je váš budget.

 

Na základe týchto informácií vám klenotník predstaví ideálne obrúčky. Nemusíte sa báť, ak nemáte žiadnu predstavu o svadobných obrúčkach. Vysvetlíme vám rozdiely medzi kovmi, povieme vám o cenových reláciách, ukážeme vám jednoduché typy prsteňov, ale aj prstene s rôznymi zdobeniami. U nás máte čas na výber, veď obrúčky sú symbolom lásky na celý život, preto je ich potrebné vyberať premyslene. 

Veľkosť obrúčok

Priamo u nás vám presne odmeriame aj obvod vašich prstov a obrúčky vám prispôsobíme na mieru. Niektoré modely sú u nás na objednávku, vieme vám ich vyrobiť do 3 dní. V našej dielni, kde sa prstene vyrábajú, sa pracuje každý deň, takže sme vám k dispozícii aj keď potrebujete výrobu prsteňov na poslednú chvíľu.

 

K šperkom od Kamea Diamonds získate certifikát kvality, 6-ročnú záruku a bezplatný servis. Každý šperk, ktorý si u nás zakúpite, prešiel Puncovou kontrolou Slovenskej republiky.

 

Najnovšie články

Svadobné šperky, náušnice, prívesky a sety

Ako ušetriť na svadobných šperkoch?

Veľa budúcich neviest si myslí, že čím viac peňazí minú na svadobné šperky, tým budú vyzerať okúzľujúcejšie na svojej svadbe. To nie je celkom až tak pravda a veľa “šetrných” neviest myslí na svoj finančný... prečítať >.

zasnubne prstene krabicka stojan

Ako si vyčistiť zásnubný prsteň v pohodlí domova?

Ako prevenciu počas pandémie Koronavírusu (Covid-19) odporúčame NENOSIŤ zásnubné prstene, svadobné obrúčky, náramky ako aj hodinky na rukách. Nosenie šperkov a iných doplnkov na verejnosti môže výrazne znížiť účinnosť odporúčaných hygienických opatrení! Nielenže na niektorých... prečítať >.

Photo

Jesenné zásnuby s KAMEA

Jedno z najromantickejších požiadaní o ruku sa istotne deje v prírode. Predstavte si pestrofarebné kopce, teplé babie leto a jej jemnú ruku v tej vašej ako mierite na vrchol niektorého zo slovenských kopcov. No na... prečítať >.