< Späť na zoznam článkov

Ako prebieha výber a kúpa svadobných obrúčok v Kamea Diamonds

pridané 20.07.2023

U nás v Kamea Diamonds ponúkame veľké množstvo svadobných obrúčok. Vytvorili sme niekoľko kolekcií, z ktorých si môžete vyberať podľa vášho vkusu a preferencií. Ľahko ich nájdete na našom e-shope. No ak chcete obrúčky vidieť naživo a vyskúšať si ich, určite navštívte náš showroom v Trenčíne, ktorý si zamilujete. Čaká na vás príjemné a krásne prostredie a najmä ešte širšia ponuka našich šperkov ako je na našom webe. 

Kúpa obrúčok cez náš e-shop 

Obrúčky hľadajte buď podľa kolekcií, alebo choďte rovno na výber prsteňa. Máme pre vás pripravených 12 kolekcií – každá je niečím špecifická a originálna, stačí vyberať iba podľa vlastného vkusu. 

Druhá možnosť je výber prsteňov. Keď kliknete na výber, môžete si zvoliť materiál, z ktorého budú obrúčky vyrobené, druh kameňa a sumu, ktorú ste ochotní za obrúčky zaplatiť. Tak sa vám ihneď vyselektujú obrúčky podľa vašich preferencií. 

 

Veľkosť prsteňov zvoľte podľa našej tabuľky veľkostí a môžete objednať. Pokiaľ si nie ste istí výberom, pokojne kontaktujte nášho klenotníka a so všetkým vám poradí.

Príďte si vybrať obrúčky do nášho showroomu v Trenčíne

Ak nás navštívite osobne, bude sa vám venovať náš klenotník, ktorý vás prevedie showroomom a ukáže vám obrúčky, ktoré budú spĺňať vaše požiadavky. V prvom rade sa vás bude pýtať: 

 

  • či máte predstavu o tom, z akého materiálu obrúčky majú byť, 
  • akú majú mať farbu,
  • či majú mať aj kamienky a zdobenie,
  • či chcete nejaké špeciálne povrchové úpravy,
  • či plánujete dať na obrúčky aj gravírovanie,
  • aký je váš budget.

 

Na základe týchto informácií vám klenotník predstaví ideálne obrúčky. Nemusíte sa báť, ak nemáte žiadnu predstavu o svadobných obrúčkach. Vysvetlíme vám rozdiely medzi kovmi, povieme vám o cenových reláciách, ukážeme vám jednoduché typy prsteňov, ale aj prstene s rôznymi zdobeniami. U nás máte čas na výber, veď obrúčky sú symbolom lásky na celý život, preto je ich potrebné vyberať premyslene. 

Veľkosť obrúčok

Priamo u nás vám presne odmeriame aj obvod vašich prstov a obrúčky vám prispôsobíme na mieru. Niektoré modely sú u nás na objednávku, vieme vám ich vyrobiť do 3 dní. V našej dielni, kde sa prstene vyrábajú, sa pracuje každý deň, takže sme vám k dispozícii aj keď potrebujete výrobu prsteňov na poslednú chvíľu.

 

K šperkom od Kamea Diamonds získate certifikát kvality, 6-ročnú záruku a bezplatný servis. Každý šperk, ktorý si u nás zakúpite, prešiel Puncovou kontrolou Slovenskej republiky.

 

Najnovšie články

Ukážka GIA diamantového certifikátu, ktorý prikladáme k diamantovým šperkom

Diamantový certifikát

Pred každou kúpou diamantového šperku sa informujte o diamantovom certifikáte! Čo je diamantový certifikát? Certifikát k diamantu je dokument, v ktorom odborník – klenotník hodnotí kvalitu diamantu. Vyplnený certifikát zahŕňa analýzu rozmerov diamantu, čistoty, farby, symetrie a iných... prečítať >.

shutterstock  Converted

Ako si vybrať dokonalé náušnice?

Určite nemusíme klásť dôraz na to, že nášnice sú jedným z najdôležitejších doplnkov každej ženy. Ak vyberiete tie správne, vedia podtrhnúť vašu prirodzenú krásu a rozžiariť váš outfit. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré... prečítať >.

História diamantov

Diamanty majú naozaj dlhú a bohatú históriu. V prvom storočí nášho letopočtu rímsky prírodovedec Plínius povedal: „Diamant je najcennejší nielen z drahých kameňov, ale aj zo všetkých vecí na tomto svete.“ Než sa diamant dostane... prečítať >.