< Späť na zoznam článkov

Ako prebieha výber a kúpa svadobných obrúčok v Kamea Diamonds

pridané 20.07.2023

U nás v Kamea Diamonds ponúkame veľké množstvo svadobných obrúčok. Vytvorili sme niekoľko kolekcií, z ktorých si môžete vyberať podľa vášho vkusu a preferencií. Ľahko ich nájdete na našom e-shope. No ak chcete obrúčky vidieť naživo a vyskúšať si ich, určite navštívte náš showroom v Trenčíne, ktorý si zamilujete. Čaká na vás príjemné a krásne prostredie a najmä ešte širšia ponuka našich šperkov ako je na našom webe. 

Kúpa obrúčok cez náš e-shop 

Obrúčky hľadajte buď podľa kolekcií, alebo choďte rovno na výber prsteňa. Máme pre vás pripravených 12 kolekcií – každá je niečím špecifická a originálna, stačí vyberať iba podľa vlastného vkusu. 

Druhá možnosť je výber prsteňov. Keď kliknete na výber, môžete si zvoliť materiál, z ktorého budú obrúčky vyrobené, druh kameňa a sumu, ktorú ste ochotní za obrúčky zaplatiť. Tak sa vám ihneď vyselektujú obrúčky podľa vašich preferencií. 

 

Veľkosť prsteňov zvoľte podľa našej tabuľky veľkostí a môžete objednať. Pokiaľ si nie ste istí výberom, pokojne kontaktujte nášho klenotníka a so všetkým vám poradí.

Príďte si vybrať obrúčky do nášho showroomu v Trenčíne

Ak nás navštívite osobne, bude sa vám venovať náš klenotník, ktorý vás prevedie showroomom a ukáže vám obrúčky, ktoré budú spĺňať vaše požiadavky. V prvom rade sa vás bude pýtať: 

 

  • či máte predstavu o tom, z akého materiálu obrúčky majú byť, 
  • akú majú mať farbu,
  • či majú mať aj kamienky a zdobenie,
  • či chcete nejaké špeciálne povrchové úpravy,
  • či plánujete dať na obrúčky aj gravírovanie,
  • aký je váš budget.

 

Na základe týchto informácií vám klenotník predstaví ideálne obrúčky. Nemusíte sa báť, ak nemáte žiadnu predstavu o svadobných obrúčkach. Vysvetlíme vám rozdiely medzi kovmi, povieme vám o cenových reláciách, ukážeme vám jednoduché typy prsteňov, ale aj prstene s rôznymi zdobeniami. U nás máte čas na výber, veď obrúčky sú symbolom lásky na celý život, preto je ich potrebné vyberať premyslene. 

Veľkosť obrúčok

Priamo u nás vám presne odmeriame aj obvod vašich prstov a obrúčky vám prispôsobíme na mieru. Niektoré modely sú u nás na objednávku, vieme vám ich vyrobiť do 3 dní. V našej dielni, kde sa prstene vyrábajú, sa pracuje každý deň, takže sme vám k dispozícii aj keď potrebujete výrobu prsteňov na poslednú chvíľu.

 

K šperkom od Kamea Diamonds získate certifikát kvality, 6-ročnú záruku a bezplatný servis. Každý šperk, ktorý si u nás zakúpite, prešiel Puncovou kontrolou Slovenskej republiky.

 

Najnovšie články

Čo robiť keď milujete muža, ale nenávidíte zásnubný prsteň?

Čo robiť keď milujete muža, ale nenávidíte prsteň?

Určite si hovoríte, že keď vás partner požiada o ruku a spýta sa, či budete jeho po celý život, nebudete sa starať o to, ako bude prsteň vyzerať. Povedzme si však pravdu! Tento prsteň budete nosiť po celý... prečítať >.

trendy svadobne obrucky  kamea diamonds

Trendy svadobných obrúčok 2020

Posledné desaťročia svadobný priemysel zaznamenal obrovské zmeny. Tieto zmeny sa posunuli smerom k prejavovaniu osobného štýlu a pravidlá, ktoré kedysi diktovali ako má vyzerať svadba – teda od snehobielych svadobných šiat až po vzorovo vyzdobenú svadobnú... prečítať >.

Ako nosiť zlato každý deň

Predstava o tom, že zlato ma svoje “zlaté časy” za sebou sa nezakladá na pravde. Môžeme konštatovať, že zlato zostáva najväčším trendom, dokonca sa teší rastúcej obľube v Európe i na celom svete. Karát Tradičná... prečítať >.