< Späť na zoznam článkov Kamea Diamonds showroom

Výroba obrúčok do 3 dní – vyhovieme vašim predstavám

pridané 13.04.2024

Prečo by ste mali čakať týždne alebo mesiace na niečo, čo môžete mať hotové do troch dní? Ak ste si nechali výber obrúčok na poslednú chvíľu, radi vám pomôžeme. V Kamea Diamonds vám vyrobíme obrúčky do 3 dní bez toho, aby ste prišli o kvalitu prsteňov. 

zlaté obrúčky

Obrúčka na mieru do 3 dní – rýchlosť bez kompromisov

Pri príprave na ten veľký okamih, ktorým je svadba, je jedným z najdôležitejších krokov výber toho správneho symbolu vašej lásky – obrúčky. V Kamea Diamonds sme preto urobili revolúciu v rýchlosti výroby, aby sme vám odovzdali vaše dokonalé obrúčky do troch dní. V našej dielni v Trenčíne sú naši zlatníci pripravení na vaše objednávky.

svadobné obrúčky kombinované zlato

Možnosti kúpy obrúčok v Kamea Diamonds

Buď sa zastavte v našom showroome, kde si obrúčky vyskúšate osobne a rozhodne budete mať zážitok z kúpi prsteňov, alebo si pozrite ponuku v našom eshope. Pri každých obrúčkach nájdete informáciu o tom, že je daný model možné vyrobiť už do troch dní.

obrúčky zo zlata

Samozrejme, v našej ponuke šperkov máme aj modely prsteňov, ktoré sú zložité a náročné na výrobu. V takom prípade by sme vás upozornili na to, že by si výroba vyžadovala viac času. Sú to modely prsteňov, ktoré nie sú veľmi typické pre obrúčky, ide skôr o veľmi zdobené prstene plné kameňov. Nájdete ich na našej podstránke Individuálne šperky z našej tvorby. Pri takýchto špeciálnych prsteňoch si všimnete poznámku, že model je iba na objednávku. Vtedy výroba trvá dlhšie ako 3 dni.

Láska pretavená do kovu

V Kamea Diamonds chápeme, že váš čas je cenný a že svadba je udalosť, ktorú chcete zažiť s minimálnymi stresmi. Každá obrúčka je starostlivo vyrobená na mieru podľa vašich predstáv a požiadaviek. 

šperky Kamea Diamonds v krásnom balení

U nás si nekupujete iba obrúčky, u nás si kupujete lásku pretavenú do kovu.

 

Najnovšie články

Zásnubné prstene a ich história naprieč kultúrami krajín

História zásnubných prsteňov

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým kedy vznikla a odkiaľ pochádza tradícia zasnúbenia so zásnubným prsteňom? V skutočnosti je táto tradícia zakorenená v dávnej histórii. Význam zásnubného prsteňa spolu s jeho vzhľadom sa menil v čase naprieč kultúrami krajín. Zásnubný... prečítať >.

puncove znacky zlato a drahe kovy

Overenie pravosti šperkov – Štátny punc

Pre overenie pravosti šperkov sa na skoro každom drahom kove používanom pri výrobe šperkov uvádza punc. Čo je to punc? Na čo sa používa? Punc je číselné označenie vyrazené do drahých kovov, ktoré sa používajú... prečítať >.

tout Paul Newman Joanne Woodward

Najznámejšie príbehy pravej lásky

Diego Rivera & Frida Kahlo Mladá talentovaná maliarka z Mexika Frida Kahlo si zaplatila návštevu štúdia slávneho muralistu Diega Rivieru. Hľadala u neho rady pre svoju kariéru. “Mala nevšednú dôstojnosť, sebaistotu a v očiach zvláštny... prečítať >.