< Späť na zoznam článkov

Poradíme vám, aké šperky nosiť v zime

pridané 14.12.2023

S nástupom zimy prichádza nielen chladné počasie, ale aj zmeny v našom šatníku a doplnkoch. Aké šperky by sme teda mali zvoliť, aby nám v tomto mrazivom období dodali šmrnc? Tu sú niektoré tipy a nápady, ktoré vám pomôžu osviežiť váš šperkový štýl v zimnom období.

1. Zimné klenoty na krku: výrazné náhrdelníky

Zima je ideálnym ročným obdobím na to, aby sme si na seba obliekli krásne ligotavé náhrdelníky. Môžete si vybrať kusy zdobené kamienkami, ktoré odrážajú svetlo a dodajú vášmu outfitu nádych luxusu. Tieto náhrdelníky vedia pôsobiť ako malé slnko uprostred zimy.

2. Prírodné motívy: šperky s motívmi zimnej krásy

Originálne sú šperky s prírodnými motívmi, ktoré odrážajú krásu zimnej krajiny. Perly, snehové vločky alebo motívy stromov sú ideálnymi voľbami. Tieto šperky nechajú váš outfit prežiariť zimnou eleganciou.

3. Biele zlato sa hodí

Dámske náramky alebo náušnice s kameňmi môžu byť nielen štýlovým doplnkom, ale aj príjemným prekvapením v chladných mesiacoch. Ligotajúce sa diamanty zažiaria v tomto zimnom období. Biele zlato bude tá správna voľba, pretože pripomína zimu a ľad .

4. Elegantná zimná klasika: biely a modrý diamant

Biela a modrá farba sú tradičné zimné odtiene, a tak by nemali chýbať ani vo vašich šperkoch. Diamanty v kombinácii s bielym alebo modrým diamantom môžu vytvoriť efektné a elegantné kúsky, ktoré budú pôsobiť rovnako oslnivo ako zimné slnko na zamrznutých vetvách.

5. Doplnky pre zimné aktivity

Ak milujete zimné športy, zvoľte šperky, ktoré sú prispôsobené vašim zimným aktivitám. Náušnice, ktoré nezasahujú do helmy alebo náramok, ktorý vydrží aj pri behaní na bežkách, môžu byť nielen štýlovým doplnkom, ale aj praktickým spoločníkom.

6. (Ne)nápadné Krásy

Ženské štýlové šperky budú dodávať jemný dotyk elegancie vášmu vzhľadu. Zvoľte nenápadné náhrdelníky, jemné náušnice alebo decentné náramky, ktoré vytvoria harmonický celok s vaším zimným oblečením.

Nezabudnite, že šperky nie sú len doplnkom, ale aj spôsob, ako vyjadriť svoju osobnosť. Vyberte si šperky, ktoré vám pripomínajú krásu zimnej sezóny a zároveň dokážu zahriať váš štýl.

Najnovšie články

Ak chcete spraviť Vaše svadobné obrúčky zaujímavejšími a špeciálnymi len pre vás určite ich obohaťte gravírovaním.

Gravírovanie svadobných obrúčok

Svadba je určite tou najväčšou udalosťou v živote zasnúbeného páru. Každá svadba je unikátna a nezabudnuteľná. Svadobné obrúčky aj napriek ich dokonalému prevedeniu či množstvu variácií, a odpustite nám to, ale až také originálne nie sú. Ak chcete... prečítať >.

muz pred svadbou

Ako bezbolestne zvládnuť dni pred svadbou

Pár rýchlych rád pre budúcich ženíchov Je čas urobiť veľký krok. Už ste využili romantickú chvíľu a dali jej malú krabičku, v ktorej objavila zásnubný prsteň. Ale ako vieme, všetko má svoju cenu. Svadba nie... prečítať >.

5 kúskov, ktoré deklarujú Vašu lásku navždy

Deklarovanie Vašej lásky so značkou KAMEA je prísľub daru, ktorý oslavuje romantické puto. Vášnivo, bláznivo a intenzívne. To je celé na čom záleží. Od zásnubného prsteňa až po šperk na výročie zlatej svadby. Od prvých... prečítať >.