< Späť na zoznam článkov

Poradíme vám, aké šperky nosiť v zime

pridané 14.12.2023

S nástupom zimy prichádza nielen chladné počasie, ale aj zmeny v našom šatníku a doplnkoch. Aké šperky by sme teda mali zvoliť, aby nám v tomto mrazivom období dodali šmrnc? Tu sú niektoré tipy a nápady, ktoré vám pomôžu osviežiť váš šperkový štýl v zimnom období.

1. Zimné klenoty na krku: výrazné náhrdelníky

Zima je ideálnym ročným obdobím na to, aby sme si na seba obliekli krásne ligotavé náhrdelníky. Môžete si vybrať kusy zdobené kamienkami, ktoré odrážajú svetlo a dodajú vášmu outfitu nádych luxusu. Tieto náhrdelníky vedia pôsobiť ako malé slnko uprostred zimy.

2. Prírodné motívy: šperky s motívmi zimnej krásy

Originálne sú šperky s prírodnými motívmi, ktoré odrážajú krásu zimnej krajiny. Perly, snehové vločky alebo motívy stromov sú ideálnymi voľbami. Tieto šperky nechajú váš outfit prežiariť zimnou eleganciou.

3. Biele zlato sa hodí

Dámske náramky alebo náušnice s kameňmi môžu byť nielen štýlovým doplnkom, ale aj príjemným prekvapením v chladných mesiacoch. Ligotajúce sa diamanty zažiaria v tomto zimnom období. Biele zlato bude tá správna voľba, pretože pripomína zimu a ľad .

4. Elegantná zimná klasika: biely a modrý diamant

Biela a modrá farba sú tradičné zimné odtiene, a tak by nemali chýbať ani vo vašich šperkoch. Diamanty v kombinácii s bielym alebo modrým diamantom môžu vytvoriť efektné a elegantné kúsky, ktoré budú pôsobiť rovnako oslnivo ako zimné slnko na zamrznutých vetvách.

5. Doplnky pre zimné aktivity

Ak milujete zimné športy, zvoľte šperky, ktoré sú prispôsobené vašim zimným aktivitám. Náušnice, ktoré nezasahujú do helmy alebo náramok, ktorý vydrží aj pri behaní na bežkách, môžu byť nielen štýlovým doplnkom, ale aj praktickým spoločníkom.

6. (Ne)nápadné Krásy

Ženské štýlové šperky budú dodávať jemný dotyk elegancie vášmu vzhľadu. Zvoľte nenápadné náhrdelníky, jemné náušnice alebo decentné náramky, ktoré vytvoria harmonický celok s vaším zimným oblečením.

Nezabudnite, že šperky nie sú len doplnkom, ale aj spôsob, ako vyjadriť svoju osobnosť. Vyberte si šperky, ktoré vám pripomínajú krásu zimnej sezóny a zároveň dokážu zahriať váš štýl.

Najnovšie články

Gemológkontroluječistotudiamantovprinásobnomzväčšení

Čistota diamantov

Čistota upozorňuje na malé prírodné nedostatky, ktoré sa nachádzajú vo všetkých diamantoch aj tej najvyššej kvality. Čím menej nedostatkov sa nachádza v diamantoch tým je jeho čistota vyššia a samozrejme stúpa aj jeho hodnota. Tieto... prečítať >.

shutterstock

5 drobností, vďaka ktorým oživíte romantiku.

KOMPLIMENT, KOMPLIMENT, KOMPLIMENT   Komplimentov nie je nikdy dosť. Vzťah ako taký by mal byť aj o tom, že sa navzájom ako osobnosti posúvate ďalej a pomáhate si na tejto ceste za “lepším ja”. Čo... prečítať >.

Zlatník osádza diamant do zásnubného prsteňa

Ako sa starať o diamantový zásnubný prsteň?

Dostali ste svoj vytúžený diamantový zásnubný prsteň? Diamantové zásnubné prstene však vyžadujú náležitú starostlivosť, preto vám prinášame niekoľko tipov ako sa o váš šperk správne starať, aby vám vydržal čo najdlhšie. Pravidlom číslo jedna je... prečítať >.