< Späť na zoznam článkov svadobné obrúčky

Obrúčky s kameňmi – toto je náš top výber

pridané 15.03.2024

Pri hľadaní ideálnej obrúčky je výber kameňov jedným z kľúčových faktorov. Obrúčky s kameňmi prinášajú do šperku nielen estetickú príťažlivosť, ale aj dodatočný lesk a eleganciu. Nechajte sa inšpirovať naším výberom a nájdite si dokonalé obrúčky. Každá obrúčka je starostlivo vybraná a zladená s najkvalitnejšími kameňmi, aby ste mohli osláviť váš vzťah s eleganciou a štýlom, ktorý si zaslúžite.

Žlté zlato a diamanty

svadobné obrúčky zo zlata

Úchvatný kus zo zbierky diamantových obrúčok v žltom zlate je symbolom elegancie a trvalého záväzku. Dizajn s jemnými oblúkmi a oslnivými 30 diamantmi vytvára dokonalý pôvab pre každú nevestu. Žlté zlato dodáva šperku nádherný lesk. Tieto obrúčky sú dokonalou voľbou pre nevestu, ktorá túži po klasickom štýle s moderným nádychom luxusu.

Obrúčky v klasickom štýle

svadobné obrúčky Classic

Tieto nádherné diamantové obrúčky v žltom zlate sú jednoducho ohromujúce. Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása. Obrúčky sú v klasickom štýle, no pánska má zdobené okraje zaujímavým vzorom. Na dámsku obrúčku sme pridali diamant, no môžeme vám vyrobiť aj model so zirkónom. Takýto typ obrúčok nikdy nevyjde z módy.

Obrúčky z kolekcie Twin

svadobné obrúčky Twin collection

Tento pár diamantových obrúčok zo zbierky Twin je symbolom jednoty a spojenia. Obrúčky z kolekcie Twin sú výnimočné tým, že snubný prsteň presne ladí s obrúčkou. Môžete ich teda nosiť spolu. Nádherné zdobenie upúta pozornosť. Lesk diamantov a biele zlato je obľúbená kombinácia. Ženskú obrúčku tvorí 25 diamantov.

Elegantná krása plná diamantov

svadobné obrúčky platina

Pôvabný pár diamantových obrúčok, ktorý je skutočným klenotom. Obrúčky majú jemné línie a nádherné diamantové zdobenie. Nie sú príliš výstredné ani príliš jednoduché. Tieto obrúčky sú vyjadrením jedinečnej lásky a spojenia dvoch duší. Dámska obrúčka je osadená 36 diamantmi.

Na všetky naše šperky máte doživotný servis. Každý šperk prechádza Puncovou kontrolou Slovenskej republiky. Pozrite si aj ďalšie modely obrúčok.

 

 

 

Najnovšie články

Zlatník osádza diamant do zásnubného prsteňa

Tvary diamantov

V našom rodinnom zlatníctve KAMEA Diamonds striktne dodržiavame najvyššie štandardy kvality pri všetkých diamantových šperkoch, či už sa jedná o diamantové zásnubné prstene, diamantové svadobné obrúčky, diamantové náušnice alebo diamantové sety šperkov. Do našich šperkov... prečítať >.

shutterstock

Láska v karanténe

Tak ako koronavírus ovplyvnil naše pracovné životy a súkromné životy, má obrovský dopad aj na naše romantické vzťahy. Odrazu sa celý svet spomalil a my máme omnoho viac času na vnímanie seba a svojho partnera.... prečítať >.

Ako udržiavať diamanty aby nestratili svoj lesk?

Dokonca aj ten najťažší a najdrahší drahokam môže časom stratiť lesk. Preto vám prezradíme, ako sa starať o diamantové šperky. Rovnako ako väčšinu ostatných drahokamov, diamant môžete vyčistiť aj doma. Ak to však nebudete robiť... prečítať >.