< Späť na zoznam článkov image

Neviete, aký zásnubný prsteň vybrať? Riešením je Classic collection

pridané 12.08.2021

Výber zásnubného prsteňa je jedným z najdôležitejších momentov v živote muža. Priznajme si, je to veľká zodpovednosť vybrať ten správny prsteň. Ak sa tohto momentu obávate, nazrite na našu Classic collection – v nej nájdete to, čo hľadáte.

Ak vás čaká kúpa zásnubného prsteňa, pred samotným výberom by ste mali porozmýšľať nad tým, aké šperky nosí vaša priateľka. Jednoduché alebo skôr zdobené? Od toho sa môžete pri výbere v klenotníctve odraziť. Stanovte si aj rozpočet, do ktorého sa potrebujete zmestiť. To sú dve základné veci, ktoré vám pri rozhodovaní pomôžu. Alebo sa jednoducho riaďte iba svojím inštinktom a vyberajte podľa prvého dojmu.

Pre koho je určená Classic collection?

V tejto kolekcii sa nájde naozaj každá žena. Classic collection je prepracovaná do detailov, získa si vás jej jedinečnosť. Zároveň v nej nájdete modely, ktoré pôsobia ladne, jednoducho a pritom žensky. 

Máte na výber z klasických modelov, ktoré majú vsadený jeden nádherný Dalloz zirkón. Potešila by sa mu každá žena. Sú to veľmi obľúbené modely zásnubných prsteňov.

Ak by ste chceli skôr niečo ozdobnejšie, rafinovanejšie, môžete vyberať z modelov, ktoré majú viac zirkónov alebo ornamentov.

 

V šperkoch Kamea môžete vidieť precíznu prácu našich majstrov. Dávame si záležať na detailoch a veríme, že sa nám darí pretaviť lásku do kovu. Zároveň každý jeden šperk prechádza Puncovou kontrolou Slovenskej republiky. Stačí si vybrať model, veľkosť a prsteň môže byť váš. S veľkosťou prsteňa vám pomôže aj na naša tabuľka veľkostí prsteňov. Zaujala vás kolekcia? Pozrite si celú Classic collection a našom webe

KAMEA navštívte naše zlatníctvo v Trenčíne

Prsteň je symbolom lásky a nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek, podstatné je, aby žena povedala áno…a verte, že to áno pri tejto kolekcii počuť určite budete. 

Zásnubné prstene z bieleho zlata môžete kúpiť priamo v našom zlatníctve v Trenčíne alebo objednať cez náš e-shop. Ak potrebujete s výberom poradiť alebo by ste sa chceli niečo spýtať, kontaktujte priamo nášho skúseného klenotníka.

Prečítajte si aj článok 4 dôvody, prečo si vybrať práve šperky od KAMEA® Diamonds

 

Najnovšie články

Ukážka GIA diamantového certifikátu, ktorý prikladáme k diamantovým šperkom

Diamantový certifikát

Pred každou kúpou diamantového šperku sa informujte o diamantovom certifikáte! Čo je diamantový certifikát? Certifikát k diamantu je dokument, v ktorom odborník – klenotník hodnotí kvalitu diamantu. Vyplnený certifikát zahŕňa analýzu rozmerov diamantu, čistoty, farby, symetrie a iných... prečítať >.

shutterstock  Converted

Ako si vybrať dokonalé náušnice?

Určite nemusíme klásť dôraz na to, že nášnice sú jedným z najdôležitejších doplnkov každej ženy. Ak vyberiete tie správne, vedia podtrhnúť vašu prirodzenú krásu a rozžiariť váš outfit. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré... prečítať >.

História diamantov

Diamanty majú naozaj dlhú a bohatú históriu. V prvom storočí nášho letopočtu rímsky prírodovedec Plínius povedal: „Diamant je najcennejší nielen z drahých kameňov, ale aj zo všetkých vecí na tomto svete.“ Než sa diamant dostane... prečítať >.