< Späť na zoznam článkov prsteň s diamantom

Kamea Diamonds – prezradíme, aké druhy kameňov osádzame do šperkov

pridané 09.01.2024

V našom klenotníctve si dávame záležať na tom, aby sme vám ponúkali tie najkvalitnejšie šperky. Na šperk vystavujeme certifikát kvality KAMEA® so 6-ročnou zárukou a doživotným bezplatným servisom. Každý šperk z našej zlatníckej dielne prechádza Puncovou kontrolou Slovenskej republiky. 

Diamanty 

Diamanty, s ich nekonečnou jasnosťou a tvrdosťou, sa stávajú klenotmi, ktoré prežijú cez generácie. Majú vysokú hodnotu, sú nádherné, takmer nezničiteľné a ich lesk je očarujúci. Preto u nás diamanty nemôžu chýbať. Nájdete ich osadené v našich prsteňoch, náhrdelníkoch, ale aj náramkoch či náušniciach. V Kamea Diamonds sú diamanty certifikované gemologickou spol. GIA., Inbar Diamond center.

zásnubný prsteň z bieleho zlata

zásnubný prsteň biele zlato

diamantový prsteň

Zirkóny

U zákazníkov veľmi obľúbený a zároveň jeden z najstarších kameňov na planéte. Pýši sa nádhernými odtieňmi, ktoré si každý zamiluje. Nie je síce taký tvrdý ako diamant, ale voľným okom je od neho skoro na nerozoznanie. V našej ponuke šperkov nájdete Swarovského zirkóny, ktoré sú neopísateľne krásne.

zirkónový prsteň

zásnubný prsteň

zirkónový prsteň

Výber kameňov do šperkov je veľmi dôležitá a zodpovedná úloha. Od neho závisí konečný výzor šperku a taktiež kvalita. Pozrite si naše ponuku webe alebo sa príďte pozrieť do nášho showroomu v Trenčíne, ako naše šperky vyzerajú naživo. Budeme sa tešiť, že vám predstavíme našu ručnú prácu.

Sledujte nás na FacebookuInstagrame Pintereste.

Najnovšie články

ako zladit svadobne obrucky so zasnubnym prstenom kamea diamonds

Ako zladiť zásnubný prsteň so svadobnými obrúčkami?

Zlatníctvo KAMEA Diamonds je najväčším svadobným štúdiom zásnubných šperkov a svadobných obrúčok na Slovensku. Ponúkame viac ako 5000 modelov ručne vyrábaných svadobných šperkov. Niekedy sa môže zdať, že si nedokážete vybrať – predsa len vyberáte... prečítať >.

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch KAMEA

Všetko čo potrebujete vedieť o diamantoch

Diamanty a ich charakteristické vlastnosti výrazným spôsobom ovplyvňujú vzhľad, ale hlavne cenu šperkov. Niekedy sa môže zdať, že výber kvalitného diamantu je náročné, ale s týmto jednoduchým návodom budete zaručene vedieť, ktoré vlastnosti by ste... prečítať >.

bachelorette party ideas wilmington nc

Kde sa vzala rozlúčka so slobodou?

Alkohol, hry, striptíz, priatelia a zábava. Toto sú hlavné položky každej dobrej modernej rozlúčky so slobodou, ale nebolo tomu vždy tak. Rozlúčky so slobodou boli predmanželskou oslavou v nejakej forme už v 15. storočí, ale... prečítať >.