< Späť na zoznam článkov prsteň s diamantom

Kamea Diamonds – prezradíme, aké druhy kameňov osádzame do šperkov

pridané 09.01.2024

V našom klenotníctve si dávame záležať na tom, aby sme vám ponúkali tie najkvalitnejšie šperky. Na šperk vystavujeme certifikát kvality KAMEA® so 6-ročnou zárukou a doživotným bezplatným servisom. Každý šperk z našej zlatníckej dielne prechádza Puncovou kontrolou Slovenskej republiky. 

Diamanty 

Diamanty, s ich nekonečnou jasnosťou a tvrdosťou, sa stávajú klenotmi, ktoré prežijú cez generácie. Majú vysokú hodnotu, sú nádherné, takmer nezničiteľné a ich lesk je očarujúci. Preto u nás diamanty nemôžu chýbať. Nájdete ich osadené v našich prsteňoch, náhrdelníkoch, ale aj náramkoch či náušniciach. V Kamea Diamonds sú diamanty certifikované gemologickou spol. GIA., Inbar Diamond center.

zásnubný prsteň z bieleho zlata

zásnubný prsteň biele zlato

diamantový prsteň

Zirkóny

U zákazníkov veľmi obľúbený a zároveň jeden z najstarších kameňov na planéte. Pýši sa nádhernými odtieňmi, ktoré si každý zamiluje. Nie je síce taký tvrdý ako diamant, ale voľným okom je od neho skoro na nerozoznanie. V našej ponuke šperkov nájdete Swarovského zirkóny, ktoré sú neopísateľne krásne.

zirkónový prsteň

zásnubný prsteň

zirkónový prsteň

Výber kameňov do šperkov je veľmi dôležitá a zodpovedná úloha. Od neho závisí konečný výzor šperku a taktiež kvalita. Pozrite si naše ponuku webe alebo sa príďte pozrieť do nášho showroomu v Trenčíne, ako naše šperky vyzerajú naživo. Budeme sa tešiť, že vám predstavíme našu ručnú prácu.

Sledujte nás na FacebookuInstagrame Pintereste.

Najnovšie články

Ak chcete spraviť Vaše svadobné obrúčky zaujímavejšími a špeciálnymi len pre vás určite ich obohaťte gravírovaním.

Gravírovanie svadobných obrúčok

Svadba je určite tou najväčšou udalosťou v živote zasnúbeného páru. Každá svadba je unikátna a nezabudnuteľná. Svadobné obrúčky aj napriek ich dokonalému prevedeniu či množstvu variácií, a odpustite nám to, ale až také originálne nie sú. Ak chcete... prečítať >.

muz pred svadbou

Ako bezbolestne zvládnuť dni pred svadbou

Pár rýchlych rád pre budúcich ženíchov Je čas urobiť veľký krok. Už ste využili romantickú chvíľu a dali jej malú krabičku, v ktorej objavila zásnubný prsteň. Ale ako vieme, všetko má svoju cenu. Svadba nie... prečítať >.

5 kúskov, ktoré deklarujú Vašu lásku navždy

Deklarovanie Vašej lásky so značkou KAMEA je prísľub daru, ktorý oslavuje romantické puto. Vášnivo, bláznivo a intenzívne. To je celé na čom záleží. Od zásnubného prsteňa až po šperk na výročie zlatej svadby. Od prvých... prečítať >.