< Späť na zoznam článkov zásnubný prsteň

Individuálne šperky z dielne Kamea Diamonds

pridané 18.05.2024

V Kamea Diamonds veríme, že šperk by mal byť taký jedinečný ako osoba, ktorá ho nosí. Preto ponúkame možnosť individuálnej výroby šperkov, kde má každý zákazník príležitosť vytvoriť si šperk presne podľa svojich predstáv. Naše služby sú zamerané na poskytnutie absolútnej flexibility a širokého výberu možností, čo znamená, že si môžete doslova navrhnúť šperk svojich snov.

Tvorba Na Mieru

Proces tvorby individuálneho šperku začína výberom materiálu. Zákazníci si môžu vybrať z dvoch druhov zlata – 14 alebo 18-karátové. Čo sa týka farby, tak u nás máte na výber buď klasické žlté zlato, romantické červené alebo moderné biele zlato. Každý typ zlata prináša iný estetický výraz a môže byť zvolený tak, aby ladil s osobným štýlom nositeľa.

Prispôsobenie Dizajnu

Ďalej si zákazníci môžu vybrať tvar a veľkosť šperku. Vyrobíme vám prstene, náhrdelníky, náramky, prívesky, kľúčenky a taktiež náušnice. Kreativita nemá hraníc, a preto sme tu, aby sme pomohli premeniť vaše nápady na realitu. Naši skúsení dizajnéri sú pripravení poskytnúť odborné poradenstvo a pomoc pri finalizácii vášho dizajnu.

Výber drahokamov

V Kamea Diamonds najčastejšie pracujeme s diamantmi a zirkónmi. Ak by ste túžili po inom drahokame, povedzte nám o tom a nájdeme spoločné riešenie. Každý drahokam pridáva šperku vlastný charakter a význam. Môžete tak vytvoriť šperk, ktorý nielenže vyzerá nádherne, ale má pre vás osobitný sentimentálny význam.

zásnubné prstene od Kamea Diamonds
Prstene od Kamea Diamonds

Personalizácia cez gravírovanie

Pre ešte väčšiu personalizáciu ponúkame možnosť gravírovania. Či už ide o dátum, iniciály, alebo krátky osobný odkaz, gravírovanie dodáva šperkom osobný nádych a činí ich ešte výnimočnejšími.

V Kamea Diamonds si uvedomujeme, že výroba šperku je veľmi osobná záležitosť. Naším cieľom je pracovať s vami ruka v ruke, aby sme zaistili, že výsledný šperk bude presne taký, ako ste si vysnívali. S našimi zdrojmi, skúsenosťami a oddanosťou kvalite sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť niečo jedinečné, čo bude slúžiť ako trvalá pripomienka vašich najvzácnejších okamihov.

Najnovšie články

dozivotny bezplatny servis svadobne obrucky

5 rýchlych rád pre uchovanie krásy vašich svadobných obrúčok

Svadobné šperky sú pravdepodobne tie najcennejšie kúsky šperkov, ktoré vlastníte. Nielenže ste pri ich výbere strávili nespočet hodín hľadania a museli ste si hlbšie siahnuť do peňaženky, ale majú aj veľkú citovú hodnotu. Preto, je... prečítať >.

nakupujte bez starosti zlava sperky  percent kamea diamonds

Nakupujte bez starostí s 15% zľavou

Priatelia, táto mimoriadna a zároveň nepríjemná situácia zasiahla nás všetkých. Nikto si pred niekoľkými týždňami nedokázal ani len predstaviť, čo nás čaká a neminie. Naše životy sa zmenili zo dňa na deň a všetci už... prečítať >.

H

Moderné diamantové náušnice roku 2020

Pokiaľ ide o diamanty, tie azda nikdy nevyjdú z módy. Diamantové náušnice sú splneným snom mnohých žien. Vo všeobecnosti sú veľmi elegantným a kvalitným doplnkom. My sme sa pozreli na top trendy diamantových náušníc roku... prečítať >.