< Späť na zoznam článkov

Chcete svadbu vo veľkom štýle? Toto na nej nesmie chýbať

pridané 23.10.2023

Svadba je jedným z najdôležitejších a najšťastnejších okamihov v živote. Ak túžite mať svadbu vo veľkom štýle a chcete, aby bola nezabudnuteľná pre vás aj vašich hostí, tu je zopár vecí, ktoré by ste mali zvážiť.

1. Úchvatná lokalita

Prvým krokom k úspešnej svadbe vo veľkom štýle je nájsť vhodnú lokalitu. Uistite sa, že miesto má dostatočnú kapacitu pre vašich hostí a tanečnú plochu. Dobrá lokalita môže prispieť k atmosfére a kľúčom je vybrať takú, ktorá odzrkadľuje váš osobný štýl. Moderné a veľmi obľúbené sú napríklad svadby, ktoré sa odohrávajú v exteriéri, teda v záhrade, kde je vytvorené krásne romantické prostredie.

2. Elegancia v každom detaile

Na svadbe vo veľkom štýle nesmú chýbať elegantné a štýlové detaily. Od výberu kvetov, stolových dekorácií až po menu…mali by ste sa uistiť, že je všetko dobre premyslené a harmonizuje spolu. Použite štýlové farby a materiály, ktoré vytvoria jednotnú estetiku celej svadby. Teda aby výzdoba ladila s pozvánkami, menovkami, svadobnou kyticou, perkami a pod. Dôležité je, aby svadba odrážala vašu osobnosť. Môžete to dosiahnuť pomocou vlastnoručne vytvorených pozvánok, ozdôb alebo dokonca výberom špeciálneho tematického konceptu, ktorý s vami rezonuje.

3. Výnimočná strava

Jedným zo znakov svadby vo veľkom štýle je výnimočné menu a švédske stoly. Zabezpečte, aby jedlo bolo kvalitné a chutné. Vyhľadajte renomovaného cateringového partnera, ktorý dokáže ponúknuť široký výber jedál a prispôsobí sa vašim preferenciám. Jedlo by malo byť na tanieri dokonale nastajlované. Čo sa týka menu, nemalo by ísť o tzv. klasiky, ale skôr o niečo výnimočné a efektné. Dezerty by mali ohúriť výzorom a možnosťou výberu z rôznych variantov. Nezabudnite na výnimočný tortový korpus, ktorý bude čerešničkou” večera.

4. Správny výber hudby

Hudba hrá na svadbe veľkú úlohu. Vyberte si hudobný program, ktorý bude odrážať váš štýl a priláka všetkých hostí na parket. Pre dosiahnutie úžasnej atmosféry hneď v úvode si môžete nacvičiť prvý manželský tanec, pri ktorom vám zahrá živá hudba. 

5. Luxusné šampanské

Na slávnostný prípitok by ste mali mať pripravené luxusné šampanské. Tento nápoj vytvára glamúrnu atmosféru a dodáva šmrnc vášmu veľkolepému podujatiu. Nechajte si odporučiť kvalitnú značku od svojho someliéra.

6. Profesionálny fotograf

Nezabudnite na profesionálneho fotografa, ktorý zachytí všetky nezabudnuteľné okamihy vašej svadby. Kvalitné fotografie vám umožnia v budúcnosti spomínať na tento špeciálny deň s radosťou a láskou. S fotografom je potrebné dohodnúť sa popredu na detailoch. Ak kladiete dôraz na spoločné fotky, musíte si na ne vyhradiť taký čas, aby ste neboli príliš dlho odlúčení od hostí a celej svadobnej hostiny. Niektoré páry absolvujú spoločné fotenie až po svadbe, no rozhodnutie je ale iba na vás a vašich prioritách.

7. Dobrá zábava pre hostí

Venujte pozornosť zábave pre vašich hostí. Môžete zorganizovať rôzne štýlové aktivity, ako napríklad fotokútik, interaktívne hry alebo profesionálne tanečné vystúpenia. Uistite sa, že sa vaši hostia nebudú nudiť a budú mať príležitosť zabaviť sa počas celej svadby.

8. Svadobné obrúčky

Okrem vyššie spomenutých vecí je dôležité vybrať si aj tie najkvalitnejšie šperky, ktoré vám prinesú radosť a spomienky na tento špeciálny deň. Každý vám bude hľadieť na obrúčky, bude si ich chcieť pozrieť a spýtať sa, odkiaľ ich máte. Zlatníctvo KAMEA DIAMONDS vám pomôže nájsť tie správne šperky a obrúčky, ktoré budú dokonale ladiť k vášmu štýlu a prispievať k celkovej elegancii a luxusu vašej svadby.

 

Najnovšie články

Ak chcete spraviť Vaše svadobné obrúčky zaujímavejšími a špeciálnymi len pre vás určite ich obohaťte gravírovaním.

Gravírovanie svadobných obrúčok

Svadba je určite tou najväčšou udalosťou v živote zasnúbeného páru. Každá svadba je unikátna a nezabudnuteľná. Svadobné obrúčky aj napriek ich dokonalému prevedeniu či množstvu variácií, a odpustite nám to, ale až také originálne nie sú. Ak chcete... prečítať >.

muz pred svadbou

Ako bezbolestne zvládnuť dni pred svadbou

Pár rýchlych rád pre budúcich ženíchov Je čas urobiť veľký krok. Už ste využili romantickú chvíľu a dali jej malú krabičku, v ktorej objavila zásnubný prsteň. Ale ako vieme, všetko má svoju cenu. Svadba nie... prečítať >.

5 kúskov, ktoré deklarujú Vašu lásku navždy

Deklarovanie Vašej lásky so značkou KAMEA je prísľub daru, ktorý oslavuje romantické puto. Vášnivo, bláznivo a intenzívne. To je celé na čom záleží. Od zásnubného prsteňa až po šperk na výročie zlatej svadby. Od prvých... prečítať >.