< Späť na zoznam článkov

Náhrdelníky od Kamea Diamonds, ktoré si zamilujete

pridané 20.07.2023

Ak čítate naše články pravidelne, asi už viete, že Kamea Diamonds je popredný slovenský výrobca šperkov. Nájdete u nás luxusné, elegantné šperky, ale aj také, ktoré využijete na každodenné nosenie. Dnes vám ukážeme niekoľko modelov náhrdelníkov, ktoré vyrobili naši zruční klenotníci.

Rôzne druhy kameňov

Medzi našimi náhrdelníkmi nájdete modely s diamantmi, ale aj so zirkónmi či inými nádhernými kameňmi. Sú vyrábané z diamantov a kameňov najvyššej kvality, ktoré sú ručne osádzané do starostlivo vybraných kovov. Tieto kovy sú vytvorené tak, aby dokonale kontrastovali s leskom diamantov a vytvárali tak nádherné, elegantné a nadčasové modely.

Navrhnuté pre všetky ženy

Z našich šperkov môžete cítiť rozmanitosť, keďže chceme vyhovieť viacerým zákazníkov. Jednoducho tak, aby si každý u nás našiel ten šperk, po ktorom túži. Náhrdelníky od Kamea Diamonds sú v rôznych tvaroch, štýloch, dĺžkach a veľkostiach. Každý náhrdelník je navrhnutý tak, aby dokonale sedel na krku a zdôraznil krásu a eleganciu nositeľky. U nás si vyberiete náhrdelník, ktorý dokonale vyjadrí váš osobný štýl a preferenciu. Všetky šperky si môžete vyskúšať priamo v našom showroome v Trenčíne.

Luxusné potešenie

Náhrdelník pre ženy, ktoré vedia, čo chcú. Kamene v modrej farbe vyjadrujú pravdu, mier, pokoj, pohodu. Modrá je zároveň považovaná za vznešenú farbu. 

Jemný a jednoduchý dizajn

Náhrdelník určený pre každodenné nosenie. Ak netúžite po príliš výrazných šperkoch, tento je pre vás ten pravý. Skombinujete ho skoro ku všetkým outfitom a určite by nemal chýbať v šperkovnici žiadnej ženy.

Ten, čo upúta pozornosť

Nie príliš výrazný, ale zároveň pútavý. Tak by sme definovali tento krásny náhrdelník z našej dielne. Chceli sme vytvoriť niečo nevšedné a zároveň nádherné. Jednoznačne upúta pozornosť. Môžete ho nosiť počas bežného dňa, ale aj na významnejšie udalosti.

Symbol kríž

Ak túžite po náhrdelníku, ktorý vyjadrí vašu vieru, vytvorili sme pre vás tento zaujímavý model s kamienkami. Je moderný, elegantný a má naozaj zaujímavé prevedenie.

Farebná radosť

Pútavý a excelentný kúsok, ktorý očarí každú jednu ženu. Toto je presne ten typ šperku, po ktorom túžite, odkedy ste ho prvýkrát uvideli. Jednoznačne osvieži váš vzhľad.

Elegantný kruh

Kruhové tvary v šperkoch sú naozaj obľúbené, preto nechýbajú ani v našich šperkoch. V kombinácii s kameňmi pôsobia pôvabne.  

 

Naše náhrdelníky sú dokonalým darčekom pre ženy, ktoré ocenia trvalú hodnotu diamantov a krásu týchto nadčasových klenotov. Pozrite si našu ponuku na e-shope, alebo nás navštívte osobne v našom showroome.

Najnovšie články

Ak chcete spraviť Vaše svadobné obrúčky zaujímavejšími a špeciálnymi len pre vás určite ich obohaťte gravírovaním.

Gravírovanie svadobných obrúčok

Svadba je určite tou najväčšou udalosťou v živote zasnúbeného páru. Každá svadba je unikátna a nezabudnuteľná. Svadobné obrúčky aj napriek ich dokonalému prevedeniu či množstvu variácií, a odpustite nám to, ale až také originálne nie sú. Ak chcete... prečítať >.

muz pred svadbou

Ako bezbolestne zvládnuť dni pred svadbou

Pár rýchlych rád pre budúcich ženíchov Je čas urobiť veľký krok. Už ste využili romantickú chvíľu a dali jej malú krabičku, v ktorej objavila zásnubný prsteň. Ale ako vieme, všetko má svoju cenu. Svadba nie... prečítať >.

5 kúskov, ktoré deklarujú Vašu lásku navždy

Deklarovanie Vašej lásky so značkou KAMEA je prísľub daru, ktorý oslavuje romantické puto. Vášnivo, bláznivo a intenzívne. To je celé na čom záleží. Od zásnubného prsteňa až po šperk na výročie zlatej svadby. Od prvých... prečítať >.