< Späť na zoznam článkov

Rýchle tipy, aký šperk darovať žene 

pridané 18.07.2023

 

Idete svojej partnerke kupovať šperk a neviete sa rozhodnúť, čo vlastne vybrať? Spísali sme pre vás pár tipov, aký druh šperku zvoliť. 

Nad čím sa zamyslieť ešte predtým, ako začnete vyberať šperk

  1. V prvom rade si odsledujte, akú farbu šperkov vaša partnerka nosí. Teda, či preferuje biele, žlté, alebo červené zlato. 
  1. Všímajte si, či sú jej šperky výrazné a veľké, alebo skôr malé a nenápadné. Vďaka tomu si budete pri výbere v zlatníctve istejší.
  1. No pokiaľ vôbec netušíte, aký šperk by sa vašej partnerke páčil, choďte zlatou strednou cestou. To znamená, že nevyberte príliš nenápadný, ale ani príliš extravagantný kúsok. Dáme vám pár konkrétnych tipov nižšie v článku.

Náušnice – najlepšia voľba

Ak vaša partnerka nosí náušnice, je to najlepšie riešenie. Náušnicami nič nepokazíte, iba žene urobíte veľkú radosť. Či už máte výročie, oslavujete Valentín, narodeniny, alebo ju chcete iba potešiť, určite vyberajte kvalitný šperk. 

Elegantné a jemné

Výrazné a extravagantné

Náhrdelník a prívesok

Ďalším šperkom, ktorý vašu partnerku poteší, je náhrdelník. Ak sa ale chcete vyhnúť výberu retiazky (pretože tie môžu byť kratšie, dlhšie, hrubšie, v rôznom prevedení), môžete kúpiť iba prívesok. Prívesok sa kupuje aj v prípade, ak viete, že doma už veľa retiazok má a prívesky na nich strieda. 

Set – všetko v jednom

Ak ste rozhodnutí kúpiť niečo veľkolepé, tak voľba je jasná – náušnice, náhrdelník a prsteň ako súprava šperkov. Na takýto darček žena nikdy nezabudne. Môže ho nosiť ako set alebo oddelene, využije ho pri rôznych príležitostiach.

 

 

Všetky tieto šperky a mnoho ďalších môžete zakúpiť v Kamea Diamonds

Najnovšie články

Ukážka GIA diamantového certifikátu, ktorý prikladáme k diamantovým šperkom

Diamantový certifikát

Pred každou kúpou diamantového šperku sa informujte o diamantovom certifikáte! Čo je diamantový certifikát? Certifikát k diamantu je dokument, v ktorom odborník – klenotník hodnotí kvalitu diamantu. Vyplnený certifikát zahŕňa analýzu rozmerov diamantu, čistoty, farby, symetrie a iných... prečítať >.

shutterstock  Converted

Ako si vybrať dokonalé náušnice?

Určite nemusíme klásť dôraz na to, že nášnice sú jedným z najdôležitejších doplnkov každej ženy. Ak vyberiete tie správne, vedia podtrhnúť vašu prirodzenú krásu a rozžiariť váš outfit. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré... prečítať >.

História diamantov

Diamanty majú naozaj dlhú a bohatú históriu. V prvom storočí nášho letopočtu rímsky prírodovedec Plínius povedal: „Diamant je najcennejší nielen z drahých kameňov, ale aj zo všetkých vecí na tomto svete.“ Než sa diamant dostane... prečítať >.