< Späť na zoznam článkov

Rýchle tipy, aký šperk darovať žene 

pridané 18.07.2023

 

Idete svojej partnerke kupovať šperk a neviete sa rozhodnúť, čo vlastne vybrať? Spísali sme pre vás pár tipov, aký druh šperku zvoliť. 

Nad čím sa zamyslieť ešte predtým, ako začnete vyberať šperk

  1. V prvom rade si odsledujte, akú farbu šperkov vaša partnerka nosí. Teda, či preferuje biele, žlté, alebo červené zlato. 
  1. Všímajte si, či sú jej šperky výrazné a veľké, alebo skôr malé a nenápadné. Vďaka tomu si budete pri výbere v zlatníctve istejší.
  1. No pokiaľ vôbec netušíte, aký šperk by sa vašej partnerke páčil, choďte zlatou strednou cestou. To znamená, že nevyberte príliš nenápadný, ale ani príliš extravagantný kúsok. Dáme vám pár konkrétnych tipov nižšie v článku.

Náušnice – najlepšia voľba

Ak vaša partnerka nosí náušnice, je to najlepšie riešenie. Náušnicami nič nepokazíte, iba žene urobíte veľkú radosť. Či už máte výročie, oslavujete Valentín, narodeniny, alebo ju chcete iba potešiť, určite vyberajte kvalitný šperk. 

Elegantné a jemné

Výrazné a extravagantné

Náhrdelník a prívesok

Ďalším šperkom, ktorý vašu partnerku poteší, je náhrdelník. Ak sa ale chcete vyhnúť výberu retiazky (pretože tie môžu byť kratšie, dlhšie, hrubšie, v rôznom prevedení), môžete kúpiť iba prívesok. Prívesok sa kupuje aj v prípade, ak viete, že doma už veľa retiazok má a prívesky na nich strieda. 

Set – všetko v jednom

Ak ste rozhodnutí kúpiť niečo veľkolepé, tak voľba je jasná – náušnice, náhrdelník a prsteň ako súprava šperkov. Na takýto darček žena nikdy nezabudne. Môže ho nosiť ako set alebo oddelene, využije ho pri rôznych príležitostiach.

 

 

Všetky tieto šperky a mnoho ďalších môžete zakúpiť v Kamea Diamonds

Najnovšie články

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu.

Karát diamantov

Najznámejšia charakteristická vlastnosť diamantov je karát. Väčšina ľudí si ho však míli s veľkosťou, ale karát odkazuje na hmotnosť diamantu. Čím vyššia hmotnosť diamantu tým samozrejme bude aj väčší diamant. Veľkosť diamantu však závisí od... prečítať >.

Hodnota trojmesačnej výplaty? Ako veľa by ste mali investovať do zásnubného prsteňa?

Staré známe pravidlo, ktoré počul už snáď každý. Povedzme si ale na rovinu, zaplatiť za zásnubný prsteň trojmesačnou výplatou, nie je pre niekoho úplne jednoduché. Ako to s tým výberom zásnubného prsteňa vôbec je? Veľmi... prečítať >.

shutterstock

TOP 5 najromantickejších požiadaní o ruku

Jeden z najradostnejších a najpamätnejších momentov života je dozaista požiadanie o ruku. Rozhodnutie muža stráviť so ženou spoločný život patrí do oceňovaných odhodlaní muža v jeho živote vôbec. Pre vás odvážnych a odhodlaných pánov prinášame... prečítať >.