< Späť na zoznam článkov

Najkrajší darček na Valentína od Kamea Diamonds

pridané 18.07.2023

Lásky nikdy jej nie je dosť. Preto by sme si mali stále pripomínať, ako sa máme radi. Veď čo je krajšie, ako potešiť svoju milovanú polovičku? Valentín je pre takýto moment symbolický a nezabudnuteľný.

Každá žena čaká od svojho partnera nejaké úprimné gesto. A, samozrejme, niektoré ženy si želajú, aby ich práve v tento deň partner prekvapil tou malou krabičkou, v ktorej sa skrýva nádherný prsteň.

Kamea Diamonds má pre vás pripravené zásnubné prstene stvorené pre unikátne momenty. Vybrať si môžete z našich kolekcií. Čakajú na vás prstene zo zlata, zdobené diamantmi alebo Dalloz zirkónmi. Keďže robíme našu prácu zodpovedne, vystavujeme na prstene aj certifikát kvality KAMEA® so 6-ročnou zárukou a doživotným bezplatným servisom.

Žiarivý zásnubný prsteň

Zirkónový prsteň z bieleho zlata z našej Dream collection. Konkrétne má 120 Dalloz zirkónov a môžete si vybrať model vyrobený zo 14 alebo 18-karátového zlata. Jeho ligot očarí nielen ženské oči, ale aj srdce. Ženu musíte na Valentína prekvapiť, vybrať prsteň, ktorý jej jednoznačne napovie, že si ju vážite a je pre vás všetkým.

Prsteň, ktorý očarí

Súčasťou našej Sí collection je aj tento skvost. Je v zirkónovej a taktiež diamantovej verzii. Na výber máte z bieleho, žltého a červeného zlata. 29 ligotavých kamienkov pôsobí očarujúco. Naši zlatníci si dali záležať na každom detaile.

Anjelska krása v zásnubnom prsteni

Súčasťou Angel collection je aj tento model. Zaujímavé prevedenie a rôzne veľkosti kameňov vyčarovali jedinečný dizajn. Opäť máte na výber z Dalloz zirkónov a diamantov. Tento prsteň má v sebe ukrytú eleganciu, romantiku a zmyselnosť.

Využite sviatok sv. Valentína na jeden z najkrásnejších momentov vo vašom spoločnom živote. Veríme, že sme vás inšpirovali vo výbere toho správneho prsteňa. V prípade otázok sme vám k dispozícii na t.č. 0904 618 009.

 

Najnovšie články

svadobne tradicie

6 najznámejších svadobných tradícií a ich pôvod

Od vašich zásnub až po váš veľký svadobný deň sprevádza vaše šťastie množstvo svadobných tradícií. Niektoré tradície sa už vytratili, ale niektoré stále ostávajú. My sme pre vás vybrali tých 6, ktoré sa zväčša dodržiavajú... prečítať >.

ako vybrat zasnubny prsten kamea diamonds

Ako na nákup zásnubného prsteňa alebo svadobných obrúčok

Výber prsteňa môže byť veľmi ťažkým orieškom. Preto sme sa nad tým zamysleli a prinášame Vám jednoduchý návod, ktorý Vám zaručene pomôže s nákupom. Veríme, že tento krátky návod Vám pomôže vybrať tie pravé prstene,... prečítať >.

shutterstock

Ako kombinovať šperky so spoločenským odevom?

Oslavy, svadobné hostiny a stužkové sa blížia. Radi by ste nosili zaujímavé outfity v kombinácií so šperkami, ale neviete ako ich vkusne a farebne zladiť? Pripravili sme si pre vás pár jednoduchých rád, ktoré vám... prečítať >.