< Späť na zoznam článkov

Najkrajší darček na Valentína od Kamea Diamonds

pridané 18.07.2023

Lásky nikdy jej nie je dosť. Preto by sme si mali stále pripomínať, ako sa máme radi. Veď čo je krajšie, ako potešiť svoju milovanú polovičku? Valentín je pre takýto moment symbolický a nezabudnuteľný.

Každá žena čaká od svojho partnera nejaké úprimné gesto. A, samozrejme, niektoré ženy si želajú, aby ich práve v tento deň partner prekvapil tou malou krabičkou, v ktorej sa skrýva nádherný prsteň.

Kamea Diamonds má pre vás pripravené zásnubné prstene stvorené pre unikátne momenty. Vybrať si môžete z našich kolekcií. Čakajú na vás prstene zo zlata, zdobené diamantmi alebo Dalloz zirkónmi. Keďže robíme našu prácu zodpovedne, vystavujeme na prstene aj certifikát kvality KAMEA® so 6-ročnou zárukou a doživotným bezplatným servisom.

Žiarivý zásnubný prsteň

Zirkónový prsteň z bieleho zlata z našej Dream collection. Konkrétne má 120 Dalloz zirkónov a môžete si vybrať model vyrobený zo 14 alebo 18-karátového zlata. Jeho ligot očarí nielen ženské oči, ale aj srdce. Ženu musíte na Valentína prekvapiť, vybrať prsteň, ktorý jej jednoznačne napovie, že si ju vážite a je pre vás všetkým.

Prsteň, ktorý očarí

Súčasťou našej Sí collection je aj tento skvost. Je v zirkónovej a taktiež diamantovej verzii. Na výber máte z bieleho, žltého a červeného zlata. 29 ligotavých kamienkov pôsobí očarujúco. Naši zlatníci si dali záležať na každom detaile.

Anjelska krása v zásnubnom prsteni

Súčasťou Angel collection je aj tento model. Zaujímavé prevedenie a rôzne veľkosti kameňov vyčarovali jedinečný dizajn. Opäť máte na výber z Dalloz zirkónov a diamantov. Tento prsteň má v sebe ukrytú eleganciu, romantiku a zmyselnosť.

Využite sviatok sv. Valentína na jeden z najkrásnejších momentov vo vašom spoločnom živote. Veríme, že sme vás inšpirovali vo výbere toho správneho prsteňa. V prípade otázok sme vám k dispozícii na t.č. 0904 618 009.

 

Najnovšie články

Svadobné šperky, náušnice, prívesky a sety

Ako ušetriť na svadobných šperkoch?

Veľa budúcich neviest si myslí, že čím viac peňazí minú na svadobné šperky, tým budú vyzerať okúzľujúcejšie na svojej svadbe. To nie je celkom až tak pravda a veľa “šetrných” neviest myslí na svoj finančný... prečítať >.

zasnubne prstene krabicka stojan

Ako si vyčistiť zásnubný prsteň v pohodlí domova?

Ako prevenciu počas pandémie Koronavírusu (Covid-19) odporúčame NENOSIŤ zásnubné prstene, svadobné obrúčky, náramky ako aj hodinky na rukách. Nosenie šperkov a iných doplnkov na verejnosti môže výrazne znížiť účinnosť odporúčaných hygienických opatrení! Nielenže na niektorých... prečítať >.

Photo

Jesenné zásnuby s KAMEA

Jedno z najromantickejších požiadaní o ruku sa istotne deje v prírode. Predstavte si pestrofarebné kopce, teplé babie leto a jej jemnú ruku v tej vašej ako mierite na vrchol niektorého zo slovenských kopcov. No na... prečítať >.